Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak oceniacie pracę moderatorów?
Autor Wiadomość
Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2010-03-31, 19:53   Jak oceniacie pracę moderatorów?

W związku z tym, że dostaję pojedyncze wiadomości i maile w sprawie bałaganu na forum chciałbym zapytać: jak oceniacie pracę obecnej ekipy moderatorów?

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2010-03-31, 20:02   

Ja powiem tak: nie czytają większości tematów do końca. Jest taki temat "Bitwa aktorów". Kompletna spameria. Już nawet po tytule jest podejrzany. Prosiłem dwa razy o przeniesienie go do innego działu - bez skutku. Dopiero musiałem wbić na SB, dalej już wiesz sam.

P.S. Jak była Kiepska Fanka, to nie było takiego burdelu, choć i tak źle nie jest.
Ostatnio zmieniony przez Miuosh 2010-03-31, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  

locka 
Paździoch

Wysłany: 2010-04-01, 07:48   

Jest spory bałagan... A moderatorzy obecni rzadko są na forum.
Dużo jest niepotrzebnych wątków i powtarzających się jak np. w dziale odcinki są po dwa tematy do jednego odcinka od dłuższego czasu i nikt się tym nie zajmuje.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2010-04-01, 19:27   

Czekam na więcej wypowiedzi, ale z tego co widzę trzeba będzie wprowadzić nową ekipę.

Bossak 
Paździoch
Precz z komuną!

Wysłany: 2010-04-01, 19:48   

Uważam tak samo jak poprzednicy. Na forum jest bałagan i powinien ktoś inny przejąć miejsce moderatora.

McRochu 
Halinka

Wysłany: 2010-04-01, 19:50   

No trochę bałaganu jest, szczególnie w dziale odcinki, no i w niektórych tematach jest bardzo dużo spamu.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-03-16, 18:19   

Nowym moderatorem został jblaze.

Locka odszedł z powodu braku czasu na sprawowanie tej funkcji. W tym miejscu dziękuję mu za jego świetną pracę na forum.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-04-21, 18:38   

Czy uważacie, że na forum przydałby się nowy moderator?

Dostałem zgłoszenie od pewnego użytkownika, w którym argumentował swoje zgłoszenie:
"Na forum jest troszkę bałaganu, posty nie w tych tematach co trzeba, powtarzajace się tematy itp. itd"

Pytam o wasze zdanie, gdyż sam mało ostatnio przebytam na forum i nie mogę tego ocenić.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-04-21, 18:49   

Z tym bałaganem to troszeczkę prawda, lecz źle nie jest. Trójka obecnych moderatorów jak dla mnie wystarczy :-)

Żeby zmniejszyć choć trochę bałagan na forum, wpadłem na pomysł, aby założyć osobny temat, w którym użytkownicy mogliby umieszczać linki dotyczące "Świata według Kiepskich". Obecnie jest ich masa w tematach o aktorach (między innymi to też moja robota).

Takie pierdoły typu:
http://www.fakt.pl/Cycu-K...y,101783,1.html
http://www.gazetakrakowsk...dynom,id,t.html

Myślę, ze odpowiednim miejscem na założenie tego tematu to dział "Mocny Full".
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2011-04-21, 18:54, w całości zmieniany 2 razy  

jblaze 
Paździoch
=<

Wysłany: 2011-04-21, 18:59   

Nie wiem, co ostatnio dzieje się z Miuoshem. Loguje się raz na dzień lub dwa i to na 1 minutę.
Sam codziennie staram się ogarniać forum, ale przez następne 4 dni nie będę miał możliwości odwiedzania forum, a więc troszkę bałagan może się zrobić (Sigi może moderować tylko dział download)
Uważam, że mógłby się ktoś nowy przydać. Nie wiem czy na miejsce Miuosha, czy jako czwarta osoba.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2011-04-24, 12:01   

Tymczasowo, do powrotu Miuosha (jak podaje sigi jest on w szpitalu), moderatorem zostaje sigi.
Po jego powrocie zastanowimy się co dalej i czy w ogóle będą potrzebne jakieś zmiany.

ferdzio120 
Boczek

Wysłany: 2011-04-24, 12:51   

Sobol lub Pażdzioch91.

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-04-24, 14:24   

W szpitalu byłem, to fakt. Niebawem planuję powrót na forum. Przez ten czas paździoch91 mógłby pełnić funkcję zastępcy, ale bardziej rozsądnym rozwiązaniem byłoby umieszczenie go na stałe na stanowisku moderatora.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-06-02, 19:48   Re: Jak oceniacie pracę moderatorów?

Kiepsky napisał/a:
W związku z tym, że dostaję pojedyncze wiadomości i maile w sprawie bałaganu na forum chciałbym zapytać: jak oceniacie pracę obecnej ekipy moderatorów?

Szczerze? :->
Póki co lipa. A jestem tu już kilka miesięcy.
Każdy tylko modem chce być, a robić nie ma komu.
Oto przykład:
http://www.forum.kiepscy....rowy-vt2266.htm
http://www.forum.kiepscy....rowy-vt1460.htm
Kumulacja jakaś czy jak? Połączyć, a jak nie zrobić od nowa.

Jest też kilka powtarzających się tematów, czy niepotrzebnych kompletnie, nadających się tylko do usunięcia. Tylka dlaczego nikt się za to ni weźmie?

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-06-02, 20:27   

Porządkujemy forum ale wszystko po kolei. Utworzyliśmy podforum "Sezony". Przy okazji, padła propozycja by posegregować tematy o odcinkach na sezony. Jeśli większość będzie za, to tak zrobimy. Stare tematy połączy się albo wyrzuci. Zresztą, mam taki pomysł by usunąć podforum "Sezony" (fakt, że niedawno chciałem je założyć ale skoro wyszła propozycja podzielenia odcinków to wpadłem na nieco inny pomysł) i na podforum "Odcinki" zrobić subfora o wszystkich sezonach. W każdym subforum byłyby tematy o odcinkach oraz te ogólne z ankietami co teraz są w "Sezonach". Ponadto, na podforum "Odcinki" znalazłyby się inne tematy o odcinkach, na przykład jakieś plebiscyty (mowa tu o archiwalnych tematach). Bo rzeczywiście na podforum "Forum ogólne" jest straszny nieład i jest tam w zasadzie wszystko.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2011-06-02, 22:30   

3mam za słowo Panie Paździochu
;-) [ Komentarz dodany przez: sigi ]
Trzymam za słowo Panie Paździochu, a nie 3mam. To forum, a nie rebus. Więc wypowiadaj się jak należy.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-01-27, 19:48   

paździoch91 napisał/a:
Trzymam za słowo Panie Paździochu, a nie 3mam. To forum, a nie rebus. Więc wypowiadaj się jak należy.

:roll:

Jak kiedyś pisałem, będę patrzył moderatorom na ręce - najbardziej tym cwaniakującym - więc patrzę i wytykam nie robienie nic i lekceważenie swoich obowiązków :!:

Johnny Cage napisał/a:
Kiepsky napisał/a:

Szczerze? :->
Póki co lipa. A jestem tu już kilka miesięcy.
Każdy tylko modem chce być, a robić nie ma komu.
Oto przykład:
http://www.forum.kiepscy....rowy-vt2266.htm
http://www.forum.kiepscy....rowy-vt1460.htm
Kumulacja jakaś czy jak? Połączyć, a jak nie zrobić od nowa.

paździoch91 02.06.2011 napisał/a:
Porządkujemy forum ale wszystko po kolei.

Taaa, jasne. Dziś mamy dzięki Bogu 27.01.2012, a porządek na forum, że hoho. Mam dawać kolejne przykłady, czy same zostaną usunięte bez pokazywania palcem?

Druga sprawa, to osoba jblaze. Użytkownik pojawia się dwa razy na pół roku, więc może wybierzemy nowego moderatora, który wspomoże obecną kadrę i pokaże im jak należy uporządkować pewne sprawy?

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 20:09   

Johnny Cage napisał/a:
więc może wybierzemy nowego moderatora, który wspomoże obecną kadrę i pokaże im jak należy uporządkować pewne sprawy?

Proponuje David123lost, nikt nie pasuje na moderatora tak jak On.

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 20:12   

Popieram.
Jest to inteligentny użytkownik, który w dodatku bardzo dużo przebywa na forum :-)

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-01-27, 20:38   

Hmm, dziękuję za poparcie i miłe słowa :-) Chociaż w mojej ocenie, bałaganu na forum nie ma za dużo. Jeśli chodzi o jblaze, to będę musiał poprzeć Wasze zdanie. Pojawia się bardzo rzadko na forum, a jak wiadomo moderatorzy muszą mieć oczy szeroko otwarte.

Jednoczesnie przyznaję, że obowiązki związane z nauką troszkę mi przeszkadzają w częstym przebywaniem na forum. Jak wiadomo masa egzaminów, czasem trzeba zostawać po godzinach. Ale gdy tylko mam czas, to wchodzę i się udzielam. 8-)
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2012-01-27, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 20:41   

To jak, czujesz się na siłach...
Ostatnio zmieniony przez Dan-TuTenCham 2012-01-27, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 20:54   

Tu nie ma co dyskutować. Jblaze zdjąć, David123lost moderatorem. Na pewno byłoby to bardzo korzystne.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-01-27, 21:03   

Cytat:
To jak, czujesz się na siłach...

Tak, raczej poradził bym sobie w tej roli. Przynajmniej bym się na to starał.

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2012-01-27, 21:08   

Johnny Cage napisał/a:
Taaa, jasne. Dziś mamy dzięki Bogu 27.01.2012, a porządek na forum, że hoho. Mam dawać kolejne przykłady, czy same zostaną usunięte bez pokazywania palcem?

A jakieś konkretne przykłady tego nieporządku można prosić? Czy to tylko i wyłącznie reakcja na upomnienie z mojej strony za nazywanie użytkownika "dzieckiem Neo"?
Zresztą, chcesz porządek, masz porządek. Posty niezgodne z tematem wyleciały z wątku o petycji.
Co do użytkownika david123lost w roli moderatora, popieram. :-) Ale decyzję wyda oczywiście admin.

hellcabber
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-27, 21:13   

Johnny Cage napisał/a:
więc może wybierzemy nowego moderatora, który wspomoże obecną kadrę i pokaże im jak należy uporządkować pewne sprawy?

heh, rozmowa nie potoczyła się w takim kierunku jakiego oczekiwał Johnny Cage :D domyślam się kto wg niego miał być tym nowym moderatorem

a kandydaturę powyższą popieram

Odpowiedz do tematu