Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego ja?
Autor Wiadomość
jblaze 
Paździoch
=<

Wysłany: 2010-06-10, 17:13   Dlaczego ja?

Oglądacie to coś?
Gdy zobaczyłem to po raz pierwszy myślałem, że śnię, bo jak coś takiego można publicznie pokazywać?
Jednak obejrzałem drugi, trzeci raz i zauważyłem że serial z powodu "aktorów" jest najśmieszniejszym obecnie emitowanym programem w telewizji. Czasem jest to rozbrajające, więc nie gardzę każdym nowym odcinkiem :D

Mungo Jerry 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2010-06-10, 17:23   

Nie no to porażka żeby ktoś kto robił np "Spirytystów" [świetny odcinek" kiepskich] wylądował przy tym czymś normalny syf.. i jeszcze co odcinek te teksty "Zdradziłaś/eś mnie!" czy "Nic nie zrobiłem" nie no Okił w tej minucie trochę mi cię żal .. od Wspaniałych Kiepskich do tego..

armorek 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2010-06-10, 20:27   

jak dla mnie kaszanken machen, jak wpominałem przy W11, programy z udawaną tragedią jak by prawdziwych nie było. I oczywiście w błazeńskiej formie :-/

Czak Noris 
Ferdynand Kiepski
pecunia non olet

Wysłany: 2010-06-10, 20:31   

Świetny sitcom. Co tu dużo pisać, ten serial jest tak głupi, że aż fajny. :mrgreen:

creaultra 
Waldek
że niby jak ??

Wysłany: 2010-06-14, 16:28   

pierwsze odcinki jeszcze były niezłe ale już od jakiegoś czasu to totalna kicha , że nie oglądam.
Ostatnio nawet wpadka z mikrofonem im się przydarzyła

PS. fabuła coraz gorsza

kamiqii-k44 
Ferdynand Kiepski
..::ROCKA::..

Wysłany: 2011-05-11, 16:15   

Lubie ten serial. Niektórzy grają sztucznie, ale tylko niektórzy ;-)

Damix22 
Edzio Listonosz
Szary Strażnik

Wysłany: 2011-05-11, 16:36   

Serial fajny ale czasem nie mają kogo wziąśc do serialu to wybierają kogoś z poprzednich odcinków
A sam widok to dla mnie za mało,
Ona uśmiecha się do mnie

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-14, 13:19   

Kilka dni temu obejrzałem jeden odcinek tego czegoś i sam nie iwme co mam powiedzieć. Wszystko jest sztuczne (TAK AKTORZY SA Z ULICY) ale trzeba chyba siedziec na bezrobociu jak Ferdek zeby to ogladac codziennie :mrgreen:

GordVadosska 
Mariolka

Wysłany: 2011-05-25, 05:03   

Nie oglądam tego. Może czasem jest jakiś odcinek gdzie go obejrzę do końca, ale faktycznie, twórcom kończą się pomysly. A szkoda, bo pole do wykorzystania ogromne ;/

skibol 
Halinka
No Jak Nie Jak Tak

Wysłany: 2011-05-25, 13:56   

fajny jest no tylko aktorzy nieraz niedaja rady

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-05-29, 18:21   

Obejrzałem właśnie ten odcinek: http://www.youtube.com/watch?v=qZ0GHXDZWp8 i muszę przyznać, że tak dobrego jeszcze nie widziałem. To jest genialne. Śmiałem się praktycznie przez całe 40 minut. Taki humor to ja lubię. Już wolę obejrzeć "Dlaczego ja?" niż tandetę jaką obecnie jest Świat według Kiepskich. W nowych odcinkach tego drugiego serialu (podobno komediowego) coś śmiesznego trochę śmiesznego pojawia się raz na kilka/naście minut, a w "Dlaczego ja?" jest ubaw po pachy, więc szczerze polecam. Okił trafił w mój typ humoru.

paździoch91 
MODERATOR DEKADY
Menda bazarowa

Wysłany: 2011-05-29, 19:42   

Już na początku rozwaliła mnie tablica "Sandomierz". Widać, że fikcyjna bo prawdziwe mają inną czcionkę. Poza tym, ten serial kręcą głównie we Wrocławiu albo Legnicy więc pewnie udawali, że są w Sandomierzu.

Janusz 
Paździoch

Wysłany: 2011-05-29, 20:17   

To oczywiste. Nie będą przecież jeździć po całym kraju, żeby nagrywać. Tak samo z aresztem (zamiennie nazywanym również więzieniem), gdzie obojętnie jakie miasto, to stale na przemian dwa miejsca.

Dan-TuTenCham
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-31, 17:33   

Janusz napisał/a:
Obejrzałem właśnie ten odcinek: http://www.youtube.com/watch?v=qZ0GHXDZWp8 i muszę przyznać, że tak dobrego jeszcze nie widziałem. To jest genialne. Śmiałem się praktycznie przez całe 40 minut. Taki humor to ja lubię.

Bardzo ci dziękuję Janusz za link :!: :mrgreen: Po obejrzeniu pierwszej części padam :lol:
Ta baba jest zdrowo po******lona ;-) Dobre było, jak skarżyła się że za głośno jej sąsiedzi z góry uprawiają seks. Ja bym taką babę zaj**ał :evil: :!: jak świetnie ktoś napisał na youtube
"zaj****bym ją śmiechem" :-)
Najgorsze(czytaj najlepsze ;-) ) jak zabrała z piwnicy pranie sąsiadki.
Mówiła że w niedziele należy odpoczywac a nie pranie rozwieszac. Przecież ktoś może byc niewierzący lub po prostu niemiec czasu kiedy indziej to zrobic.

Ps. Syn tej baby, odrobinę przypomina mi Ziomka Kiepskiego :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Dan-TuTenCham 2011-05-31, 18:28, w całości zmieniany 5 razy  

globi75 
Mariolka

Wysłany: 2011-06-12, 21:56   

Janusz napisał/a:
Tak samo z aresztem (zamiennie nazywanym również więzieniem), gdzie obojętnie jakie miasto, to stale na przemian dwa miejsca.

Hahaha i prawie zawsze ten sam policjant ;p

Splasher 
Halinka

Wysłany: 2011-06-13, 11:23   

Dan-TuTenCham napisał/a:
Ta baba jest zdrowo po******lona ;-) Dobre było, jak skarżyła się że za głośno jej sąsiedzi z góry uprawiają seks. Ja bym taką babę zaj**ał :evil: :!: jak świetnie ktoś napisał na youtube
"zaj****bym ją śmiechem" :-)
Najgorsze(czytaj najlepsze ;-) ) jak zabrała z piwnicy pranie sąsiadki.
Mówiła że w niedziele należy odpoczywac a nie pranie rozwieszac. Przecież ktoś może byc niewierzący lub po prostu niemiec czasu kiedy indziej to zrobic.

Kilka dni temu oglądałem ten odcinek na Polsacie. Kosmos :shock: Uśmiałem się za wszystkie czasy :lol: Były nawet lepsze jajca niż w nowych odcinkach Kiepskich. Nie rozumiem tych, którzy piszą, że to gówno. To przecież kawał dobrej komedii.
Dan-TuTenCham napisał/a:

Ps. Syn tej baby, odrobinę przypomina mi Ziomka Kiepskiego :mrgreen:

Nawet głos ma ciut podobny ;-)

tatl 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2011-06-17, 18:09   

paździoch91 napisał/a:
Już na początku rozwaliła mnie tablica "Sandomierz". Widać, że fikcyjna bo prawdziwe mają inną czcionkę. Poza tym, ten serial kręcą głównie we Wrocławiu albo Legnicy więc pewnie udawali, że są w Sandomierzu.

Mieszkam niedaleko Sandomierza, więc wiem, że tam nie ma wieżowców, a ta pani mieszkała właśnie w wieżowcu. Sąd i sala przesłuchań jest prawie zawsze taka sama. Najczęściej w drugiej połowie odcinka występuje taki schemat: groźby-próba samodzielnego rozwiązania sprawy, jednak bezskuteczna-dalsze groźby-donos na policję-groźby-rozprawa w sądzie i wszystko ZAWSZE kończy się dobrze. Wydaje mi się, że oni kręcą to dla jaj.
Ostatnio zmieniony przez tatl 2011-06-17, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  

kamiqii-k44 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-06-17, 21:37   

paździoch91 napisał/a:
ten serial kręcą głównie we Wrocławiu albo Legnicy

Serial jest nagrywany wyłącznie we Wrocławiu, tj. castingi do poszczególnych ról. Ten typu serial ma na celu wywołać u widza oburzenie, złość lub po prostu śmiech. Jak widać z dobrym skutkiem.

Co do poprzedniego posta. To nie był wieżowiec, tylko taka hm.. nie najstarsza kamienica. Tak się składa, że jakieś 400m od klatki tej baby w serialu mieszkam ja :mrgreen: tzn. kiedy jestem we Wro. Często kręcą na moim osiedlu Trudne Sprawy, czy Dlaczego Ja. Miałem nawet okazję oglądać jak powstaje i zobaczyć Okiła Khamidova :-)
Ostatnio zmieniony przez kamiqii-k44 2011-06-17, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  

sobol 
Paździoch

Wysłany: 2011-06-17, 21:54   

Ostatnio zdarza mi się obejrzeć jak nie mam nic do roboty, Można się nieźle uśmiać :-D

Qba 
Waldek
Trochi kultury!

Wysłany: 2011-07-01, 10:57   

Czym to właściwie się różni od "Trudne Sprawy"? Wszystko to samo. Oglądam to czasami, ale są i nudne odcinki. Najlepsze są te gdzie można się pośmiać sobie. :mrgreen:

DragonPL 
Halinka

Wysłany: 2011-07-11, 18:58   

Jednak Okił zna się na rzeczy, śmieszne odcinki w ŚWK i w Dlaczego Ja :)

Paju 
Mariolka

Wysłany: 2011-07-11, 19:19   

Ja to miałem ubaw, jak pokazali 'moje' Olecko ;D . Ale jeszcze był taki ekstra odc. (tylko było to chyba w "Trudnych sprawach") gdzie kobieta po czterdziestce poznała się na dyskotece z pewnym mężczyzną, a ten nie dawał jej potem spokoju (rozbrajająca scena, gdy ona wchodzi do domu zastając go w wannie :D ). Chcąc nie chcąc, ten odcinek - co jest parę postów wyżej - jest najlepszy dla mnie.

karwasztwarz 
Waldek
w dupę węża

Wysłany: 2011-07-12, 23:19   

Rewelacyjny serial komediowy. Kocham go to jest po prostu śmieszniejsze niż dawni kiepscy. W każdym odcinku jakaś paranoiczka lub paranoik. A najśmieszniejsze sa dramatyczne sceny. Trudne sprawy też extra.

kamiqii-k44 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-08-02, 22:05   

Paju napisał/a:
Ja to miałem ubaw, jak pokazali 'moje' Olecko

chyba twoje "Olecko". czytaj mój post wyżej.

czasami są takie momenty w tym serialu, że mam ochotę strzelić z liścia bohaterowi :-)

Matt 
Ferdynand Kiepski
Dla znajomych Edek

Wysłany: 2012-05-25, 15:54   

Chyba najlepszy serial z tych dokumentalnych, bo te podróbki tego są nudne (Trudne sprawy, ukryta prawda itd.). Na początku nie lubiłem tego, bo gdy tylko ten serial pojawił się na antenie zepchnął Kiepskich z emisji, bo Kiepscy byli o 17.00, dwa odcinki. Teraz bardziej go lubię.
Serial oceniam na 7/10, a dawniej 3/10. :-P

Odpowiedz do tematu