Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Daleko od noszy - reanimacja
Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-05-10, 18:32   

To czemu błędem ma być numeracja na ten weekend, a nie na kolejny? Tak jak pisałem - pożyjemy, zobaczymy co będzie.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-05-10, 18:33   

Trochę dziwne mi się wydaje, aby dali błąd na dwa dni zamiast na jeden. Ale masz absolutną rację - pożyjemy, zobaczymy.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-10-26, 07:36   

https://www.tvpolsat.info...-ameryka-marzen

W końcu wróci! Trochę szkoda, że w nocy, ale będą powtórki na Ipli, więc i tak dobrze.

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2017-10-26, 08:12   

Z tego, co gdzieś czytałem, przynajmniej w jednym z odcinków ma wystąpić Doda.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-10-26, 08:37   

W ostatnim odcinku ma być.

Crockett 
Boczek
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-10-26, 10:36   

No wreszcie! Nowe odcinki DoN są o niebo lepsze od tego kiepskiego łajna Yoki.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-16, 07:53   

10 "Tropikalny upał"

Bardzo dobry odcinek, przepełniony świetnymi tekstami. W szczególności dialogi sióstr o tym, że Czesław ma babę:
"Pewnie ta, co hałasuje tą tabliczką z deseczką.
- To może być, bo Czesław zawsze lubił hałaśliwe" :lol:

Rozbawiło mnie też to, że kwiatki i automat zamarzły. Świetna siostra Magda, która zachęcała Kubę obiadkami babuni, a potem: "To zapomnij!" :D
Kolejny plus: Kidler chodzi z dwoma pacjentami po bokach o najwyższej temperaturze, żeby go ogrzewali.
I jeszcze tekst Basenowej o Czesławie: "Najlepszy klient? To jak wyglądają ci najgorsi?" :mrgreen:
Siostra Basia "szukająca zasięgu" przypomniała mi złote czasy serialu. Podobnie zresztą jak popisy Basenowej przy pacjencie, które spełzły na niczym. :-)
9/10.

Crockett 
Boczek
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-16, 09:42   

Pany, a gdzie można obejrzeć te 3 ostatnie odcinki DoN?

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-16, 09:48   

10 leciał w nocy na Polsacie, niedługo będzie na Ipli.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-16, 18:07   

Całkiem niezły odcinek. Basenowie drażnili mniej niż zwykle jak Czesław już zakończył romanse, żona mu dogryzała, Wojtuś miał zakaz kąpieli, a Basia chciała pomóc w zemście. Dobre orędzie ministra. Zabawny kontrast, że w szpitalu wszyscy zamarzali z winy klimatyzacji, a wokół wszyscy nie mogli wytrzymać z upału. Przypominało to trochę odc. Kiepskich ,,Tajfun''. Pani Ordynator też solidna. Dobrze, że wznowiono emisję, bo by skończyli wątek w połowie. Chociaż akurat ten romans był zły i psuł odcinek.

8/10
Wady są, ale wciąż bez porównania lepiej niż najnowsi Kiepscy...

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-17, 18:30   

Pabfer napisał/a:
Dobre orędzie ministra.

Właśnie, zapomniałem wspomnieć o genialnym pomyśle siostry Basen i ministra na upał - zrobić supły na rogach chusteczki, zamoczyć w wodzie i założyć na głowę. I jeszcze miało to wpływ na zakończenie! Żeby zrobić tak dobre i śmieszne zapchajdziury, to trzeba mieć komediowy talent!

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-23, 08:14   

11 "Żywy termometr"

Kolejny dobry odcinek, choć nieco słabszy od ostatniego. Basenowa miała kilka niezłych tekstów, m.in. "Chcą kręcić sekwela". :D Z lepszych momentów były m.in. Rita szukająca cięgła Nortona, Wstrząs podrzucający Basi moduł i ostatecznie zjadający go Oskar. :lol: Liczę, że w ostatnim odcinku skończy się już "film" Basena.
8,5/10.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-23, 10:39   

Skończy się film razem z całym serialem :P

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-23, 16:37   

Odc. 11

Dobrze się zaczęło- Basenowie mieli zabawne teksty, Siostra Basia z początku też. Potem niestety poziom zaczął spadać wprost proporcjonalnie do wzrostu wątków obyczajowych- romanse, wypominanie itp. Dopiero zakończenie znowu było dobre, chociaż występowało w wątku, którego nie lubię. Kidler dobrze wypadł, Nowak też całkiem ciekawie. Szkoda, że nie było Ministra.

8/10
Mimo wszystko się przyjemnie oglądało.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-30, 07:53   

12 "Poszukiwana ordynator"

Ale odcinek na czasie! W szczególności wtedy, gdy Pani Ordynator mówiła, że Dodzie sąd przywalił wyrok. :lol: Odcinek naprawdę dobry na zakończenie serialu, ale tak reklamowali tę Dodę, a ta tylko epizod zagrała. :P Szkoda, że nie wyjaśniło się, czy Basen skończył swój romans, czy nie. I ciekawe, jakim cudem nikt nie kapnął się, że Pani Ordynator ma już wacik na ramieniu. ;-) Natomiast wyjątkowo w tym sezonie nie drażnił Kraśnik, przynajmniej nie aż tak, jak w DON 2. Ten serial, w przeciwieństwie do innego, mógłby jeszcze trochę potrwać, no ale wiadomo kto to dobił.
8,5/10.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-30, 16:41   

Odc 12, czyli ostatni

Rewelacyjny odcinek! Siostra Basen i Basia miały dobre teksty, Czesław i Oskar nie drażnili. Kidler wyszedł zabawnie dzięki swoim sprytnym zachowaniom. Pani Ordynator Maria Kiderska jeszcze lepiej. Kraśnika faktycznie dało się przeżyć. Doda wypadła fenomenalnie- fajny zbieg okoliczności z tym sądem w serialu i w prawdziwym życiu. Prywatnie jej nie lubię, ale jej kreacja Anieli mnie urzekła. Szkoda, że kończą ten serial, bo Aniela byłaby tam jedną z najbardziej wyrazistych postaci- chętnie bym zobaczył jakiś odcinek w klimacie kina drogi z nią w roli głównej. Ogólnie tematyka odcinka bardzo ciekawa- czy Kidler wpadnie? Zakończenie dobre. Szanuję je za cytat z klasyki. Do tego w każdym innym sitcomie główny bohater wpadłby ze swoją intrygą już pod koniec odcinka, a Kidlerowi udało się utrzymać tajemnicę nie tylko do końca sezonu, ale i do końca serialu. Bardzo ciekawy wyjątek od reguły. Bardzo nie podobała mi się homoseksualna aluzja, ale już wybaczę, bo całokształt odcinka był dobry... Szkoda tylko, że zabrakło Ministra.

9/10

Ciekawe czy jeszcze za kilka lat powstanie Daleko od Noszy 6. Byłem wielkim sceptykiem tego serialu, bo Daleko od Noszy 2 oraz Szpital Futpolowy wyszły fatalnie, ale na szczęście Reanimacja trzymała poziom Szpitala na Perypetiach i Daleko od Noszy 1. Miałem zobaczyć z ciekawości 2 odcinki, a wsiąkłem w cały serial. Nie był on jakiś wybitny, ale miło się oglądało. Bardzo doceniam ładne plenery zamiast greenscreenów.

ŚREDNIA WSZYSTKICH ODCINKÓW: 8,5/10
Niektórym nie wystawiłem oceny w poprzednich postach, ale na potrzeby tego posta wszystko sobie oceniłem i wyszło na to, że miał być niewypał, a jest super i dużo lepiej niż w Całkiem Nowych Latach Miodowych, a tym bardziej w Kiepskich Yoki :P Jednak Miodowych Lat oraz Kiepskich Okiła to w życiu nie przebije!

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-30, 18:45   

Pabfer napisał/a:
Szkoda tylko, że zabrakło Ministra.

Minister był w tym odcinku, no chyba że chodzi ci o to, że powinien pojawić się osobiście w szpitalu. ;-)

Pabfer napisał/a:
chętnie bym zobaczył jakiś odcinek w klimacie kina drogi z nią w roli głównej.

Czytając to, chętnie bym to widział. Coś jak ostatnio w "Uchu Prezesa", gdzie wyjątkowo akcja toczyła się nie w gabinecie, a głównie w limuzynie BOR-u. Tylko że tu akcja toczyłaby się w karetce i co chwila byłyby odniesienia "co dzieje się w szpitalu". Może na przykład Kidler faktycznie został otruty przez Wstrząsa i by go wieźli... Ale już tego na 95% nie zobaczymy, niestety. :-/

Odpowiedz do tematu