Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Daleko od noszy 2
Autor Wiadomość
kamiqii-k44 
Ferdynand Kiepski
..::ROCKA::..

Wysłany: 2011-04-24, 21:51   Daleko od noszy 2

Trochę z tym remontem szpitala przesadzili, teraz jest tak czyściutko :-D

davvids 
Mariolka
I love Speedway :*

Wysłany: 2011-10-28, 22:15   

Ciekaw jestem ile ten serial jeszcze będzie miał odcinków o piłce -,- widzę ze greenboksy zawitały i do Daleko od noszy 2

Pomalutku, po cichutku, powolutku, aż to skutku. Miłe słówko, komplemencik, bombonierka i prezencik. Sratki, kwiatki, duperele- dajesz mało, bierzesz wiele. Ale jaja, ja pierdziele.

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2011-10-29, 10:55   

Od teraz to jest Szpital Futpolowy, więc siłą rzeczy będą gadać o piłce. Prawdopodobnie bedzie to z 13-15 odcinków. Greenboxy? Muszą być przy takiej fabule. Chyba nie będą tego kręcić na stadionie :roll: A w ogóle to jest ich dość mało - stadion, murawa, budynki w tle i takie tam pierdoły. W porównaniu z Kiepskimi to Pikuś, Pan Pikuś :-)

Korzystając z okazji, dzięki sigi za wrzuty :->

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-01, 21:43   

A mnie się podoba ten pomysł ze Szpitalem Futbolowym..co do greenboxów ...inaczej się nie da.....

Dokładnie DZIĘKI SIGI ZA WRZUTY ODCINKÓW !

donfrafrequezz 
Halinka

Wysłany: 2011-11-09, 03:46   

Niedawno zacząłem oglądać od początku Daleko od noszy 2 i muszę przyznać, że to jednak ekstraklasa, w tym wypadku nie ma takiego drastycznego spadku poziomu jak w Świecie według Kiepskich, a nawet wręcz przeciwnie jeden odcinek lepszy od drugiego.

zeezeewoo 
Ferdynand Kiepski
Marian ty łysa mendo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-11-18, 17:28   

Sigi wrzucisz odcinek 46?

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-04, 10:52   

Ehhh, gdyby tylko nie zmienili 'śmiechów' w DoN... to była by istna kontynuacja najlepszych odcinków. Nie rozumiem tendencji zmieniania tego co idealne...

KanaliaTheBest 
Ferdynand Kiepski
Urodzony wieśniak

Wysłany: 2012-08-17, 08:55   

Jestem bardzo zawiedziony co do kontynuacji starego, świetnego "Daleko od noszy".
Wkurzyłem się, widząc czyściutki, piękny szpital. Myślałem, że nadal będzie stary, brudny i zaniedbany, a tu niespodzianka. Nadto wnerwiły mnie nowe postaci - dr. Szerlok Dżems Kraśnik, sanitariusz Słowikowski i mecenas Alicja, a także nowe pielęgniarki. Postacie zmieniły się na złe. Na przykład Siostra Basen - kiedyś kochała tylko męża, a teraz zadurzyła się w tym doktorku Szerloku.

A o Szpitalu Futpolowym - nudny i nieciekawy, tyle mogę powiedzieć :-|

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-08-17, 09:02   

A mi się jeszcze ostatnio spodobał odcinek, jak przyjechał do nich jakiś sportowiec (podbijacz piłki główką) i dr. Kidler też wymyślił podobny wynalazek, potem się załamał i zapil się browarami... :mrgreen: ;-)

KorK 
Ferdynand Kiepski
Oddawaj moje 100mln!

Wysłany: 2013-01-07, 22:31   

Obejrzałem pierwszy odcinek DoN2 o ordynatorach i był dobry jak na 2010r.
Odcinek opierał się na starych postaciach (Kidler,Basen,Wstrząs),stare śmiechy (jeszcze z Graczyków) no i pacjent,który dostał książkę zamiast znieczulenia :mrgreen:

Później nie rozumiem dlaczego zmienili np.śmiechy? Komu one przeszkadzały? :roll: Zawsze mi się kojarzyły z komediami Jaroszyńskiego :-D

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-01-07, 23:02   

Pewnie skończyła im się licencja, czy coś w tym stylu. Ja również uważam, że zmiana śmiechów była gwoździem do trumny DON. Do końca scenariusze Jaroszyńskiego trzymały poziom, niestety cały wfekt psuły śmiechy.

Sławek Wiśnik 
Ferdynand Kiepski
Siwy koniu!

Wysłany: 2013-01-30, 21:26   

KorK napisał/a:
stare śmiechy (jeszcze z Graczyków) :mrgreen:

Później nie rozumiem dlaczego zmienili np.śmiechy? Komu one przeszkadzały? :roll: Zawsze mi się kojarzyły z komediami Jaroszyńskiego :-D

Mi one nie przeszkadzały. Moim zdaniem były super i szczerze mówiąc dla mnie były nawet lepsze od starych śmiechów z Kiepskich z lat 1999-2006, które zostały wycięte z Miodowych lat. Te śmiechy miały nie powtarzalny klimat. Jako ciekawostkę muszę dodać że nie które z nich były używane także w 13 posterunku, z tym że one tam bardziej naturalniej brzmiały. Tak samo w pierwszych trzech odcinkach Graczyków. A potem te śmiechy tak sobie zmieniły barwę dźwiękową przez audacity i tak zostało do DON. A propo skąd zostały one wycięte. Bo w 13 posterunku na pewno nie powstały. Moim zdaniem z jakiegoś amerykańskiego serialu komediowego typu Benny Hill albo Jaś Fasola

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2013-05-13, 18:56   

Odcinki, których akcja odbywała się w szpitalu były bardzo dobre. Kiedy akcja przeniosła się na stadion, serial stracił swój klimat, nie było to już to, co kiedyś. Bohaterowie też mieli słabsze teksty, brakowało tego humoru co w szpitalu.

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-08-09, 14:12   

Widziałem dzisiaj ostatni odcinek, i okazał się nim ten odcinek o symulantach i znikającym piłkarzu. Głupio skończyli serię. :(

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-08-09, 17:21   

Powiedz mi, gdzieś Ty go obejrzał? Nigdzie nie mogłem go znaleźć na internecie. Błagam o link :)

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2013-08-09, 17:35   

http://www.ipla.tv/Daleko...-48/vod-5444256 :)

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-08-09, 17:41   

To 48 odcinek o biciu rekordy "główek". Był jeszcze 49 o symulantach ;)

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-08-09, 18:14   

david123lost, widziałem na ATM Rozrywce. ;) Oni w koło macieju powtarzają drugą serię DoN, i teraz jeszcze doszły jedynie pierwsze odcinki jedynki o innej porze.

Ale mogę nagrać następnym razem i wysłać na YT, jak chcesz. :D Albo na chomikuj, lub 4shared. :D Jak ci tak zależy na tym odcinku. :)
Ostatnio zmieniony przez PharellMan 2013-08-09, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-08-09, 19:09   

Jeśli miałbyś mozliwość, to bardzo bym prosił :D Nie posiaam ATM Rozrywki więc nie wiem.

Z góry wielkie dzięki ;)

KorK 
Ferdynand Kiepski
Oddawaj moje 100mln!

Wysłany: 2013-09-07, 20:37   

Sławek Wiśnik napisał/a:
KorK napisał/a:
stare śmiechy (jeszcze z Graczyków) :mrgreen:

Mi one nie przeszkadzały. Moim zdaniem były super i szczerze mówiąc dla mnie były nawet lepsze od starych śmiechów z Kiepskich z lat 1999-2006, które zostały wycięte z Miodowych lat. Te śmiechy miały nie powtarzalny klimat.

Mi też nie ;)

Ale chciałem napisać co innego:

Gienia: Jak by Pan doktor występował w filmie to ja bym nakupowała biletów...za całą pensje.
Barbara Es: To nie za dużo :lol:

Ogółem,to druga część DON nie zbyt mi się podobała. Początkowe odcinki były jeszcze ok,ale im dalej tym było gorzej. Owszem,zdarzały się spoko odcinki,ale zbyt rzadko niestety. :->

PS: David,twój avatar mnie rozwala :mrgreen: Świetnie ująłeś ordynatora :!:
Ostatnio zmieniony przez KorK 2013-09-07, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  

czerwonyy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-07, 20:43   

A mi się w ogóle nie podoba te DON 2 .Nie ma to jak stare odcinki :-)
Te dzisiejsze to dno,dno i jeszcze raz dno !

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-09-08, 08:03   

Cytat:
A mi się w ogóle nie podoba te DON 2 .Nie ma to jak stare odcinki

Jak już kiedyś gdzieś wspominałem, DON 2 to przeplatanka dobrych i złych sezonów. Pierwszy znakomity, głównie za sprawą starych śmiechów i nowego bohatera - Bizonia. Najbardziej rozwala odcinek "Zmiana Czasu":
Wstrząs: Ja pamiętałem, żeby przestawić ale zapomniałem co. Szafkę w sypialni, kwiatki na parapecie, pantofle w przedpokoju, rower w piwnicy, a to.. godzinę trzeba było! :-P

Drugi, czyli wycofanie starych śmiechów - kompletna porażka. Choć jest pozytywny aspekt - wprowadzenie w miarę "normalnej czołówki". Trzeci to o ile pamiętam wprowadzenie kilku nowych śmiechów (jeden znany z "Kiepskich"), za co plus. Ale rewelacji nie ma. Sezon 4, czyli szpital futbolowy - świetny sezon, dobra akcja i sporo humoru. Dlatego nie rozumiem, dlaczego po tak dobrym występie musieli zejść z anteny. Ale cóż..

KorK napisał/a:
PS: David,twój avatar mnie rozwala Świetnie ująłeś ordynatora

Z odcinka "Bestia", który jest świetny :P
Ostatnio zmieniony przez david123lost 2013-09-08, 08:04, w całości zmieniany 2 razy  

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2013-09-08, 08:22   

Druga seria wcale nie jest zła.
Miała dobre odcinki tj.:
"Wszyscy jesteśmy ordynatorami",
"Dolne Samoa",
"Nielegalne SPA",
"Pamięć absolutna".

Ale najbardziej z tych nowszych odcinków to lubię "SZPITAL FUTPOLOWY".
Czołówka fajna, przerywniki z piłkarzami dobre i odcinki śmieszne :D

Sławek Wiśnik 
Ferdynand Kiepski
Siwy koniu!

Wysłany: 2013-09-09, 09:51   

Zgadza się Derek, zgadza się co do "SF". Ja też lubię te przerywniki z piłkarzami i te owacje kibiców. Dla mnie nawet rewelka

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-01-29, 01:37   

Obiecany odcinek finałowy:
Kod:
http://youtu.be/fSre4ca7aDU

Dopiero teraz, bo dopiero kilka dni temu złapałem odcinek, że leci.

Odpowiedz do tematu