Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzisz o forum?
Autor Wiadomość
Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-07-26, 20:29   

Na im więcej for się loguję, tym bardziej doceniam to. I zasługa pierwszego wrażenia (to moje pierwsze forum) nie jest aż tak wielka, bo po pierwsze to forum się zmieniło od czasu mojego logowania, a po drugie widzę, że tutaj userzy są bardziej otwarci, sympatyczni, aktywni i przede wszystkim tolerancyjni (pewnie dlatego, że różnorodni). Do tego piszą ciekawe posty z uzasadnieniem (gdzie indziej spotkałem się z postami poniżej poziomu lub nawet z samymi emotikonami bez tekstu- żenada). Z kilku for, na których mam konta, to jest najbardziej rozwinięte i dopracowane. Ma też najbardziej przejrzystą szatę graficzną.

Przy okazji- cieszę się bardzo z rozwoju działów ,,Miodowych Lat'' i ,,Rancza'' (z czego rozwijanie ,,Rancza'' jeszcze się nie skończyło :P ) To jeszcze bardziej rozwija Forum, poszerza potencjalne grono odbiorców. Doceniam, że to Forum wciąż się rozwija, dopasowuje do wymagań i polepsza swój poziom (aż do tego stopnia, że analizuje się nawet bardzo stare posty).
Z tego, co widzę, userom z początków istnienia Forum nie zawsze się te zmiany podobają. Jak ktoś wróci po latach, to pisze, że przyzwyczaił się do czegoś innego. Dla mnie jednak te zmiany są niezbędne i bardzo się cieszę, że nastąpiły, gdyż były to zmiany na lepsze. Życzę temu Forum dalszych i regularnych zmian i otwartości na nowe (czasem rewolucyjne) pomysły!!! (Ja chwilowo żadnego nie mam, ale jak mi coś przyjdzie do głowy, to się podzielę :D )

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2016-07-28, 10:05   

Pabfer napisał/a:
Do tego piszą ciekawe posty z uzasadnieniem (gdzie indziej spotkałem się z postami poniżej poziomu lub nawet z samymi emotikonami bez tekstu- żenada)

Po części to zasługa tego, że miałkie posty przestały być mile widziane. I tak lądują w koszu, a autorzy otrzymują upomnienia.

Matt 
Ferdynand Kiepski
Dla znajomych Edek

Wysłany: 2017-01-08, 14:59   

Pierwsze co się rzuca w oczy po powrocie na to forum to ogólnikowo mniejsza aktywność :-> Może za szybko wysnute wnioski, bo mnie tu kurka nie było 4 lata, więc tyle mam tematów do ogarnięcia, wtedy może zobaczę kto jest aktywny i kto tu teraz przesiaduje :-D Za czasów świetności tego forum przesiadywało tu na okrągło kilka albo kilkadziesiąt userów którzy nie mogli żyć bez tego forum, w tym i ja :mrgreen: Może łatwiej by było się kontaktować między sobą gdyby znowu był shoutbox na dole, ale nie będę wkraczał w te tematy, być może został wyłączony bo za dużo kłótni tam było ;-) Forum, ma taki sam klimat jak kiedyś, czyli zarąbiście się poczułem jak tu znowu wbiłem :-D Poznałem wiele wspaniałych ludzi, pamiętam różne zabawy itp. dzięki którym wszyscy się ze sobą integrowali. Może czas rozruszać to forum, co sądzicie. Pamięta mnie wgl ktoś jeszcze? :lol:

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-01-08, 15:16   

Matt napisał/a:
Może czas rozruszać to forum, co sądzicie.

No pewnie, wszelkie propozycje są mile widziane :)

ZAKTUALIZUJ SWOJEGO MAILA :arrow: http://forum.kiepscy.org....7439.htm#316960

serial123 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-06-25, 00:02   

Niestety widzę, że głównym hamulcowym tego forum jest sam administrator - typ formalisty. Z tej mąki chleba nie będzie... PS. wcale się nie zdziwię jak i ten post zniknie. Nie, może nie ze względu na krytyczną treść ale na pewno znajdzie się jakiś powód np. że napisany w złym dziale lub nie na temat. Napisałem kilka postów na tym forum i praktycznie większość zniknęła w tajemniczych okolicznościach lub w najlepszym wypadku została zwrócona uwaga. Teraz już wiem czemu tutaj jest taki zastój :roll: Na szczęście są inne fora gdzie czyjaś aktywność nie jest powodem interwencji (z zachowaniem rozsądku oczywiście).

Matrixun 
Redakcja
Piotr Żyła

Wysłany: 2017-06-25, 07:51   

serial123 napisał/a:
Niestety widzę, że głównym hamulcowym tego forum jest sam administrator - typ formalisty.
Gdybyś był dłużej na Forum, wiedziałbyś, że Widz trzyma dyscyplinę nie bez powodu. Kiedyś było dużo luźniej i w pewnym momencie skończyło się to źle. Ale o tym możesz poczytać w innym temacie.
serial123 napisał/a:
Napisałem kilka postów na tym forum i praktycznie większość zniknęła w tajemniczych okolicznościach lub w najlepszym wypadku została zwrócona uwaga.
Twoje posty lądowały z Koszu z uzasadnieniem - wystarczy tam zajrzeć i przeczytać czemu się tam znalazły. Polecam też lekturę Regulaminu Forum. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Matrixun 2017-06-25, 07:52, w całości zmieniany 1 raz  

Klez 
Edzio Listonosz
Klez

Wysłany: 2017-12-10, 22:57   

Świetnie się czyta stronę. Przesiaduje tutaj godzinami i czytam wiele ciekawych rzeczy dotyczącuch serialu i nie tylko. Ciekawa dla oka strona. Dobrze, że tu jestem i fajnie, że mogę z wami tutaj porozmawiać jak z dobrymi kolegami. Wspaniała atmosfera tutaj panuje. Czuje, że zagoszcze tu na dłużej i myślę, że jest to moje miejsce w internecie, gdzie odegram ważną rolę. Zabieram się za dalszą lekture i dziekuje. Wybaczcie, że tak oficjalnie.
Pozdrawiam, wasz kolega Klez.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-12-10, 22:58   

Dzięki za opinię i zachęcam do pozostania z nami na dłużej oraz wypowiadania się :)

Asp. Stępień 
Mariolka
Arti Aigro

Wysłany: 2017-12-11, 23:46   

Forum świetne, co mi się tu podoba przede wszystkim to to, że nowym użytkownikom nie rzuca się kłód pod nogi, a starzy nie zachowują się jak beton (a tak jest niestety na wielu forach ) jest zabawnie, kulturalnie i miło.

Kiepsky 
Administrator Serwera

Wysłany: 2017-12-12, 03:37   

Klez, bardzo miło się czyta taką opinię! :) Witamy na forum, pisz jak najwięcej i baw się u nas dobrze ;)

Zapraszam też innych do wypowiedzi. Z Widzem zawsze chętnie przeczytamy co sądzicie o forum :)

Zobacz koniecznie: Zgłoś posty do usunięcia

Klez 
Edzio Listonosz
Klez

Wysłany: 2017-12-14, 13:29   

Kiepsky, Jasne. Dzięki za przywitanie. Myślę, że zabawa będzie fajna. ;)

K4016td 
Mariolka
Precyzja w sile

Wysłany: 2018-01-14, 08:25   

Nie wiem z czego się tak cieszycie i życzycie źle ekipie i aktorom. Gdy przestaną kręcić nowe odcinki sens forum stanie pod znakiem zapytania, i tak mało się dzieje w tematach ściśle serialowych - w odróżnieniu od wolnych tematów które równie dobrze mógłby nie istnieć na tym forum, bo to forum o Kiepskich.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2018-01-14, 12:42   

Powyższy post został przeniesiony z tematu o braku wiosennego sezonu do tutejszego, gdyż tyczy się tylko forum.

Już spieszę z wyjaśnieniem Twoich obaw, a w sumie nie będę się powtarzał, bo plan na przyszłość został już kiedyś przedstawiony przez Założyciela:

http://forum.kiepscy.org....ghlight=#221315

Czyli krótko rzecz ujmując premierowe odcinki "Kiepskich" tak naprawdę nie są nam potrzebne do tego, aby to forum istniało.

Odpowiedz do tematu