Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio widziałem?
Autor Wiadomość
Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-07-11, 17:25   

I nałożony obiad, a on mówi : ''poćwiartować ?'' :mrgreen:

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2012-07-11, 17:31   

Wszystko można cytować od początku do końca !
- To u pana też byli ?

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-07-11, 17:32   

Dokładnie ! ;-) Wspaniały film , lepszy nawet od Kup teraz ;-)

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2012-07-14, 17:58   

Porąbani (2010) - to żem ostatnio oglądał.

Fajna i pomysłowa historyjka. Dwaj uczynni i naiwni jak niemowlęta wieśniacy wzięci za brutalnych morderców i wynikąjące z tego jajca jak berety.

7/10
- To u pana też byli ?

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-07-31, 09:17   

Wczoraj dla przypomnienia oglądałem film ''Skazany na bluesa'', który został wyemitowany w 18. rocznicę śmierci Ryśka. Dla przypomnienia zmarł 30 lipca 1994 r. Panie Kidawo - Błoński ukłon w pana stronę za ten film! Po prostu coś pięknego, niektóre sceny chwytały za serce, a szczególnie ta z podłożonym playbackiem...
Świetnie zrealizowany, świetna muzyka, świetna fabuła! Szczerze polecam!!! ;-)

Mike Tytla 
Ferdynand Kiepski
Ukryty erosoman

Wysłany: 2012-07-31, 10:31   

Ferdek K, Też go kiedyś oglądałem. Po prostu rewelacja.

Ostatni film jaki oglądałem to "Król Żebraków" (1992). Akcja dzieje się w Hongkongu, dużo scen walki i ciekawy, nieco zwariowany humor. Arcydzieło może to nie jest, ale oceniam 7/10.

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-07-31, 10:35   

Ostatnio też oglądałem 4 część Epoki lodowcowej, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich! Świetna fabuła, ciekawa akcja, dużo śmiesznych tekstów, wszystko przemyślane z absurdalnym humorem (chaosem) :-D 8,5/10 ;-)

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2012-07-31, 15:49   

Ferdek K napisał/a:
Ostatnio też oglądałem 4 część Epoki lodowcowej, zdecydowanie najlepsza ze wszystkich!

I tu się z Panem Panie nie zgodzę. Nie mów Pan, że 4 przebiła 1 :roll: ;) Pierwsza część najlepsiejsza normalnie. Owszem było kilka fajnych scen, czy tekstów w najnowszej części jak choćby ta (dokładnie od 2 minuty :D ):
http://www.youtube.com/watch?v=l1gQfQ3iQ2g
ale jedyneczki jak dla mnie jeszcze nie przebito ;)

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-07-31, 15:52   

No powiedzmy jak dla mnie na równi, ale jedynka trochę nudziła, a w tej ciągle coś się działo ;-)

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-08-10, 15:25   

Ostatnio, a dokładniej wczoraj obejrzałem sobie 3. odsłonę filmu ''Madagaskar'' ;-) Po prostu film rewelacja! Przebił 2 poprzednie części, najlepszy z całej trójki! :-D Sceny z Julianem i pingwinami genialne, szczególnie w tym hotelu :-) A randka króla z Sonią - bezcenna :-> Jak dla mnie pełna 10 ;-)

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2012-08-17, 22:11   

Rzeżnia nr 1 (2006)
Spodziewałem się innego filmu, tzn. horroru i/lub komedii a to był obyczajowy dramat o młodzieży no future ze wsi ;)
Nawet nasz prezes Kozłowski, tj. Andrzej Gałła praktycznie nie pokazał w tym filmie komizmu. Zagrał za to niezłego twardziela. Ładnie powiedział do Krzycha żeby stąd wyszedł :lol:
Tak to pięknie zrobił że wielu z was wyjdzie z pokoju :lol:
- To u pana też byli ?
Ostatnio zmieniony przez Kizior 2012-08-17, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2012-08-18, 09:23   

Ferdek K, ja też oglądałem ten film i muszę przyznać, że był gorszy od jedynki, ale na pewno lepszy od dwójki. :-) W większości tej części panował taki pospolity humor z jedynki, aczkolwiek nie obyło się bez nowości - śmiesznych nowości :-D . Na plus na pewno to, co wymieniłeś ;-) . Na minus była ta baba, co chciała złapać Alexa do swojej kolekcji - jej postać była dla mnie żenująca i bardzo dziwna, a jej poczynania to porażka - czy ona jest Terminatorem, aby z łatwością przebijać się przez ściany budynków? :roll: . Oprócz tego na minus wątek "przeskakiwania" przez malutkie kółka - musiało by to oznaczać, że ten tygrys nie ma w organizmie żadnych kości. Chociaż w sumie mogę to przemilczeć. :-> Jak dla mnie film bardzo dobry, stawiam mu zasłużone 8/10. ;-)

PS: A ten cały Witalij to powinien wódkę żłopać zamiast jakiegoś dziecinnego barszczu! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez pollen99 2012-08-18, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  

Patrick Miller 
Ferdynand Kiepski
Mariano Paździollo

Wysłany: 2012-09-21, 13:58   

Ostatnio oglądałem film animowany z 2003 roku pt. "Trio z Belleville" :-)

Akcja filmu dzieje się we Francji, tuż po II wojnie światowej. Głównym bohaterem filmu jest osierocony chłopiec o imieniu Champion, którego wychowuje jego babka Madame Souza. Champion nie jest wesołym dzieckiem i dlatego Madame Souza robi wszystko, aby zobaczyć uśmiech na jego twarzy - kupuje mu telewizor, fortepian, zabawkowy pociąg i nawet psa, którego wspólnie nazwą Bruno. Nic jednak nie sprawia Championowi przyjemności. Pewnego dnia Madame Souza zauważywszy, że Champion wycina z gazet informacje o słynnych cyklistach, kupuje mu rower. Nie mogąc nadziwić się radości Championa, Madame Souza wspiera go w codziennych mozolnych treningach, nie zdaje sobie jednak sprawy, że zakup roweru na zawsze odmieni ich życie.

Od siebie powiem Wam tyle, że jest on miejscami trochę zakręcony i podobał mi się, oprócz tego dodam, że niektóre sceny są dość śmieszne, ale niektóre ich elementy nie są realne (nawiązuję tutaj do sceny pościgu pod koniec filmu) 8-)

Patrick Miller 
Ferdynand Kiepski
Mariano Paździollo

Wysłany: 2012-10-23, 12:22   

"Pociągi pod specjalnym nadzorem" (1966)

Najbardziej znane dzieło czechosłowackiej Nowej Fali - "Pociągi pod specjalnym nadzorem"- pełnometrażowy debiut Jiríego Menzela według prozy Bohumila Hrabala. Na niewielkiej stacji podczas II wojny światowej swoją pierwszą w życiu pracę rozpoczyna świeżo upieczony absolwent szkoły kolejarskiej Miloš Hrma. Właśnie tam wchodzi w dorosłe życie, by z młodzieńca stać się prawdziwym mężczyzną.

Czak Noris 
Ferdynand Kiepski
pecunia non olet

Wysłany: 2012-10-24, 22:53   

"Sin City - Miasto grzechu" i "Jesteś Bogiem". Ten pierwszy to ekranizacja trzech komiksów - fabuła może niezbyt oryginalna, ale film miażdży pod względem wizualnym i ma świetny klimat - a do tego rewelacyjna obsada aktorska i reżyser (Robert Rodriguez). Drugiego nie trzeba przedstawiać :) Oba polecam.

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2012-10-26, 15:34   

Czak Noris, ja byłem na "Jesteś bogiem" miesiąc temu ze swoją klasą. Był nawet dobry, przede wszystkim ogólnie był dobry. :-)

Lecz z odwzorowaniem lat 90. było tak sobie - "ocieplane" bloki, mnóstwo talerzy z Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ albo N-u, nawet karton z mlekiem Wypasionym rzucił mi się w oczy :-/ (gdy byli w Realu), ale najbardziej wzburzył mnie ten "wynalazek":

Kto, u licha, w 1998 roku, w wielkopłytowcach miał takie telewizorki ze srebrną obudową? :roll:
Na dodatek państwo młodzi kupili sobie jeszcze lepszy, kto wie, czy nie panoramiczny :shock: (a to dopiero byłaby gafa!).

Ale ogólnie było OK (powiem więcej - nie wiedziałem, że menadżer Paktofoniki miał moje nazwisko :-P ), ze strony technicznej na plus zasługuje świetny montaż Gustawa w obraz z gali Fryderyków (cyfra 2 w prawym górnym rogu mówi sama za siebie ;-) ).

7/10

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2012-11-01, 00:27   

Dystrykt 9 (2009)
W końcu obejrzałem ten słynny film i muszę stwierdzić że to najlepszy film o kosmitach ever :)
Świetnie zrobione te "krewetki" i do tego takie ludzkie, można się wzruszyć.
Akcji strzelankowej też nie brakuje.
Bardzo dobry !

- To u pana też byli ?
Ostatnio zmieniony przez Kizior 2012-11-01, 00:28, w całości zmieniany 1 raz  

Garret Reza 
Paździoch
Alduin

Wysłany: 2012-11-12, 00:04   

Coś
Zawsze myślałem że to podróba Obcego.
Jednak po tym seansie zmieniam zdanie, Coś to może i krwawy,ale film z klimatem.
Dobrze zagrana rola Mc Readiego przez Russella, fabuła może nie tak skomplikowana
jak powiedzmy Mucholand Drive, ale w miarę ciekawie przedstawiająca
sytuacje postaci.

Następnym razem proszę tytuły zaznaczyć ukośnikiem, tak jak ja to poprawiłem, lub wziąć po prostu w cudzysłów - Johnny Cage

Sara 666
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-22, 17:50   

"Martwica mózgu" (1992)

Opis filmu:

stopklatka.pl napisał/a:
W 1957 roku grupa zoologów chwyta na Skull Island jedynego w swoim gatunku małpo–szczura. Zwierzę trafia do ogrodu zoologicznego na Nowej Zelandii. Lionel postanawia pokazać je swojej dziewczynie Paquicie. Śladem zakochanych podąża nieznośna, zazdrosna i nadmiernie opiekuńcza matka Lionela, która zostaje pogryziona przez małpo–szczura i umiera. Po kilku dniach zmienia się w zombie, a wszyscy, których pogryzie, także staja się krwiożerczymi bestiami.

Dzięki nudzie na praktykach dzisiaj dowiedziałam się o istnieniu takiego świetnego filmu :lol: To niby miał być horror, ale uśmiałam się bardziej (i nie tylko ja) niż przez cały 16 sezon ŚwK. Szczuro-małpa mnie rozwaliła :lol: Ale właściwie 20 lat temu nie było jakichś super rzeczywistych efektów komputerowych, więc się nie czepiam <"Bitwa pod Wiedniem", mimo, że nowa, była pod tym względem jeszcze większą porażką>. Dobre było, jak wszyscy się zamienili w zombie albo jak gościu trzymał te wszystkie "bestie" w piwnicy :lol: Dziecko było genialne, a jego śmiech i wszelkie inne odgłosy wydawane przez niego to po prostu mistrzostwo świata :mrgreen: Końcówka była świetna - wszyscy zaczęli się rozszarpywać. Chociaż momentami nie ogarniałam, co się działo, bo kilkukrotnie musieliśmy przerywać oglądanie na rzecz pisania notatki i czytania bardzo interesującego katalogu :lol:
Bardzo fajna komedia/ horror. Polecam :-D
Ostatnio zmieniony przez Sara 666 2012-11-22, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  

Lonzio 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-12-15, 22:24   

Ostatnio oglądałem ,,Nie lubię poniedziałku,, na tvn-ie. Po prostu cudowny film! Mnóstwo humoru i absurdów życia codziennego w PRL-u. W tym filmie nie ma głównego bohatera, cały czas przez ekran przewijają się różni ludzie, natomiast na pierwszym planie cały czas jest Warszawa lat siedemdziesiątych.

Prorok Boga
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-13, 14:56   

Kilka ciekawych horrorów grozy z Azji :) Produkcja Korea Południowa .Dla fanów kina azjatyckiego i tych co lubią filmy grozy polecam sprawdzić sobie .

1.'' Koszmar '' Korea Południowa 2000.
Opis :Siedmioro przyjaciół prześladują niepokojące wizje zmarłej koleżanki .Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak wtedy,gdy po kolei giną w przerażający sposób.Czy tajemnicze morderstwa mają związek ze strasznym sekretem ,który połączył ich przed laty ?

2.''APT Apartament '' Korea Południowa 2006 .
Opis : Se -jin mieszka samotnie w olbrzymim apartamentowcu .Dziewczyna z nudów podgląda mieszkańców bloku naprzeciwko .Szybko okazuje się ,że co noc , o tej samej godzinie,w budynku gasną światła i w straszny sposób giną ludzie ....

3.'' Lalkarz '' Korea Południowa 2004
Opis : Do leżącego na odludziu muzeum lalek trafia grupa osób ,które mają zostać modelami nowych zabawek .Szybko okazuje się , że w muzeum tym nocą dzieją się niepokojące rzeczy ,a goście zaczynają -jeden po drugim - ginąć w niesamowicie przerażający sposób...

4.''Czerwone pantofelki '' Korea Południowa 2005 .
Opis :Sun -jae rzuca niewiernego męża ,wyprowadza się z córeczką i planuje zacząć wszystko od nowa .Niestety ,zamiast spokoju ich życie pogrąża się w otchłani koszmaru -wszystko za sprawą pary pięknych ,różowych bucików ,które Sun-jae znalazła w metrze .Szybko okazuje się , że najwidoczniej przeklęte buciki nie tylko doprowadzają ich właścicieli do szaleństwa ,ale również potrafią zabijać ....

5.'' Wiolonczela '' Korea Południowa 2005.
Opis: Mi -ju ,spokojna nauczycielka muzyki przeżyła makabryczny wypadek samochodowy , w którym zginęła jej najlepsza przyjaciółka.Wspomnienia tego wydarzenia zamiast z czasem blaknąć powracają i uporządkowane życie młodej kobiety zamienia się w koszmar .Co gorsza wygląda na to , że mroczna i zła siła obrała jej rodzinę za swój cel. Dopóki Mi -ju nie znajdzie sposobu aby ją powstrzymać ,nikt nie jest bezpieczny ...

6.''Od -rodzenie '' Honkong / Tajlandia 2006 .
Opis : Popularna pisarka Tsui Ting -Yin z przerażeniem orientuje się ,że bohaterka jej nowej powieści grozy '' Od -rodzenie '' egzystuje w rzeczywistym świecie .Podążając tropem tej tajemniczej postaci,przenosi się w inny wymiar .W miejsce rodem z najstraszniejszego koszmaru ,gdzie przekona się ,że prawdziwy strach ma wiele twarzy ...

http://1.fwcdn.pl/po/83/2...l=1348456764000
http://1.fwcdn.pl/po/27/2...l=1185190085000
http://1.fwcdn.pl/po/63/3...l=1185190085000
http://1.fwcdn.pl/po/90/6...l=1205305176000
http://3.bp.blogspot.com/...okladka-200.jpg
http://1.fwcdn.pl/po/25/4...l=1257996234000

Tutaj dodaję okładki z tych filmów ,dla tych którzy będą zainteresowani tymi produkcjami .
A filmy nawet ciekawe .
Ostatnio zmieniony przez Prorok Boga 2013-01-13, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  

Prorok Boga
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-19, 12:40   

Kilka nowych filmów jakie bym polecił zobaczyć sobie fanom dobrego kina :) ......
Może nie akurat komedie ale też ciekawe z mojej domowej kolekcji kilka wybrałem .

1''Pokój śmierci '' 2009 USA .
Opis:Obce sobie osoby zostają zamknięte w pustym ,wyciszonym pokoju.Są przekonane ,że uczestniczą w prostym badaniu psychologicznym.Robią to tylko z jednego powodu -dla kasy.Gdy zamkną się za nimi drzwi okaże się ,że to, co miało być prostym sposobem na zarobienie kilkuset dolarów jest tak naprawdę najtrudniejszą próbą w ich życiu .Powoli dociera do nich , że stali się uczestnikami okrutnego i perwersyjnego eksperymentu rządowego .

2. '' Oczy Węża '' Opis : Detektyw wydziału zabójstw Rick Santoro wybiera się na wielką galę boksu.Podczas meczu ,na oczach zgromadzonych w hali widzów ,dochodzi do politycznego zabójstwa -zastrzelony zostaje oglądający walkę sekretarz stanu.Rick ,rozpoczyna długie i żmudne dochodzenie ,które doprowadzi go do odkrycia nieprawdopodobnego spisku.

3.''Wschodzące Słońce '' Opis : Japoński koncern próbuje wykupić amerykańską firmę komputerową .Podczas przyjęcia zorganizowanego przez Japończyków ginie amerykańska call -girl .John Connor i jego partner wkraczają na bardzo niebezpieczną ścieżkę ,jako że klientami ofiary byli członkowie amerykańskiego senatu i japońscy biznesmeni powiązani z yakuzą .

4.''Droga do zatracenia '' Opis : Kiedy syn Michaela Sullivana staje się świadkiem brutalnego morderstwa ,życia dwunastolatka oraz jego ojca gangstera rozsypują się w pył.Sullivan i syn nie mają gdzie uciekać , a ich śladem podąża wysłany przez mafię sadystyczny zabójca.

5. '' Teoria Chaosu '' Opis : Napad na bank kończy się nieudaną akcją policji - wkraczają do środka ,ale nie udaje im się złapać żadnego z przestępców , a co dziwniejsze ,z banku nic nie ginie .Nad sprawą pracuje dwóch policjantów .Okazuje się że szef grupy przestępców Lorentz ,jest cały czas krok przed nimi i eliminuje swoich wspólników .

6.''Rzeczy które robisz w denver będąc martwym '' Opis : Święty Jimmy to eksgangster ,który prowadzi spokojny uczciwy interes.Zostaje jednak zmuszony przez swojego starego szefa do jeszcze jednej roboty.Zbiera więc czterech kumpli i ma nadzieję ,że wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo.Myli się .

7.'' DayBreakers Świt '' Opis : Rok 2016.Od 10 lat tajemnicza choroba zmienia ludzi w wampiry.Nowa rasa przejęła dominację na Ziemi.Ci,którzy ocaleli są hodowani jak zwierzęta ,które mają dostarczać niezbędnego pokarmu.Kiedy gatunek ludzki jest bliski wymarcia ,wsród wampirów pojawiają się obrońcy ostatnich ludzi.

8.'' Oko '' Opis : Sydney Wells jest znaną skrzypaczką z Los Angeles ,która straciła wzrok na skutek wypadku w dzieciństwie .Przechodzi skomplikowany zabieg przeszczepienia rogówki,który przywraca jej wzrok.Ale jej szczęście nie trwa długo ...
Dziewczynę zaczynają prześladować nie mające żadnego naukowego wyjaśnienia dziwaczne i przerażające wizje.

9.''Winda '' Opis : Claudia to młoda dziewczyna ,która spieszy się do szpitala , by być przy swej umierającej babci.Tommy to zakochany chłopak ,który chce jak najszybciej wyrwać narzeczoną z rąk agresywnego ojca pijaka.Karl to z pozoru stateczny mąż i ojciec ,który musi dotrzeć do swojego mieszkania przed żoną i córką ,które nie mogą odkryć jego przerażającej tajemnicy .Cała ta trójka ma ważny powód ,by być gdzie indziej.Na razie jednak tkwią uwięzieni w windzie,która stanęła między piętrami opuszczonego budynku.Wkrótce okaże się ,że jeden z nich gotowy jest na wszystko ,by wyrwać się z pułapki.

Akurat tutaj nie ma w tych filmach niczego z gatunku komediowego ale też dobre filmy :) .

Garret Reza 
Paździoch
Alduin

Wysłany: 2013-01-19, 14:10   

FERDEKIEPSKI napisał/a:
Kilka nowych filmów jakie bym polecił zobaczyć sobie fanom dobrego kina :) ......
Może nie akurat komedie ale też ciekawe z mojej domowej kolekcji kilka wybrałem .

1''Pokój śmierci '' 2009 USA .
Opis:Obce sobie osoby zostają zamknięte w pustym ,wyciszonym pokoju.Są przekonane ,że uczestniczą w prostym badaniu psychologicznym.Robią to tylko z jednego powodu -dla kasy.Gdy zamkną się za nimi drzwi okaże się ,że to, co miało być prostym sposobem na zarobienie kilkuset dolarów jest tak naprawdę najtrudniejszą próbą w ich życiu .Powoli dociera do nich , że stali się uczestnikami okrutnego i perwersyjnego eksperymentu rządowego .

2. '' Oczy Węża '' Opis : Detektyw wydziału zabójstw Rick Santoro wybiera się na wielką galę boksu.Podczas meczu ,na oczach zgromadzonych w hali widzów ,dochodzi do politycznego zabójstwa -zastrzelony zostaje oglądający walkę sekretarz stanu.Rick ,rozpoczyna długie i żmudne dochodzenie ,które doprowadzi go do odkrycia nieprawdopodobnego spisku.

3.''Wschodzące Słońce '' Opis : Japoński koncern próbuje wykupić amerykańską firmę komputerową .Podczas przyjęcia zorganizowanego przez Japończyków ginie amerykańska call -girl .John Connor i jego partner wkraczają na bardzo niebezpieczną ścieżkę ,jako że klientami ofiary byli członkowie amerykańskiego senatu i japońscy biznesmeni powiązani z yakuzą .

4.''Droga do zatracenia '' Opis : Kiedy syn Michaela Sullivana staje się świadkiem brutalnego morderstwa ,życia dwunastolatka oraz jego ojca gangstera rozsypują się w pył.Sullivan i syn nie mają gdzie uciekać , a ich śladem podąża wysłany przez mafię sadystyczny zabójca.

5. '' Teoria Chaosu '' Opis : Napad na bank kończy się nieudaną akcją policji - wkraczają do środka ,ale nie udaje im się złapać żadnego z przestępców , a co dziwniejsze ,z banku nic nie ginie .Nad sprawą pracuje dwóch policjantów .Okazuje się że szef grupy przestępców Lorentz ,jest cały czas krok przed nimi i eliminuje swoich wspólników .

6.''Rzeczy które robisz w denver będąc martwym '' Opis : Święty Jimmy to eksgangster ,który prowadzi spokojny uczciwy interes.Zostaje jednak zmuszony przez swojego starego szefa do jeszcze jednej roboty.Zbiera więc czterech kumpli i ma nadzieję ,że wszystko pójdzie szybko i bezproblemowo.Myli się .

7.'' DayBreakers Świt '' Opis : Rok 2016.Od 10 lat tajemnicza choroba zmienia ludzi w wampiry.Nowa rasa przejęła dominację na Ziemi.Ci,którzy ocaleli są hodowani jak zwierzęta ,które mają dostarczać niezbędnego pokarmu.Kiedy gatunek ludzki jest bliski wymarcia ,wsród wampirów pojawiają się obrońcy ostatnich ludzi.

8.'' Oko '' Opis : Sydney Wells jest znaną skrzypaczką z Los Angeles ,która straciła wzrok na skutek wypadku w dzieciństwie .Przechodzi skomplikowany zabieg przeszczepienia rogówki,który przywraca jej wzrok.Ale jej szczęście nie trwa długo ...
Dziewczynę zaczynają prześladować nie mające żadnego naukowego wyjaśnienia dziwaczne i przerażające wizje.

9.''Winda '' Opis : Claudia to młoda dziewczyna ,która spieszy się do szpitala , by być przy swej umierającej babci.Tommy to zakochany chłopak ,który chce jak najszybciej wyrwać narzeczoną z rąk agresywnego ojca pijaka.Karl to z pozoru stateczny mąż i ojciec ,który musi dotrzeć do swojego mieszkania przed żoną i córką ,które nie mogą odkryć jego przerażającej tajemnicy .Cała ta trójka ma ważny powód ,by być gdzie indziej.Na razie jednak tkwią uwięzieni w windzie,która stanęła między piętrami opuszczonego budynku.Wkrótce okaże się ,że jeden z nich gotowy jest na wszystko ,by wyrwać się z pułapki.

Akurat tutaj nie ma w tych filmach niczego z gatunku komediowego ale też dobre filmy :) .

Tylko to jest słabe kino.

Prorok Boga
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-19, 14:15   

No to zależy ,a to oglądałeś te wszystkie filmy już wcześniej ? To zależy dla kogo są słabe i marne .Ale najgorsze nie są i obejrzeć można .Akurat może nie lubisz tych gatunków filmowych i takie kino ciebie nie interesuje ,ale może jak ktoś by zobaczył jeden z tych tytułów to by się mu może spodobało ? Każdy ma inny gust filmowy i inaczej podchodzi do oglądanego filmu tak więc co innym się wydaje słabe ,innym znowuż się wydaje dobre i ciekawe .
Ostatnio zmieniony przez Prorok Boga 2013-01-19, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-01-19, 14:29   

Guyver: Bohater Ciemności (1995): Chyba jeden z najlepszych super-hero movie! Bardzo dobry scenariusz, mroczny klimat, świetne efekty specjalne (a film nie miał nawet miliona budżetu) i kostiumy, świetne sceny walki efektowne i brutalne przywodzą na myśl filmu Kung-fu z Hong Kongu. Minusy? Aktorzy grali dość drętwo. 8/10
Jak widać nie potrzeba wielkiego budżetu by zrobić porządny film super-hero, Dark Hero bije na głowę większość ekranizacji komiksów z ostatnich lat.
Ostatnio zmieniony przez Marciosss 2013-01-19, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu