Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co ostatnio widziałem?
Autor Wiadomość
Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2015-07-24, 16:21   

Ostatnio oglądałem "Kiedy ranne wstają zorze" z Gnatowskim i Pysiem. Rzecz o grzybobraniu a nasz Boczek gra "sk...wiela" czyli kierownika wycieczki :lol:

- To u pana też byli ?

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2016-02-21, 15:24   

Przedwczoraj byłem w kinie na filmie "Ave, Cezar!" braci Coen. Przyjemne kino, całość ogląda się z półuśmiechem, ogólne wrażenie dość dobre.

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2016-02-21, 15:39   

Ja jakoś nie mogę się niestety do tego filmu przekonać :-P

Ja ostatnio byłem już drugi raz na "Pitbull. Nowe porządki". Dla mnie ten film jest mistrzowski, i gdybym mógł to oglądałbym go częściej. Wiadomo, że to już nie to samo, co 10 lat temu, bo z tamtych postaci został tylko Gebels, Barszczyk i pojawiający się na moment Igor (mam nadzieję, że w serialu, czy kontynuacji jego wątek zostanie rozwinięty). Zamiast Despera mamy policjanta Majami, który sprawia niesamowicie pozytywne wrażenie... No i oczywiście Boguś Linda :-D Świetny charakter od samego początku do końca. A sam film ma też dużo z komedii, i to dzięki panu Tomaszowi Oświecińskiemu i Mai Ostaszewskiej. Staram się tutaj nie spoilerować, bo może jest jakiś fan Pitbulla na tym forum, który chciałby zobaczyć ten film. ;-)

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2016-02-28, 18:07   

W czwartek byłem na filmie "Intruz" Magnusa von Horna i powiem, że do gustu mi on nie przypadł. W połowie przysypiałem i gdyby ktoś nie zahaczył w mój fotel to bym zasnął całkiem ;-)

Władysław 
Ferdynand Kiepski
dawniej monterr07

Wysłany: 2016-02-29, 22:40   

"Intruza" miałem okazję zobaczyć na festiwalu w Gdyni i też mi się nie spodobał - do połowy nie doczekałem i poszliśmy z kolegami szukać jakiejś knajpy żeby zjeść obiad.

Podobnie jak Ferdek ostatnio widziałem nowego Pitbulla, też mi się bardzo spodobał ten film. Dobra akcja i świetne dialogi sprawiają, że polecam ten film każdemu.

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-07-18, 22:13   

Hmm już dość długo nie oglądałem żadnego filmu. Ostatnim była chyba "Śmiertelna ucieczka" na TVP1. Myślę - oglądnę. Ciekawy opis, może się wciagnę. Się okazało że gniot większy niż "Wysokie obcasy". Niedźwiedź jakiś komputerowy, który tylko podchodził i zaraz odchodził. Ci od Yoki by go lepiej wykonali. Miał być thriller/horror - wyszedł jakiś komedioworomantyczny melodramacik miłosny. Nic nie trzymało się kupy - zmarmowałem cenne dwie godziny mojego życia. Nie wiem w sumie, dlaczego oglądałem to gówno do końca.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-08-06, 09:23   

Jestem Bogiem, 21 Jump Street i Więzień labiryntu: Próby ognia - polecam wszystkim te filmy :)
Ostatnio oglądnąłem też drugą część Jump Street (22 Jump Street). Niestety nie powaliła, choć wcale jakimś gniotem nie jest. Spodziewałem się jednak znacznie lepszego widowiska.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-06, 12:18   

Ja oglądałęm ostatnio trzy filmy: "Upadłę anioły" w reżyserii Kai Wonga, jak zwykle u tego reżysera niesamowity klimat uzyskany dzięki mrokowi metra i światłem neonów, do tego bohater niemowa i patologiczne warunki do życia, jednak odczuwa się przerost formy nad treścią, niektóre postacie przesadzone, ale przyjemny.
Dzień wcześniej byłem w kinie na "Komunie"
" bo miałem zniżkę na ten film, bałem się, że będzie trochę propagandowy, ale okazało się, że na szczęście zostawia przemyślenia widzom (Yoka powinien się uczyć :-/ ). Ogólnie trochę szokujący, ale klimatyczny. Nie spodobały mi się ostatnie 20 minut, nagle dosłownie zapominamy o wszystkich problemach bohaterow, o ich depresji itd. Wszyscy się śmieją przy stole jak dawniej, jest wesoła muzyka, później umiera dziecko, wesoła muzyka gra dalej :-/ . A później dosłownie ostatnie 3 minuty to nie wiadomo jak to się skończyło widzimy jak córka głównych bohaterów śpi po imprezie na molo, no i co to miło być ? Za tą końcówkę uważam, że film był średni.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-06, 12:59   

Ostatnio miałem nieprzyjemność zobaczyć na Polsacie film "Totalny kataklizm". Myślałem, że może będzie fajna parodia. Jak się okazało, tytuł adekwatny do filmu. Nic się kupy nie trzymało, dialogi to zwykły bełkot bez sensu, pierniczenie od rzeczy. I do tego żenująca piosenka na koniec. :roll:
Polecam - wszystkie inne filmy.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-08-06, 13:24   

Mnie ostatnio wzięło na MCU. Jestem zachwycony Homecomig, Agentami TARCZY i Agentką Carter. Za to Netflix mnie zawiódł Defendersami. Dlatego rzucam Iron Fista i Jessicę Jones, a reszty seriali nawet nie zacznę. To dlatego, że filmy i seriale ABC mają zupełni inny klimat i bohaterów niż seriale Netflix. Do tego w filmach jest więcej akcji,a seriale Netflixa to trochę tasiemce. Za to dam szansę Inhumans, ale też spodziewam się kichy. Bardzo polecam Agentów TARCZY. Jest tam humor i dużo zwrotów akcji.

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-16, 23:20   

Jeżeli wracacie zmęczeni z pracy, lub macie jakąś depresję czy cuś takiego, to koniecznie musicie iść do kina (Najlepiej Muranowa - bo najlepsze kino :-P ) na "Kedi - sekretne życie kotów" film super pozytywny, ciepły, odprężający i przyjemny, a przy tym nie ckliwy, więc trafi chyba do każdego. Polecam ;-) . Czasem po tonie przytłaczających dzieł, warto sobie odpocząć na czymś takim :-P
Dzisiaj byłem w kinie na tym.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

Odpowiedz do tematu