Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Chłopaki do wzięcia
Autor Wiadomość
Fredzio i Edzio
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-27, 20:26   Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia – polski paradokument dokumentalna emitowana od 7 października 2012 na kanale Polsat Play telewizji Polsat.

Nie lubię tego paradokumentu. Obejrzałem jeden odcinek i za bardzo mnie on nie rozśmieszył, a powinien sądząc po pomysłach. Wieje w tym serialu sporą ilością beznadziei i braku pomysłów.

Ocena: 1/10

Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-27, 20:30   

A ja to uwielbiam! :) Szczególnie moi rodzice, moim ulubionym bohaterem jest Bandziorek. :D Ja polecam! 10/10

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2015-12-27, 20:48   

Fajne to jest! To co czasem tam się odpierdziela to głowa mała :lol: Najlepsze akcje są z panem Stasiem(erotoman-gawędziarz, który ma ciapowatego syna), Szczeną(częsty bywalec zakładów karnych, lubi sobie wypić, kradnie mamie rower :lol: ) i Bandziorkiem(mistrz). :mrgreen:

Pamiętam taki odcinek, gdzie dwóch kolesi paliło grilla na toczce w stodole pełnej siana :lol:
Albo koleś mówił, że miał myśli samobójcze, poszedł do kolegi na wódkę i mu przeszło xD

Dużo można wymieniać takich akcji :P

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2015-12-27, 21:58   

To byłby hit większy niż rolnik szukający żony. :mrgreen: Niestety premiery były na kodowanym kanale oraz zabrakło dobrej reklamy.

Znakomite przerysowanie wiejskiego podrywu z dużą dawką humoru. :) Gra aktorska dużo lepsza niż w pozostałych współznacznych serialach Polsatu.

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-10, 17:12   

Żałosne. Biorą jakichś meneli bez jedynek z żółtymi wąsami od piwska spod monopolowego i puszczają ludziom ten kabaret w biały dzień...

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-06-10, 17:15   

Poziom Polsatu w pigułce, biorą patoli, podleją denaturatem i mają radość z biednych ludzi. Taka kulturalna stacja.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-10, 17:21   

Ostatnie dno. Najgorszy paradokument jaki kiedykolwiek powstał. Żaden paradokument nie jest dobry, ale ten mnie wybitnie irytuje prostactwem i wieśniactwem. Już recenzje Niekrytego Krytyka na temat tego chłamu są ciekawsze i zabawniejsze, mimo, że wraz z ukończeniem gimbazy wyrosłem z Niekrytego, bo też jest prymitywny.

1/10

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-06-10, 18:33   

Ja to oglądałem tylko u Niekrytego i muszę powiedzieć, że choć ogólnie uważam, że wszystkie paradokumenty to taki sam syf to jednak ten szczególnie się spośród nich wyróżnia.

Biegacz 
Boczek
Długodystansowiec

Wysłany: 2017-06-10, 21:55   

Problem w tym, że to nie jest paradokument. Ludzie, którzy tam występują istnieją naprawdę i odpowiadają swoje własne historie. Na pewno to trochę podkoloryzują żeby było ciekawiej, ale to nie jest to samo co "Trudne sprawy", gdzie wszystko jest w 100% wymyślone.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-10, 21:58   

W takim razie zwykły dokument, ale robiony w tym stylu, co para. Te historie z para też są podobno w jakiś sposób oparte na faktach, ale nie chce mi się w to wierzyć.

Piotrek2011 
Ferdynand Kiepski
Marian,Babka,Edzio

Wysłany: 2017-06-10, 22:16   

Najgorszy polski serial moim zdaniem. Nie rozumiem jak można to oglądać i tym zachwycać się jeszcze. Nieźle ten serial skomentowali moi poprzednicy.

Odpowiedz do tematu