Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Asterix

Najlepszy Asterix i Obelix?
kontra Cezar (1999)
33%
 33%  [ 4 ]
Misja Cleopatra
50%
 50%  [ 6 ]
Na Olimpiadzie (2008)
16%
 16%  [ 2 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-23, 19:52   Asterix

Jak do tej pory powstały 4 filmy pełnometrażowe Asterixa - kontra Cezar, misja Kleopatra i Asterix Na olimpiadzie. Który według was był najlepszy? Jak dla mnie misja Kleopatra, świetny film kręcony w świetnym klimacie (jak ja kocham gorrrąco :-D ). Do tego Monicca Bellucci jako Kleopatra (już sobie wyobrażam jak na jej widok zareagowałby Bułkowski :mrgreen: ). DObra wracajac do tematu, ostatnia częsc najsłabsza (ta na Olimpiadzie - już z nowym ASterixem). Wypadło to jakoś sztucznie, kilka drobnych plusów - m.in za Zidane i tego byłego chłopaka Longorii... ten koszykarz NBa (zapomniałem nazwiska), o ! już wiem Tony Parker i Michael SChumacher. Całe te zawody na tym stadionie były strasznie sztuczne i tandetne w porównaniu z rozmachem poprzednich dwóch filmów. Zresztą nie musze nikomu przypominać, że klimaty starożytnego Rzymu to dla mnie bajka :-D
A Wy, oglądaliście?

Kazik151
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-23, 20:00   

Oczywiście!
Najlepsza dla mnie część to pierwsza "Asterix kontra Cezar", później każda następna gorsza od poprzedniej. Misja Kleopatra wypadła jeszcze całkiem nieźle, ale już ta cała olimpiada, tak jak piszesz wypadła troche sztucznie.
Ale osobiście wole bajke...

Mati1996 
Waldek
Karwasz Twarz

Wysłany: 2012-03-30, 22:02   

Jak dla mnie Asterix kontra Cezar to była najlepsza część. :-D
'' Jak dotąd, postęp wmawia nam, że ciemność to wyłącznie ćmiący światło przesąd. Ale to nieprawda. Zawsze będzie rozpanoszone w ciemności Zło. I oby zawsze Wiedźmini pojawiali się tam, gdzie właśnie są potrzebni. ''

Lędzic 
Ferdynand Kiepski
I na drugą nóżkę!

Wysłany: 2012-03-30, 22:18   

Napisałeś, że filmy powstały cztery, a wymieniłeś trzy ;-) Co do tematu - obrazy z '99 i '02 są na podobnym, wysokim poziomie; Asteriks "olimpijski" o klasę słabszy. Ale i tak najlepsze były animacje, na czele z "12 pracami Asteriksa" i "Asteriksem w Brytanii".

Maximus90
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-30, 22:29   

Lędzic napisał/a:
Napisałeś, że filmy powstały cztery, a wymieniłeś trzy

Potem już nie mogłem edytować ;/
Lędzic napisał/a:
Ale i tak najlepsze były animacje, na czele z "12 pracami Asteriksa" i "Asteriksem w Brytanii".

o animacjach niedługo zrobie oddzielny temat :-D

Ferdek K 
Ferdynand Kiepski
Moje ulubiene !

Wysłany: 2012-03-31, 09:09   

Asterix na Olimpiadzie - mi się podobał , mam go nawet na DVD ... Może trochę sztuczny ,ale pośmiać się można ....
Asterix i Obelix kontra Cezar - najlepsza część ze wszystkich , ale też sztuczna w niektórych momentach ....
Asterix i Obelix misja Kleopatra - nawet , nawet . Na poziomie Asterixa na Olimpiadzie...

Ale i tak nic nie przebije Asterix kontra Cezar ! ;-)

Lonzio 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-12-15, 19:54   

Dawniej dosyć lubiałem filmy o Asteriksie, ale odkąd zacząłem czytać komiksy o Asteriksie, to uważam, że filmy są profanacją co stworzyli Gościnny i Uderzo.

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-09-07, 19:48   

Szczerze mówiąc nie wiem, na którą część powinienem zagłosować, bo wszystkie mi się równie podobały. Jednak po namyśle zagłosowałem na "Na Olimpiadzie". Misja Cleopatra podobała mi się minimalnie mniej. "Kontra Cezar" też nie najgorzej wypadł, lecz tak jak wcześniej wspomniałem wolę "Na Olimpiadzie"

czerwonyy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-25, 13:06   

Postawiłem na Misja Cleopatra.Jak dla mnie najśmieszniejsza część.Choć reszta również fajna i śmieszna :)

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-07-30, 18:18   

Wszystkie były na mniej więcej takim samym poziomie, ale coś musiałem wybrać, więc wybrałem pierwszą część- ,,Asterix vs Cezar''. Pierwsze części zawsze są najlepsze.

Odpowiedz do tematu