Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Adam i Ewa
Autor Wiadomość
Eramis 
Paździoch

Wysłany: 2012-07-26, 19:34   Adam i Ewa

Adam i Ewa – polska telenowela (2000-2001) opowiadająca o miłości dwojga ludzi: Ewy Werner (Katarzyna Chrzanowska) i Adama Rozdrażewskiego (Waldemar Goszcz). Ewa ma 36 lat i jest urzędniczką w banku, jej małżeństwo się nie układa. Adam to gwiazdor reklamy (ma ok. 30 lat), który ma bardzo zazdrosną narzeczoną. Oboje żyją w dwóch, zupełnie różnych światach, lecz wskutek niespodziewanego przypadku trafiają na siebie pewnego dnia i tak zaczyna się ich wielka "przygoda". Choć tak bardzo się różnią, tajemnicza siła wciąż przyciąga ich ku sobie.

^----- Informacja z Wikipedii

Może niektórzy znają ten serial, jeśli tak to co o nim sądzicie? Ja go nigdy nie oglądałem ale słuchałem czołówki która moim zdaniem jest świetna. :)

david123lost 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2012-07-26, 19:41   

Kiedyś oglądałem z mamą, kiedy ten serial był jeszcze popularny i aktualny. Mało z niego pamiętam, ale czołówkę doskonale ;) Tak to jest, gdy serial poznaje się po czołówce.. :)

Sheina 
Ferdynand Kiepski
Pałka sie przegła!

Wysłany: 2012-07-26, 20:20   

Nie jest to jakiś serial najwyższych lotów, ale kiedyś go oglądałam. Naprawdę przyjemny serialik. Ale nie chciałabym do niego wracać, znudził mi się :-D

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2012-07-27, 17:26   

Jak leciał premierowo to nie oglądałem ale parę odcinków na powtórkach widziałem i wcale nie taki zły ten serial. Można by się wciągnąć bo przy tym co teraz leci to arcydzieło.
Nawet śp. Waldka Goszcza mi szkoda że zginął.
- To u pana też byli ?

Władysław 
Ferdynand Kiepski
user stulecia

Wysłany: 2012-07-27, 21:05   

Pamiętam ten serial, oglądałem go, jak jeszcze pod stół wyprostowany wchodziłem :-) Najbardziej kojarzę czołówkę, oraz czerwonego malucha pomalowanego w kwiaty :) (Dawid, pamiętasz ? :P )

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2013-01-31, 20:48   

Jeden z moich ulubionych seriali Polsatu. Fajna muzyka na początku i sceny z tymi końmi. Pamiętam, jak w zerówce codziennie po przyjściu do domu to i Pokemony oglądałem. Fajny serial. Polecam! :-)

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2013-02-08, 22:33   

Kizior napisał/a:
Nawet śp. Waldka Goszcza mi szkoda że zginął.

No tak. Pamiętam jak wielkim echem odbiła się jego śmierć w telewizji. Głośno o tym było, choć serialu nie oglądałem.

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-08-14, 10:50   

Kiedyś oglądałem ten serial. Nawet fajny. Lecz od kilku lat nie widzę by powtórki były emitowane, a szkoda.

sex1990ero 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2016-08-03, 10:07   

Jej zapomniałem już o tym serialu, a bardzo fajny był. A ten Adam to zginął w normalnym życiu, co nie?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-08-03, 11:31   

Tak. Waldemar Goszcz zginął w 2003 w wypadku samochodowym.

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2016-08-03, 15:23   

I o mało nie zginął wtedy Radosław Pazura.
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-08-03, 16:28   

A po tym wypadku się nawrócił.

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2016-08-03, 16:29   

A pamiętasz pierwszy odcinek, jak Adam wylądował balonem na maluchu Ewy ? :lol:
- To u pana też byli ?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-08-03, 16:36   

Nie. Ostatni raz oglądałem ten serial ok. 10 lat temu :-P Jednak chyba do niego wrócę, skoro tam są takie akcje...

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2016-08-03, 20:31   

Pamiętam jak w zerówce po lekcjach do koleżanki czasem chodziłem i razem to oglądaliśmy, bo ona lubiła czołówkę tego serialu, bo tam były konie. :mrgreen: Serial całkiem w porządku. Niestety pod koniec już trochę zaczął stygnąć i nie trzymał poziomu. Najbardziej lubiłem słuchać jęczenia tej grubej miłośniczki telewizji, która mieszkała z Ewą i która potem chyba okazała się jej matką. Pamiętam jak trafiła do więzienia i taka zdziwiona spytała dziewczyny w celi "To tu nie ma telewizora?" :lol: A Kamila przypominała z wyglądu wściekłą wampirzycę. W sumie do dziś ta aktorka ma taki wizerunek. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Matrixun 2016-08-03, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  

Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2016-08-03, 20:48   

Oglądało się kiedyś oglądało. Ale pamiętam z niego tylko te konie właśnie i piosenkę z czołówki :-P Fabuły zbytnio nie pamiętam, ale był na niezłym poziomie.

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2016-08-04, 15:45   

Oglądałem to czasami w 2001 roku i potem powtórki trochę. Nic szczególnego, ale jak na tamte lata to wchodziło :D Czołówka i piosenka mają coś w sobie, zapadają w pamięć, a zwłaszcza po latach nostalgia się odzywa. Serial miał też bardzo dobrą obsadę, przewinęło się tam naprawdę wielu polskich aktorów, których potem można było zobaczyć także w różnych innych serialach. Moja mama bardzo lubiła to oglądać, a ja często też z nią.

Na zawsze będzie mi się kojarzył z okresem kiedy za gówniarza włączałem sobie telewizor z rana i na Polsacie można było oglądać wszystko jak leci: telenowele, teleturnieje, różne programy i czas miło płynął czekając na odcinki seriali komediowych :)

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: Wczoraj 20:33   

Piosenkę z czołówki mieli wyjątkową, reszta dość przeciętna, wręcz słaba. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej zapominanych seriali Polsatu. Szkoda, że nie można go nigdzie obejrzeć w dobrej jakości obrazu i dźwięku.

Odpowiedz do tematu