Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
466 Bliżej człowieka
Autor Wiadomość
Spectre 
Mariolka

Wysłany: 2016-12-02, 09:35   

Dziwię się, że tak wysoko ocenione. Ja dałbym max. 5/10.

Rywalizacja Kozłowskiego z tym drugim (co Dracz grał) na korytarzu była niezła, poza tym przeciętnie lub słabo.
A scena z tymi młodymi w parku beznadziejna - gdybym włączył w tym momencie telewizor nie wiedząc, że to lecą kiepscy bym przełączył kanał. Bo co to miało wspólnego ze ŚwK, czy nawet z serialem komediowym ? Jak już to bardziej do jakiegoś M jak Miłość.
Jako postacie drugoplanowe na korytarzu były ok, ale nie same.

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-04-03, 21:19   

Rzadko się zdarza żeby dzisiejszy odcinek był tak klimatyczny i to jeszcze polityczny, po prostu świetna była cała ta panika związana z Kozłowskim i o dziwo na prawdę zabawną jego sekretarką, ciągłe stanie na korytarzu i po prostu rewelacyjne sceny pierwsze (Kiedy próbowali się dostać do toalety).
Genialna satyra na politykę, wszystko jest tak dosłownie, że aż metaforycznie. Świetny występ Boczka, zabawni politycy w łóżku Kiepskich :-P . Zabawne było tez przesuwanie biurek dosłownie "coraz bliżej ludzi" :-P . Nawet Jolasia nie wkurzała, obiadek znośny. Najlepsza akcja zaczęła być od pojawienia się Dracza i jego partii, o dziwo na prawdę świetny wątek miłosny. Zakończenie dobre, zabawne. Cały odcinek zawierał masę humoru sytuacyjnego, podobnego do "Niedzieli wyborczej". Odcinek był bardzo mądry i zabawny (Takie zestawienie się rzadko zdarza u Yoki) do tego jak prawdziwy (Zwłaszcza scena w parku i rywalizacja Koazłowski-Dracz).

Chciałem dodać, że poczułem klimat starych odcinków. I na prawdę po raz pierwszy rozbawiła mnie fryuzra Jolaśki, faktycznie jej fryzury są żenujące, ale po raz pierwszy była tak absurdalna, że aż śmieszna.

Kiedyś uważałem, że ten odcinek jest średni, ale po drugim obejrzeniu po paru latach, jest to jeden z moich ulubionych odcinków 350+. 10 ♥/10

Zapraszam do zapoznania się z moimi scenariuszami do ŚWK (KLIK)

Odpowiedz do tematu