Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
432 Kożuchowska
Autor Wiadomość
Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-04-17, 10:02   

Kizior napisał/a:
Panie, kot to kot, a jak kot to futerko :!:

Gdyby Kożuchowska grała np. Galaktyczną Księżniczkę to by Waldek na dachu zobaczył ją ubraną w obcisły i srebrny strój kosmitki !

A zdajesz sobie sprawę że Kotka na blaszanym... nie jest wcale o kocie i Korzukowska nie gra w niej kota?
http://www.ofilmie.pl/var...of_cziczio.html

Vito_Corleone 
Kiepski Znawca
Garbaty anioł

Wysłany: 2014-04-17, 10:11   

Marciosss napisał/a:
Kizior napisał/a:

Gdyby Kożuchowska grała np. Galaktyczną Księżniczkę to by Waldek na dachu zobaczył ją ubraną w obcisły i srebrny strój kosmitki !

A zdajesz sobie sprawę że Kotka na blaszanym... nie jest wcale o kocie i Korzukowska nie gra w niej kota?

Tutaj chodziło o spektakl w teatrze :arrow: http://film.onet.pl/ponet...ym-dachu/sglmkl

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-04-17, 12:35   

Vito_Corleone napisał/a:
Marciosss napisał/a:
Kizior napisał/a:

Tutaj chodziło o spektakl w teatrze :arrow: http://film.onet.pl/ponet...ym-dachu/sglmkl

A ja dałem link do filmowej wersji tegoż spektaklu, w obu wersjach fabuła jest taka sama.

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2014-05-22, 12:16   

Na plus:
+ Kożuchowska - diablica w "Tele srele"
+ kradzieże jedzenia
+ sen Halinki
+ scena w sklepie
+ Pośredniak nie zając, nie ucieknie. (Małgorzata Kożuchowska)
+ scena z kobietą - kotem
+ scena z autografami i wygląd Jolaśki w tej scenie
Na minus:
- wygląd Jolaśki w pozostałych scenach
- brak dźwięków przed zmianami niektórych scen
- kłótnie Waldka i Jolasi
- ostatnia scena na korytarzu
- nieciekawe zakończenie
Odcinek oceniam na 6,5/10.

krzykros 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2014-06-01, 00:12   

Pomysł udziału Kożuchowskiej w Kiepskich całkiem dobry był. Scena, jak Walduś na dachu jąkał się i stękał przekozak!

8/10

Ruktuk 
Edzio Listonosz
Ciasto niewyrobiene

Wysłany: 2014-06-15, 18:18   

Scena na dachu mistrz, a przerwanie fantazji Waldka krzykiem Jolaśki z typowo polskim tekstem "WALDEK SCHABOWY NA OBIAD ZIEMNIAKI BURAKI" też robi robote : D
Ogólnie odcinek mi się podobał, Pani Małgosia też się spisała zwłaszcza że specyficzny format ;)
7/10

StorN 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-08-23, 14:11   

Bardzo słaby odcinek. Nudny temat przewodni, greenboxy, mnóstwo zapychaczy, niesamowicie irytująca Jolaśka oraz mało humoru, to chyba wszystkie minusy tego epizodu. Co do plusów to jest ich naprawdę niewiele, a mianowicie jeden zabawny sen, w którym Kożuchowska przyszła do Ferdka z wódką, do tego przyjemna była nocna wizyta Paździocha (taki powrót do starego motywu).

3/10

JaObiecujeWam 
Paździoch
Piwo lej barmanie...

Wysłany: 2014-10-17, 20:51   

* Walduś, który przeciwstawiał się Jolaśce na korytarzu i za nic ją miał gdy mu telefon zadzwonił - taki powinien być zawsze. wielki plus
* sen Ferdasa i Haliny z Kożuchowską :-> :-D
* Paździoch z gaciami
* Boczek : Płucka weź świeże bo jak świni nie je to niech płócków zje i niech dobrze o mnie w tv powie :mrgreen:
* Badura i Kożuchowska
* nawet niezła puenta : "Każdy ma taką Kożuchowską jaką chce"

Chorobliwa zazdrość, darcie ryja i śmiech Jolaśki na kilka minusów więc dlatego 2/10. Bez niej dałbym na spoko 5/10

karol piękny 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-12-30, 14:49   

Odcinek dobry, ale do rewelacji sporo zabrakło :-?

Plusy:
+ początek z kaszanką
+ scena w sklepie
+ końcówka rozmowy z kozłowskim
+ rozmowa Ferdka z Haliną w kuchni, sen Haliny :-D
+ rozmowa z Boczkiem

Minusy:
- Jolaśka
- ogólnie sporo nudów (jak to w 19 sezonie)

7/10 :->

adam9109545 
Edzio Listonosz
Wierny fan Heleny

Wysłany: 2015-09-06, 19:10   

+ Jesteś, normalnie, ci żal dupę ściska, od zazdrości, rozumiesz, że ty byś chciała być tą Kożuchowską, taką boską (Boską :P )
+ Kożuchowska z wódką, zbierająca zakupy i obierająca pyrki w snach Kiepskich
+ Boczek
+ Obiadek (wyjątkowo :O)
+ Podsumowanie :D

- Badura z telefonem
- Ferdek rzekomo niepracujący od 10 lat :-x :shock: NO ŻENADA

Gdyby nie ta wpadka z pracą Ferdka, to nie najgorszy odcinek.

Ocena:
6/10

Biegacz 
Boczek
Długodystansowiec

Wysłany: 2015-09-18, 11:19   

Plusy:
+ Rozmowa Waldka z kolegą przez telefon, to przypominało stare odcinki
+ Ferdek opowiadający wszystkim, że jego syn zna Kożuchowską
+ Kożuchowska z wódką
+ Boczek i jego płucka
+ Paździoch, oferowanie gaci przez niego :mrgreen:
+ Końcówka z Badurą

Minusy:
- Robienie z Kożuchowskiej jakiejś gwiazdy i cały odcinek oparty o nią
- Jolaśka, jej darcie mordy, zazdrość o Kożuchowską, jej sen
- Sen Waldka, żenująca scena z Kożuchowską na dachu
- Szkoda, że nie pokazali jak faktycznie wypadł Waldek na tej kolacji

Nawet ujdzie ten odcinek, choć dużo było żenującej Jolaśki i ta scena na dachu. Nie podobało mi się też (już po raz kolejny) opieranie fabuły na snach/wyobrażeniach bohaterów. 4/10.

kacper3100
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-27, 16:37   

Plusy:
- Kożuchowska,
- sen Ferdka i Haliny,
- zdenerwowanie Ferdka po tym, jak usłyszał sen Haliny,
- darcie się Jolaśki, że obiad jest (po raz pierwszy jej scena mi się spodobała)

Minusy:
- Jolasia z pistoletem (przecież to nie jest serial kryminalny!),
- sen Waldka,
- scena z Badurą,
- udźwiękowienie,
- początek,
- dźwięki (raz są, raz nie ma).

4/10

Dog 
Edzio Listonosz
.

Wysłany: 2015-12-15, 19:09   

Johnny Cage napisał/a:

To, że jest on innego koloru skóry i nie wiem, może i wiary, to nie znaczy, że ma nabijać się z Matki Boskiej. Bo jego wymysł Matka Boska Kożuchowska to juz totalne przegięcie. Za czasów średniowiecza spłonąłby na stosie :!: :!: :!:

Nie, nie spłonąłby. Wzięli by go za saracena na granicy i potraktowali z kuszy. :-)

Badziewny odcinek. Nie wiem na jaki czort robi się odcinek poświęcony aktorce z innego serialu. Promocja jakaś? No kogo to śmieszy? :roll:
Gdzie niby Kożuchowska dobrze zagrała? W lateksie wypięta, obierając ziemniaki czy pijąc wino? :-> Odcinek nudny i tyle. Wepchnęli ją na siłę praktycznie w każdy wątek i taki jest końcowy wynik tego zamierzenia.

Zachrypnięty, kaszlący Ferdek i jego pojazd po synu "Parobas-przydupas" poniżej krytyki, mimo że po części to prawda. Nie wiem jaki cel ma niszczenie relacji ojca z synem.
Każdemu się Kożuchowska nagle objawiała po kolei...z boskim akompaniamentem w tle, przy czym ero-wizje Kozłowskiego i Waldka mogli by sobie darować.
Paździoch: "Gosia, Małgosia, Małgosia tu, Małgosia tam - wszędzie ta Małgosia" i śmiechy w tle. :roll: Takie śmieszne.
Jolasia drząca japę, tyle dobrze że Waldek mniej pantoflowaty - porażka - to samo Badura.

Były elementy robienia biznesów ale nie dały rady uratować niczego w tym odcinku.
0/10 za nudę.
PS. Kożuchowska z mojej wizji nie zagrała w tym odcinku. :->

mocny full 22 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2016-02-08, 19:40   

O matko jedyna!! Straciłem 22 minuty życia. Żenujący odcinek, kwintesencja "tfurczości" Yoki. Ciężko mi wyłapac cokolwiek śmiesznego. No może sen Ferdka był śmieszny. Nie wiem po co ta Kożuchowska w serialu, chyba po to by jeszcze bardziej zaniżyc poziom ŚWK. Co tu może byc śmiesznego, skoro ujrzałem przez cały czas gburowatego Ferdka, krzykliwą Jolasię oraz cholernie nudne sceny z Badurą, Malinowską oraz z Kozłowskim? Na dodatek kłótnia Ferdasa z Waldkiem :roll: i żenujący sen Jolasi (na dodatek z Waldkiem całującym jej stopy :cry: ) . 1/10

Przyznam się szczerze, że tak okropnego startu jeszcze dotąd nie było. :roll: Czyżby było to preludium do fatalnego sezonu? Polsat generalnie miał skłonnośc do pokazywania na początku lepszych odcinków.

Ontario 
Boczek
anime jest dla ciot

Wysłany: 2017-03-12, 14:26   

mocny full 22 napisał/a:
O matko jedyna!! Straciłem 22 minuty życia.

AMEN!
Nie rozumiem, po co wcisnęli tą Kożuchowską. Nie wiem, co wniosła do odcinka. Nie wiem, kogo śmieszyły wizje Kożuchowskiej.
Ten odcinek jest zbiorowiskiem najgorszych cech serialu: wiecznie wqrwiony Ferdek, Jolaśka, fhói nudne sceny z Badurą, żenująco słabe sceny z Kozłowskim i Malinowską i GALAKTYCZNIE:
BEZNADZIEJNE SNY
kogo śmieszy całowanie stóp Jolaśki? SKOŃCZCIE, PLZ...
JaObiecujeWam napisał/a:
Płucka weź świeże bo jak świni nie je to niech płócków zje i niech dobrze o mnie w tv powie

No śmieszne bardzo. Normalnie poziom kabaretu koń polski.
WOLAŁBYM ZROBIĆ GAŁĘ ŁYSEMU Z BRAZZERS NIŻ ZNOWU TO OGLĄDNĄĆ

PIE!@#LONE 0/10

Barakuda 
Mariolka
Karwa kawka

Wysłany: 2017-03-21, 22:08   

Odcinki robione ,,pod kogoś" zawsze kończą się katastrofą. Tak było z ,,Karolakiem", z epizodem, w którym występował Sebastian Mila (nie pamiętam tytułu), trochę z ,,Wodeckim", no i z ,,Kożuchowską". Jedyny zabawne akcenty to rozmowa Ferdka i Haliny przy stole, pomysł Paździocha i Jolasia przerywająca w tak brutalny sposób miły sen Waldka. Ten ostatni bardzo wkurzał. Okropnie dużo nudy. Zawsze razi mnie promowanie w serialu (tym i każdym innym) jakiejś gwiazdy. 1/10.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-08, 22:43   

Niestety, ale ten odcinek to wyjątkowa nuda przeplatna gównem. Na plus jedynie gra Kożuchowskiej i wesoły Ferdek. No i może jeszcze ten sen Ferdka. Reszta bardzo nędzna, na minus pierwsze sceny z Pupciami, potem Jolasia zazdrosna o Waldka, sny pozostałych bohaterów, BRAK HUMORU, Jolasia przerywająca sen Waldka darciem mordy o schabowych, ziemniakach, burakach. Zbędni bohaterowie gościnni. Co z tego, że Boczek i Paździochowie są świetnie odgrywani przez aktorów, skoro nie mają ani jednego śmiesznego tekstu? Sen Jolanty - co to k*rwa miało być? :evil: Jolasia drąca mordę na korytarzu i "postrzelenie" męża to takie gówno, że aż patrzeć żal. :roll: Zakończenie z Badurą neutralne - niby fajne przesłanie ale zabrakło spotkania Waldka z Kożuchowską.
1/10. Trzy plusy (z czego 2 nieco naciągane) to za mało na wyższą ocenę. Szajs i dno!

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Odpowiedz do tematu