Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
417 Człowiek, który wzuł laczki
Autor Wiadomość
Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2013-05-26, 18:14   

Odcinek dobry. Bardzo przypominał te dawne z czasów, gdy był jeszcze Waldek. Ponadto ciekawy pomysł oraz wykonanie.

Na plus:

-pierwsza scena z niemieckim piwem oraz stołek, który Ferdek miał pod nogami w pierwszych sezonach
-rozmowa Ferdka z Haliną w sypialni
-kłótnia Paździochów, tak jak dawniej :mrgreen:
-Cyc z ojcem przed telewizorem
-Helena najlepiej wie, jak zlikwidować uciążliwego małżonka
-bulwers Halinki w sypialni :mrgreen:
-wystraszony Marian pod kiblem
-Walduś wystylizowany na Ferdka
-scena u Paździochów ze skórkami od banana
-tekst Haliny "Z d*pą na wietrze jak wąsate wieprze"
-mistrzowskie zakończenie i jakże realny wybuch :-D

Na minus:

-Jolasia oraz gadanie o łysieniu. Dawniej Waldek był łysy i było dobrze.
-kolejny rodzinny obiadek oraz zachowanie Haliny

Jeden z lepszych odcinków 17. sezonu, dlatego dam mu ocenę 9/10

Ferdziu1992 
Halinka
KARWASZ TWARZ !

Wysłany: 2013-05-28, 22:39   

Niezły odcinek jeden z lepszych za Joki(przynajmniej dla mnie). Nie wiało aż tak bardzo nudą, podobały mi się momenty solidarności męskiej. Na plus także sztama Waldka z Ferdkiem. Wydaje mi się że to pierwszy odcinek( za kadencji Joki) w którym Waldek tak bardzo trzymał się z Ferdkiem. Kłótnia na korytarzu Mariana z Heleną powalająca, ci to potrafią rozśmieszyć.

Na minus ta co zawsze choć nie aż tak tragicznie.

Mike Tytla 
Ferdynand Kiepski
Ukryty erosoman

Wysłany: 2013-05-30, 10:19   

Odcinek full wypas, jeden z najlepszych Yoki i moim zdaniem obok "Gorzelak..." i "Dymy na wodzie" najlepszy tego sezonu. Dobra gra Żukowskiego, cały czas działo się coś ciekawego, tylko końcówka trochę mi nie podeszła. Ciekawe dlaczego jak już występuje Edzio to dają go tylko na kilka sekund. Czy w ogóle opłaca się ekipie sprowadzać tak chorego człowieka tylko po to by wystękał dwa słowa, czy jeden rym. Za nazwę podwyższam ocenę na 8/10.

Johnny Cage 
Ferdynand Kiepski
Rudy kojot

Wysłany: 2013-06-23, 22:24   

Chyba najlepszy odcinek sezonu 17-go. W końcu Yoka ukręcił ze swoich "zdolności" w miarę dobry odcinek. Ba, patrząc na całą jego "tfurczość" ;) (od 13-go sezonu) bardzo dobry.

Cieszy współpraca ojca z synem, bardzo cieszy. Za mało jej w odcinkach yokowskich :/

Paździochowa na PLUS. Ona jak coś walnie to klękajcie narody (patrz scena z wypierniczeniem Mariana).

Edzio? Hmmm, chyba niepotrzebnie dany, bo widać jak bardzo jest schorowany. Ale nie mnie to oceniać, czy ściągnięty do sezonu na siłę czy nie ;)

Ocena? Skoro Gorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielak dostał dychu, to i temu muszę dać tę samąocenę.

woofer
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-19, 16:21   

Nie no odcinek nawet spoko, podobało mi się to jak Ferdek najpierw gadał że Waldek jest głupi a później mądry, i w ogóle wszystkie sceny z Jolaśką też były w miarę, do tego to jak Paździoch nie poślizgnął się na skórce od banana a Helena je bardzo szybo jadła, i to jak Ferdek pił wódkę na dworze, oraz to jak urządzili sobie biesiadę również na dworze gdzie Jola i spółka urządzili dla niech nie lada zasadzkę i Edzio wyszedł z tych krzaków czy zboża, dałbym 9 jak by było więcej śmiesznych tekstów, ale nie jest tragicznie chociaż mogli bardziej się postarać bo te doklejone kudły na łbie Waldka odstawały i było widać jakieś nalepki to samo co w odcinku los, bigos i uroda, kiedy Waldkowi też odstawały te kudły na mordzie. Johnny masz racje może i najlepszy odcinek 17 sezonu Ferdek z Waldkiem w fotelu jak kiedyś, daje te bardzo mocne 8/10
Ostatnio zmieniony przez woofer 2013-07-19, 16:26, w całości zmieniany 4 razy  

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2013-08-26, 00:04   

Ogólnie odcinek dość dobry tylko jak to u Yoki zawsze musi być coś nie tak.
Początek jak Ferdek opieprzał Waldka że głupi był słaby. Do tego te kurwenery w ogóle nieśmieszne a wręcz przeciwnie :roll:

Potem już lepiej jak Waldek olał Jolasię i zjadł kurczaka.
Opieprzanie i wydupczanie Pażdziocha już dawno stało się nudne ale tu to miało przynajmniej sens. Nauki dawane przez Pażdziochową Jolasi na tym samym poziomie a akcja ze skórkami od bananów słaba. Podkreślić należy grę Ilczukowej w tej scenie - poziom nieosiągalny dla Mularczykowej.

W końcu zobaczyliśmy w miarę normalnego Waldusia tylko po co ta charakteryzacja jakby minęło 30 lat ? Przesadzili. Przynajmniej teksty i współpraca z Ferdkiem to jeden z największych plusów. Super, jak za dawnych lat niestety w następnym odcinku wszystko wróci do chorej normy.

Spotkanie przy wódce po nocach też dobre. Teksty świetne, Boczka najlepsze :-D
Przyszły baby i znów czarł prysł, końcówka z tym grillowaniem dziwna bo nie wiadomo jaki miały plan. Wysadzili ich - w durnym stylu Yoki.

Malinowska żona Kozłowskiego :roll:
- To u pana też byli ?

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-08-28, 22:51   

Plusy:

- Pierwsza scena ( w sumie jak za dawnych lat)
- Scena obiadowa i olanie Jolaśki przez Waldka
- Skórki od bananów
- Rozmowa Jolaśki z Heleną
- Wygląd Waldka
- Zakończenie

Nie mam się w sumie do czego przyczepić, lecz 8/10

JaObiecujeWam 
Paździoch
Piwo lej barmanie...

Wysłany: 2013-09-11, 00:42   

- o rany jaki mocny początek !!! wkurzony F na piwo niemieckie Kurwener :-> , dalsza rozmowa Ferdka z Waldkiem, (jakbym się w czsie cofnął tak z 12 lat ...eh to były rozmowy ...żeby tak było częściej a nie raz na 100 odcinków)... no i pouczający sposób mówienia Ferdka o laczkach, tłumaczenie Cycowi jakie to laczki dobre są :-D :mrgreen: :-> 2p

- pouczający ton mówienia Ferdka w rozmowie nocnej z Halinką i :
H : mija kolejny rok a chłopak w tym kraju nie może znaleźć pracy w jego wykształceniu
F : Przecież on nie ma żadnego wykształcenia :mrgreen: 1p

- kuźwa Cycu ty łysy jesteś ... itd nie chce mi się cytować. Nie wiem kiedy ostatnio uznałem cokolwiek J. za plus :shock: :!: 0,5p
- zbuntowny i napalony na mięso Walduś woli je od Jolasi :shock: 0,5p
- wkurzona Jolaśka tracąca kontrolę nad Waldkiem i kłótnia Paździochów 1p
- Druga rozmowa ojca z synem 0,5p
- Paździochowa jest boska w rozmowie z J 0,5p
- baba do gotowania, baba do sprzątanie, baba do pofiglowania :-> H : czy ty wiesz gdzie jest most zwierzyniecki itd 0,5p
- Paździoch z nożem na korytarzu i rozmowa z Ferdasem, Helena z siekierą i Marian : "dostałem obstrukcji" 1p :lol:
- Trzecia rozmowa ojca z synem. Waldek w stroju Ferdka 0,5p
- scena u Paździochów (banany) 0,5p
- sąsiedzi wychodzący na libację :mrgreen: rozmowa przy libacji B : A ja baby nie mam i niebędę miał o ! Mogę se chodzić gdzie chce i góóóóówno mi zrobią, :lol: nagłe pojawienie się Waldka 1p
-wybuch i latające laczki + Edzio NEUTRAL :-|

Na minus wystrój Waldka od libacji - 1

w sumie 8,5 ... na 9 to na pewno nie zasługuję. Był to dobry odcinek, ale nie aż tak żeby mnie powalał i był choć bliski ideału, czyli 10.
7/10 dałem jak go pierwszy raz oglądałem w tv w dniu premiery a teraz 8/10

PS. SZKODA, ŻE TO ODCINEK JEDNOSTKOWY O POWROCIE WALDKA DO STAREGO WALDKA A PO TYM ODCINKU WSZYSTKO WRACA DO NORMY :-/
Ostatnio zmieniony przez JaObiecujeWam 2013-09-11, 00:49, w całości zmieniany 2 razy  

Ukash
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 23:15   

Odcinek taki sobie,sredni,podobalo mi sie to jak waldkowi sie nic nie chcialo,jolanta troche wkurzala,libacja alkoholowa i ten dziwny stroj waldka,na koniec to samo fajne teksty pazdziocha od czasu no i edzio na koncu 5/10

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2014-06-18, 20:03   

Na plus:
+ początek
+ Jolaśka nawet nie wkurzała w tym odcinku
+ wąsik Waldka
+ Paździoch z nożem
+ sprytne omijanie skórek od bananów przez Paździocha
+ Karwasz twarz. (Paździoch)
+ wybuch
+ występ Edzia

Nie ma innego wyjścia jak dać za ten odcinek 10/10.

StorN 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-08-08, 11:43   

Słaby odcinek. Fabuła taka sobie, zabawnych momentów nie było zbyt wiele, chyba tylko to całe upodobnienie się Waldka do Ferdka, nic poza tym. Na minus jednak greenboxy, sporo nudnych scen i zakończenie.

4/10

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2015-02-16, 23:53   

Zmieniam ocenę z ósemki na sześć. Ocena: 6/10. Tłumaczę i objaśniam:
Widać tu ewidentną promocję szowinizmu i feminizmu. O ile szowinizm był tu nieźle obśmiany, tak feminizm prawie w ogóle nie był... no chyba, że ktoś ma amerykański gust, i bawią go wybuchy... :roll: No i promocja spisków - po trupach do celu. Nie będę mówił, do czego to się może odnosić, bo mówią, że głoszę straszne teorie spiskowe... No cóż, opisałem, i tyle na ten temat.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-05-03, 10:49   

Najlepszy odcinek tego sezonu!!! Ferdek z Waldusiem wreszcie się nie kłócili, tylko współpracowali! :D Na plus właściwie wszystko, nawet Jolaśka! :D Zabawne rozmowy Ferdka z Waldusiem w salonie, miło się oglądało ich przytakiwanie sobie i Waldusia czerpiącego wzór z ojca... Dobry wąsik Waldusia- nawiązanie do Ferdka, zabawne omijania bananów, dobre nocne wyjście, najlepsze zakończenie. Dobrze, że znaleźli miejsce dla Edzia.

10/10

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-03, 10:14   

Bardzo dobry odcinek. Na plus pomysł i sztama Ferdka i Waldusia. Tylko szkoda, że musiało się zacząć od kłótni. Potem dobry Waldek, jak miał wybierać między mięsem a Jolaśką i wybrał mięso. :lol: Świetny pomysł z ucharakteryzowaniem Waldusia na Ferdka. Współpraca Paździochowej i Jolasi zdecydowanie na minus. Natomiast dobre otrucie chomika Paździocha i próba przewrócenia go na skórkach od bananów. Najlepszy był nocny wypad i to ich zgranie. Zakończenie zryte na maxa, śmierć mężów zepsuła ten odcinek. Dobrze, że chociaż Edzio się pojawił, ale i tak powiedział tylko "Ale jaja!".
8/10. Założę się, że to dzięki żonce Sobisza mamy takie, a nie inne zakończenie.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Odpowiedz do tematu