Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
398 Stary koń
Autor Wiadomość
kacper3100
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-02, 05:51   

Plusy:

- początek,
- scena w kuchni potem,
- darcie gaci Kozłowskiego,
- Halinka śpiewająca "Jupijajaja",
- dużo Kozłowskiego,
- temat o frytkownicy,
- Ferdek wyśmiewający Jolantę.

Minusy:

- Jolanta i Waldemar,
- nuda,
- piosenki.

7/10

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-05-03, 09:32   

Bardzo chwytliwa melodia, ale właściwie nic poza tym... Idiotyczny watek Kozłowskiego z jego spodniami i wcześniej sceną w parku. Na plus rywalizacja Mariolki i Jolaśki, śpiewy, zakończenie. Na minus nudne ględzenie, frytownica.

5/10

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

Jurij 
Halinka

Wysłany: 2016-08-14, 13:45   

Kozłowski wołający wiewiórkę i rozmawiający z kobietą oraz Mariolą na minus. Na plus Ferdek nabijający się z ćwiczeń córki, jego nożyce i ,,popisy’’ gimnastyczne Kozłowskiego wraz z jego pękniętymi spodniami. Na minus rozmowa Kiepskich z prezesem. Neutralnie występ Marioli, scena nudna, ale ciekawa piosenka. Kolejny raz na plus pękające spodnie. Jak zwykle słaby obiadek. Dobry teks Waldka o gazowaniu, ale użyty w słabej scenie. Żenująca scena na korytarzu. Jak tak można marnować jedzenie? Na minus śniadanie u Kiepskich. Nad wyraz słaby występ Waldka i Jolasi przed rodzicami. Na minus zła Jolasia, która później uderzyła drzwiami Kozłowskiego, by na końcu pokazać d**ę. Źle, że prezes tak chwalił Jolantę. Słaby występ Waldka z żoną. Rozmowa Kiepskich w sypialni na minus. Słaba awantura rodzinna. Występ Waldka, Jolasi i Marioli to typowa zapchajdziura, na minus. Szkoda mi Waldka, neutralna jego rozmowa z ojcem. Zakończenie słabe.

Co tu dużo mówić: 1/10.

gafik3 
Ferdynand Kiepski
Co jest kurde?

Wysłany: 2016-12-19, 18:50   

Plusy " + "

- Kozłowski w parku
- Kozłowski próbujący zaimponować Mariolcę i rozrywający sobie spodnie
- Kozłowski zafascynowany Mariolką
- Obiadek: Zazdrość Jolasi
- Jolasia wyżywająca się na Waldku
- Wizyta Pupcińskich podczas śniadania
- Jolasia przyciągająca uwagę Kozłowskiego poprzez swój tyłek
- Ferdek wspominający o tym, że Jolasia ukradła jego frytkownice
- Scena łóżkowa: Ferdek narzekający na występ Jolasi i Waldka
- Zagrywka Jolasi
- Menda Paździoch
- Ferdek i Waldek " U Stasia "

Minusy " - "

- Piosenka Mariolki i Halinki
- Piosenka Jolasi i Waldka
- II piosenka Jolasi i Waldka
- Występ Waldka, Jolasi i Mariolki
- Zakończenie

8/10

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-01-14, 16:08   

Pamiętam, że był to jeden z pierwszych odcinków jakie obejrzałem premierowo, choć moje zainteresowanie serialem zaczęło się gdzieś w 2011, ale wtedy nie miałem telewizji.
Wtedy uważałem, że to był beznadziejny odcinek, z beznadziejnym klimatem i bez humoru.
Teraz uważam odcinek za dobry.
Na pierwszy rzut oka widać, że twórcy chcieli zrobić coś jak "Kantry kurde" (Serio to wierzyli ? :-p)
Pierwsza scena w parku, mogłaby być śmieszniejsza, wyszła zbyt nudna, taka zapchajdziura, bardzo fajna za to następna, początkowa rozmowa Ferdka z Mariolką, bardzo zabawne, tak samo jak Kozłowski i Ferdek pokazywali jakie ćwiczenia umieją. Następna scena i gadka o orzechówce dobra, piosenka jak na dzisiejsze odcinki dobra, dobry był Ferdek przechwalający się, że to wszystko jego zasługa, obiadek i piosenka Jolaśki koszmarna, próba śpiewu(?) Mariolki żenująca. Rozmowa Kozłowskiego z Ferdkiem i Halinką zabawna, scena łóżkowa i kłótnia już słaba. Kozłowski łapiący dziewczyny za tyłki nawet zabawny, ale ile razy to już było ? (Chociaż w "Małej maturze" akurat to wyszło). Kocówka bardzo dobra. Największym minusem odcinka był prawie całkowity brak Boczka i mało Paździocha. Za to zamiast 6 - 5/10

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-02-21, 20:17   

No i jaka cholera mnie podkusiła, abym to obejrzał? Tu nie było nic dobrego oprócz tego, jak Paździoch się fajnie wkręcił do tego biznesu. A poza tym wszystko na minus - Kozłowski wyjątkowo słaby, to darcie się jego spodni w ogóle nie śmieszyło. Mariolce średnio ta piosenka wyszło, a Pupcińskim to już w ogóle, tego nawet pod zwykle wycie się nie da podciągnąć, to był taki fałsz, że musiałem wyciszyć. Oczywiście, Jolasia wielka gwiazda, musiała wysypać ziemniory Waldkowi na łeb, kochająca żona kur...czę! Ferdek dobrze ją podsumował - ona to się nadaje do muszli klozetowej. No a reszta odcinka to jakże śmieszne wycie, darcie ryja w geście miłości i przezabawny występ końcowy. Rodeo na greenboxie przy zakończeniu pozostawię bez komentarza.
Nie wiem, czy odcinek zasłużył na taką ocenę, ale już dam to 1/10 za Paździocha (swoją drogą jego i Boczka było tu tyle, co kot napłakał).

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Odpowiedz do tematu