Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
307 Ufo
Autor Wiadomość
Server 
Halinka
Doktor Whoy

Wysłany: 2013-01-08, 15:22   

Piekielnie słaby odcinek, a końcowa scena z tym wejściem Paździocha do statku UFO to nie wiem, czemu miało służyć... Bez sensu i nieśmieszne.

2/10

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2013-01-15, 21:12   

Zgadzam się z przedmówcą. Myślałem, że wyjdzie to lepiej, a tu klapa. Końcówka naprawdę kompletnie zawalona. Praktycznie brak śmiesznych tekstów, nawet Helena się nie popisała.

3/10

WojeWoda 
Ferdynand Kiepski
Anioł Piekieł

Wysłany: 2013-01-16, 15:46   

Zdecydowanie najsłabszy odcinek 9 sezonu. Na plus Helena. Na minus marna fabuła, zbyt dużo greenboxów, końcówka z wejściem Paździocha do statku UFO. Ogólnie 4/10

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2013-01-19, 12:53   

Na plus + :arrow: tekst o Koszałkowskim, Paździoch rozdawający pieniądze, "zdrowie sponsora", "Helenko, takiego wała jak Polska cała", rozmowa podczas lotu balonem, teksty na Giewoncie: "o ku*wa, japierd*le"

Na minus - :arrow: powitanie z kosmitą i wejście do statku.

Ocena 8/10 :)

pocieszacz 
Waldek
Precz z komuną!

Wysłany: 2013-02-02, 10:58   

A mi się ten odcinek podobał. Miał taki fajny ponury, tajemnicy klimat. Greenboxów trochę było, ale nie raziły one tak jak w późniejszych odcinkach. Najbardziej mnie rozśmieszyła Helena grożąca Marianowi ubezwłasnowolnieniem i kłótnia na końcu. Jednak scena w której Paździoch wchodził na statek była wyjątkowo idiotyczna i trochę zaniża ocenę 7/10

gafik3 
Ferdynand Kiepski
Co jest kurde?

Wysłany: 2013-03-02, 01:07   

Plusy „+”
- Opowieść Ferdka o rozmnażaniu się Kosmitów :)
H:”W pośredniaku byłeś?” :D
F:"Panie coś pan tu narobił? Panie takie coś się robi w toalecie, a nie tutaj i to nie takie duże" :mrgreen:
- Paździoch przekupujący Ferdka :)
- Rozmowa Ferdka z Boczkiem w kuchni przy piwku :D
F:"Ale to fajne je. Panie, przecie to można tu na około kolejkę puścić i dzieciom pod śmietnikiem za pieniądze pokazywać" :lol:
- Paździochowa w piwnicy, świetna :)
- Paździoch proszący sąsiadów o pomoc w dotarciu na Giewont :D
- Rozmowa Halinki z Helenką na korytarzu :)
F:"Daj pan fulla" :P
- Przezywanie się sąsiadów :mrgreen:
- Zakończenie - same słowa Ferdka i Boczka :D

Minusy „-„

- Dość nudna scena łóżkowa
- Nocna wizyta Paździocha, nudna
- Paździoch Filozof
- Scena w piwnicy strasznie nudna
- Śpiewający Ferdek: "Szumią jodły na gursztycie" :roll:
- Scena w lesie - Wzywanie UFO, oczekiwania, filozofia Paździocha o jego odlot :roll:
- Duża ilość efektów specjalnych :/

1/10 :arrow: 6/10

mocny full 22 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-03-29, 11:20   

Średni odcinek, najlepsze momenty to opowieśc Ferdka jak się kosmici się rozmnażają, rozmowa Ferdka z Paździochem na korytarzu, Paździochowa w piwnicy, rozmowa Heleny z Haliną i zachowanie się Ferdka z Boczkiem na Giewoncie. Na minus słaba gra Paździocha i sporo greenboxów. 5/10

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-08-06, 11:01   

Plusy:

- Opowieść Ferdka o rozmnażaniu się Kosmitów
- Rozmowa Ferdka z Boczkiem
- Paździoch przekupujący Ferdka
- Przezywanie się sąsiadów
- Paździochowa w piwnicy
- Lot balonem
- Zakończenie

10/10

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2014-07-04, 15:14   

Na plus:
+ Karwasz twarz! (Paździoch)
+ wiadomości
+ organy Paździocha
+ zakończenie
Na minus:
- nudny początek
- lot balonem
- piosenka Ferdka
Dość słaby odcinek, 5,5/10.

StorN 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-07-05, 11:42   

Dość słaby odcinek. Fabuła oklepana ("Wniebowzięci", "Cząstki elementarne"), dużo greenboxów i nudy. Odcinek ratuje trochę zabawnych tekstów, a najlepsze było granie na organkach przez Paździocha.

4/10

Kevin Steen 
Halinka
Hitman

Wysłany: 2015-08-04, 19:16   

Plusy:

- cała akcja na Giewoncie oprócz przyjazdu statku.
- lot balonem.

Minusy:

- fabuła to odgrzewany kotlet.
- przyjazd statku.

Przeciętniak. Fabuła mocno odgrzewana i mimo to liczyłem na lepsze zakończenie w stylu komediowym. Greenbox mi nie przeszkadzał, ale ten wyjazd Paździocha to pójście po najmniejszej linii oporu. Mogli wymyślić coś lepszego. 5/10

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2016-05-01, 21:51   

Nawet nieźle jak na Yokę, ale i tak za słabo. Trochę oklepane, ale można się uśmiechnąć... Na plus wiadomości, organy, gadanie Ferdka o kosmitach, scena w górach, zakończenie. Szkoda, że było za dużo greenboxów i nuda-niektóre teksty by sobie mogli odpuścić. Finał sezonu powinien być mocny, a nie takie coś...

6/10

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-07, 13:12   

Ogólnie nie wyszło aż tak źle. Na plus Paździoch uklepujący górkę na korytarzu i tekst Ferdka: "Takie coś to się w toalecie robi i to nie takie wielkie". Fajnie, że Ferdek i Boczek śmiali się razem z Paździocha. Fajne rozmowy podczas lotu balonem i śpiew Ferdka nawiązujący też do "Emigrantów". Potem jeszcze dobra scena w telewizorze, jak sobie cała trójka przechodziła, ale potem to już nudy. Zakończenie marne, jedynie fajne teksty po ujrzeniu statku: "O ku*wa" i "Ja pier**le". :lol: Za dużo też greenboxów.
Moja ocena to 6/10 z bardzo dużym plusem. ;-)

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

karol piękny 
USER MIESIĄCA

Wysłany: 2017-08-28, 23:20   

Uwielbiam ten odcinek, uważam go za najlepszy w tej serii i jeden z lepszych w ogóle. Genialne opowieści Ferdka o rozmnażaniu się kosmitów i o profesorze Koszałkowskim. :-) Potem dobra scena na korytarzu ze świetnym tekstem Kiepskiego "Takie coś się robi nie tutaj tylko w toalecie i to nie takie duże". Bardzo fajna też rozmowa Ferdka z Boczkiem w kuchni i tekst o tym co Paździoch robi w nocy na dachu oraz późniejsza rozmowa Haliny z Heleną na korytarzu i dialog:
- Chociaż przypuszczam, że to może mieć jakiś związek z tym starym szczurem.
- Z jakim szczurem?
- Moim mężem. :lol:
Wcześniej jednak na wielki plus akcja z krucyfiksem, propozycja Ferdka z kolejką, tekst "Helenko, takiego wała jak Polska cała" oraz scena z Paździochem proszącym sąsiadów o pomoc w znalezieniu się na Giewoncie. Mistrzowski lot balonem, z którego wyróżnić muszę teksty "Pan się nie pytaj skąd tylko za ile", :mrgreen: "A pan żeś mówił, że żeś się pan w Pucku urodził" :-) oraz znakomite wykonanie piosenki "Szumią jodły na gór szczycie". :-D Rewelacyjny program w tv z góralem udzielającym wywiadu i przechodzącymi bohaterami. Bardzo dobra również ostatnia scena - Paździoch grający na organkach, "O kur*a" Ferdka i "Ja pier*ole" Boczka :mrgreen: wyzywanie się sąsiadów oraz końcowa pogawędka Ferdka z Boczkiem. Dodatkowy plus za klimat odcinka i świetnie dobraną muzykę. Bezapelacyjnie 10/10!

Odpowiedz do tematu