Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
26 sezon ŚWK
Autor Wiadomość
Fistakowa 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-10-25, 14:14   

Czuję, że to będzie odcinek przepełniony masą greenboxów oraz efektów specjalnych. Oczywiście również nudnego gadania o motylach. Pozatym kojarzy mi się też trochę z odcinkiem "Hobby"

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-10-25, 19:37   

Specjalnie czekałem z napisaniem czegoś o "Orinoko" po emisji "Arcyfaktu". I boję się, że twórcy znowu spieprzą dobry pomysł, tak jak spieprzyli "Arcyfakt". Jak znam życie, to Ferdek przez pierwsze 10 minut będzie się zastanawiał, czy lecieć z Paździochem czy nie. Oczywiście, namówi go do tego Badura. Potem się okaże, że jakiś stary przyjaciel Paździocha był w Ameryce i tam zaginął, oczywiście zostaje pokazane, jak to się stało. W ostatnich minutach Ferdek przygotowany do wyjazdu puka do Paździocha, a ten mówi, że jednak nie leci.
Teraz mam wrażenie, że "Kalafior" zapowiada się lepiej, niż "Orinoko". :roll:

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-10-25, 21:14   

To samo, co z dwoma odcinkami o Boczku- Orinoko czerpie trochę z Arcyfaktu, który jest 2 odcinki przed nim- też dość dużo Paździocha (oby) i też przygoda. Nie podoba mi się, że z opisu wynika dużo greenscreenów, ale to nic nowego, i tak są. Mam nadzieję, że Paździoch wynagrodzi wszystkie minusy tego odcinka, których pewnie będę dużo. Paździocha coś mało w tym sezonie, więc staram się podejść do tego odcinka głupio, czyli pozytywnie.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-10-30, 20:06   

Opis odcinka 527 "Kalafior", emisja 22.11:

"W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję wykreowania oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody."

http://programtv.naziemna...lsat=2017-11-22

Czyli kolejny żałosny odcinek bez pomysłu z tańcami i przebierankami. Wychodzi więc na to, że wydupcanie mebli zostaje na sam koniec sezonu i najlepiej całego serialu :lol: Ferdek powinien iść ze swoim fotelem na złom i tak powinna się historia rodziny Kiepskich zakończyć :P

"Jak jest zimno, a nie ma wiatru, to jest ciepło"
~Robert Górski

Mungo Jerry 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-10-30, 20:09   

W sumie jak znalazł odcinek na zakończenie tego serialu. No, ale i tak wiemy, że kolejność jest raczej losowa. (Mówię o odcinku o meblach)

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-10-30, 20:11   

Znaczy, żeby było jasne: ten opis który podałem dotyczy przedostatniego odcinka sezonu, potem jeszcze będzie 528 właśnie o wyrzucaniu mebli.

~Robert Górski

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-10-30, 20:11   

Dawniej to by był najlepszy odcinek sezonu, imprezowy a tu będzie dno jak Dzień Ojca pewnie.

Kiepski Widz napisał/a:
Znaczy, żeby było jasne: ten opis który podałem dotyczy przedostatniego odcinka sezonu, potem jeszcze będzie 528 właśnie o wyrzucaniu mebli.

W meblach powinna być mapa do skarbu :idea:
- To u pana też byli ?

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-10-30, 20:21   

Ale bym się śmiał, jakby odcinek ten wyszedł lepiej niż "Orinoko". :lol:
Piszę tak, bo twórcy już zrypali "Arcyfakt" i "Non profit", dwa odcinki o olbrzymim potencjale, więc mogą zrypać i "Orinoko".
Ciągle mnie zastanawia, co mogą mieć krasnale do 50-lecia osiedla. Może to krasnale je założyły? :lol:

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-10-30, 20:24   

Cały Wrocław jest krasnoludkami obstawiony więc pewnie do tego nawiążą te przebieranki.
- To u pana też byli ?

Ferdziu1992 
Halinka
KARWASZ TWARZ !

Wysłany: 2017-11-05, 14:03   

Kiedy będzie odcinek 525? czemu jest tak długa przerwa? przecież sezon 26 ma trwać do 528 odcinka.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-05, 14:06   

Środa wypadła 1 listopada, czyli we Wszystkich Świętych, czyli w dzień, w którym Polsat na szczęście nie pokazuje komedii (ani kiepskich tragedii). Za to od najbliższej środy wszystko wraca do normy.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-11-08, 14:25   

Opis odcinka 528 "Mężczyzna w kapeluszu" (ostatni odcinek sezonu), emisja 29.11:

"Halina zdesperowana kompletną pasywnością i lenistwem Ferdka postanawia wyrzucić jego fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje całe dnie przed telewizorem. Ferdek jest oburzony, nie akceptuje nowego fotela i żąda kategorycznie powrotu ulubionego - starego. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, ponieważ został wyrzucony i nie wie, gdzie się znajduje. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania. W odcinku gościnnie wystąpią m.in.: Jacek Braciak i Agnieszka Więdłocha."

http://programtv.naziemna...lsat=2017-11-29

I nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że mam nadzieję, że to ostatni odcinek w ogóle :lol:

~Robert Górski

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-11-08, 14:39   

Nie oglądam już nowych odcinków, ale ten pewnie będzie w 3/4 na greenboxach, bo przecież w piwnicy, na piętrze Boczka, w pustostanie szukał nie będzie :->

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Fistakowa 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-11-08, 15:26   

"Halina zdesperowana kompletną pasywnością i lenistwem Ferdka" Normalnie opis jak z odcinka 360 :lol: Też uważam, że odcinek będzie miał dużo greenboxów i zapewne długa scena na złomowisku, bo przecież Halinka wyrzuciła na śmietnik to ten fotel na pewno u Badury musiał być...

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-08, 16:17   

Nic ciekawego się nie zapowiada. Na 99% będzie szukał fotela na złomie. Braciak? Co on wniesie do fabuły? Bardzo bym chciał, aby był to dobry odcinek na zakończenie tego nieciekawego sezonu, ale i tak pewnie wyjdzie dno.

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-11-08, 16:19   

Kiepski Widz napisał/a:
I nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że mam nadzieję, że to ostatni odcinek w ogóle :lol:

Bardzo dobry odcinek na zakończenie serialu. Na końcu Ferdek odnajduje swój fotel i zadowolony zasiada w nim na wieki wieków. KONIEC :lol:

Ferdek56 
Halinka
Ale jaja!

Wysłany: 2017-11-08, 16:23   

To może być ciekawy odcinek, ale pewnie znowu będzie więcej rozmów niż czynów. Ciekawi mnie jak wypadnie Jacek Braciak. A fotel uważam za symbol tego serialu.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-08, 17:35   

Fistakowa napisał/a:
"Halina zdesperowana kompletną pasywnością i lenistwem Ferdka" Normalnie opis jak z odcinka 360 :lol:

Opis jak z każdego nowego odcinka :roll:
Marudzenie Haliny, greenscreeny i zapchajdziury (bo Braciak i Więdłocha pewnie wystąpią w zapchajdziurowym programie TV), ale sam pomysł na odcinek mi się bardzo podoba. Mam nadzieję, że ten szalony, absurdalny wątek otrzyma również jakieś zabawne sceny.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-08, 17:37   

Cytat:
(bo Braciak i Więdłocha pewnie wystąpią w zapchajdziurowym programie TV)

W filmie mieli grać Więdłocha i Jankowski, nie Braciak. ;-)

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-08, 17:43   

Pamiętam, ale Braciak też mi wygląda na zapchajdziurę. Może będzie trzecim bohaterem tego filmu, a może odwiedzi Kiepskich, ale tak czy siak pewnie mało wniesie, a szkoda, bo aktor z dużym potencjałem.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-11-08, 17:46   

Właśnie też mnie zastanawia, co Braciak wniesie, ale jakby miał być trzecim bohaterem filmu, to jako ten mężczyzna w kapeluszu jakoś nakierowałby Ferdka, gdzie jest fotel (albo nawet by w nim siedział w filmie :-D ). W końcu po coś jest w tytule.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-11-08, 17:54   

Spodziewałem się wcześniej, że Braciak będzie męską wersją postaci granej przez Magdalenę Fabiańską w Czułych Słówkach. Z opisu to nie wynika, ale opisy są często zbyt ogólne, a może Ferdek będzie miał jakiś szczególny powód do oglądania telewizji (poza lenistwem i nudą).

ms. 
Halinka

Wysłany: 2017-11-09, 10:02   

Mi ten odcinek przypomina trochę odcinek pt. Kapeć, tam Ferdek też szukał tyle że kapcia a nie fotela ale mimo tego że opis zapowiada dobry odcinek to prawie na pewno będzie to jakiś gniot w ogóle nie przypominający tamtego, dobrego odcinka który wczoraj oglądałem. Chodzi mi oczywiście o Kapeć a nie o wczorajszy nowy odcinek który tradycyjnie okazał się bardzo słaby.

real3000 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-11-16, 18:57   

W tym sezonie mial zagrac Braciak wiadomo cos?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-11-16, 18:58   

Będzie w odcinku 528, emisja 29 listopada ;)

~Robert Górski

Odpowiedz do tematu