Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
26 sezon ŚWK
Autor Wiadomość
lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-09-01, 14:08   

Dodanie Mariolce męża było naturalną koleją rzeczy, by serial mógł wciąz istnieć. Nie zdziwiłbym się, gdyby ożeniono tez Boczka, np. z kobietą z dużą nadwagą, która trzymałaby go krótko, graną np. przez aktorką, która kiedyś grała w Kiepskich, np. zakonnicę - nie pamiętam, jak się nazywała, ale ona pasowałaby na stałe w tym serialu. :)

Pabfer 
USER DEKADY|User Miesiąca
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-09-01, 14:55   

Już za dużo trzymania krótko w tym serialu, już się przejadło i by denerwowało. Lecz to niestety prawdopodobny scenariusz. Ogólnie jestem na tak z żoną Boczka, bo by musieli jej dać dużo czasu antenowego żeby jakoś przedstawić i poprowadzić tę postać, a wtedy Boczek też by się pojawiał częściej, na ilość jego występów obecnie narzekamy. Pokazano by też częściej mieszkanie Boczków. Tylko niech ta żona ma przyjemny charakter, nie wredny, a to chyba mało możliwe przy obecnym stylu serialu.
Jednak to tylko gdybania, a nie wiadomo czy i kiedy doczekamy się jakichś konkretów.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-09-01, 16:42   

Temat ten dotyczy newsów z 26. sezonu, a nie naszych marzeń dotyczących przyszłości. O innych rzeczach można dyskutować w odpowiednich tematach ;)

"Jak jest zimno, a nie ma wiatru, to jest ciepło"
~Robert Górski

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-09-01, 17:03   

Ta aktorka, którą widziałbym u Boku Boczka, to Dominika Kurdziel; przypomniałem sobie; zaś wracając do obecnego sezonu - szkoda, że nie gra już ona w Kiepskich, w tym również w tym sezonie. :)

Mike Tytla 
Ferdynand Kiepski
Ukryty erosoman

Wysłany: 2017-09-02, 17:14   

To z dziś. Ryszard Kotys bardzo się postarzał. :cry: Ale ma jeszcze siłę na takie wyjazdy (w sierpniu był też na festiwalu filmów komediowych w Lubomierzu), więc nie jest bardzo źle. Był też Lech Dyblik, ale cytując Renatę Pałys na Facebookowym profilu ,,zawieruszył się gdzieś".

Mike Tytla 
Ferdynand Kiepski
Ukryty erosoman

Wysłany: 2017-09-03, 09:48   

Jeszcze dwa zdjęcia z tej imprezy.

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2017-09-03, 12:58   

Na drugim zdjęciu Grabowski chyba świeżo po obaleniu setki. :mrgreen: A zapowiedź odcinka 519 to koszmar... Zapewne zobaczymy w mnóstwo darcia mordy i filozofii. I jeszcze to "obrażona i urażona", co może zwiastować, że będzie panować ponura atmosfera, która może pogrzebać resztki humoru w tym odcinku... :roll:

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-04, 16:18   

https://youtu.be/SpCkDrzxnHQ?t=55s

Fragmenty dwóch nowych scen.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-09-06, 15:30   

Opis odcinka 520 "Zmiana czasu", emisja 27.09:

"W kraju następuje zmiana czasu zimowego na letni. Ferdynand Kiepski absolutnie nie chce respektować tego rozporządzenia, uważa, że jest ono idiotyczne i przysparza ludziom wielu niepotrzebnych kłopotów, i że człowiek powinien żyć w zgodzie z naturalnym rytmem natury i czterech pór roku: wiosna, lato, jesień, zima."

http://programtv.naziemna...lsat=2017-09-27

~Robert Górski

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-06, 15:39   

Zapewne wyjdzie powtórka z "Tłustego czwartku", tyle że z Paździochem. Po zdjęciach zapowiada się niekiedy wręcz kopia - rozmowa z Badurą na złomie o zmianie czasu, jak w wyżej wspomnianym odcinku o obżeraniu się pączkami.
Wyczuwam średniaka.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-09-06, 15:47   

Jeżeli Paździoch będzie po stronie Ferdka, to może wyjść całkiem całkiem. Ja też widzę tu podobieństwo do Tłustego Czwartku, ale to po prostu taki typ odcinków- jak biznesy czy wynalazki, dlatego nie zaliczę tego jako odgrzanie. W tym typie już widzieliśmy np. Zatrutą Strzałę i wyszła bardzo dobrze. Teraz będzie gorzej, bo to już nie Okił, ale nie musi być od razu tragedii. Przy ocenie Tłustego Czwartku zwróciłem uwagę na to, że bardzo mi się nie podoba typ odcinka oparty na Paździochu, a zrealizowany bez Paździocha. Mimo wszystko uważam, że tamten odcinek nawet ujdzie. W tym sezonie twórcy naprawią swój błąd, więc będzie lepiej. Oczywiście greenscreeny i zapchajdziury wciąż drażnią, ale czas pokaże czy będzie ich tak dużo. Powiem więcej- jeśli twórcy się nie pomylili przy wrzucaniu zdjęć i będziemy mieć zapchajdziurę z Hitlerem- parodię ,,Upadku'', czyli hitu YouTube- to pierwszy raz w serialu zapchajdziura może być zabawna.
Zawsze lubię pozytywnie i optymistycznie podejść do tematu, ale mam świadomość, że wypiszę przy ocenie tego odcinka wiele minusów.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-09-06, 22:28   

Tak teraz myślę, że przecież bardziej by pasowała zmiana czasu na zimowy, skoro odcinek jest w serii jesiennej. Nawet by mógł być na koniec października. Dodatkowo to chyba zmiana czasu na właśnie zimowy jest gorsza, bo wcześniej się robi ciemno. Wtedy Ferdek by miał więcej powodów do narzekania. A co z tym odcinkiem może mieć wspólnego Hitler to nie wiem. Pewnie to będzie kolejna żałosna scena mająca na celu tylko i wyłącznie zapełnić 22 minuty.

~Robert Górski

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-09-07, 15:24   

Kiepski Widz napisał/a:
Tak teraz myślę, że przecież bardziej by pasowała zmiana czasu na zimowy, skoro odcinek jest w serii jesiennej. Nawet by mógł być na koniec października. Dodatkowo to chyba zmiana czasu na właśnie zimowy jest gorsza, bo wcześniej się robi ciemno. Wtedy Ferdek by miał więcej powodów do narzekania.

Ale przy zmianie na letni śpi się o godzinę krócej więc może o to chodzi. Choć Ferdek to pewnie i tak może spać ile chce :-P

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-09-15, 20:30   

Opis odcinka 521 "Dusseldorf", emisja 4.10:

"Boczek otrzymuje bardzo intratną propozycję pracy w Dusseldorfie. Waha się, czy ją przyjąć, ponieważ z jednej strony jest korzystna finansowo, a z drugiej wiąże się ze zmianą dotychczasowego trybu życia. Ferdek robi wszystko, aby nakłonić sąsiada do wyjazdu, co oznaczałoby pozbycie się go na zawsze z kamienicy."

http://programtv.naziemna...lsat=2017-10-04

Ciekawy odcinek, ale już był "Po prostu być", gdzie jak był Boczek było źle, a jak nie było to też. Tu pewnie też tak będzie.

~Robert Górski
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-09-15, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-15, 20:42   

Nie zapowiada się źle, bałem się, że wyjdzie kopia "Podróżnika", a tu się okazuje, że Boczek wyjeżdża za chlebem. No i w końcu Boczek i Paździoch mogą dostać większą rolę.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-09-15, 21:49   

Zapowiada się hit sezonu (obok odcinka o dozorcy, bo to też o Boczku). Mi też się nieco kojarzy z Po prostu być i Podróżnikiem, ale nie przesadzałbym ze stwierdzeniem, że to odgrzanie, bo pewnie tym razem inaczej to zrealizują (gorzej :-P ) i zwrócą uwagę na inne aspekty- w Po prostu być już wyjechał, a tu jeszcze nie, w Podróżniku rozmawiano o turystyce, a tu o pracy; aczkolwiek co do zakończenia pewnie macie rację. Liczę na dużo Boczka i Paździocha jako sojusznika Ferdka, ale mam świadomość, że pewnie jestem naiwny...

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-15, 21:54   

Pabfer napisał/a:
Zapowiada się hit sezonu (obok odcinka o dozorcy, bo to też o Boczku)
I jeszcze Boczek-fachowiec.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-09-15, 21:56   

Chyba mówimy o tym samym odcinku, tylko widocznie źle to ująłem :-D

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-09-20, 15:16   

Opis odcinka 522 "Wiele hałasu o nic", emisja 11.10:

"Mieszkańców kamienicy Ćwiartki 3 niepokoją nocne hałasy i dziwne dźwięki dobiegające ze śmietnika. Na domiar złego, rano znajdują porozbijane kontenery i rozwłóczone śmieci. Podejrzewają, że to mogą być dzikie zwierzęta podchodzące do miasta z pobliskiego lasu na żer. Powołują nocną straż, która ma strzec śmietnika. Okazuje się, że spustoszeń dokonuje tajemniczy Mutant."

http://programtv.naziemna...lsat=2017-10-11

~Robert Górski

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-20, 15:20   

Olaboga... "Skowyt" i "Kocidło" w jednym! Zapowiada się marny epizod, znowu jakieś potwory... Po cichu liczyłem, że dadzą dwa odcinki o Boczku pod rząd - "Düsseldorf" i ten o Boczku-dozorcy, ale nie... A szkoda.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-09-20, 15:30   

Ze względu na tytuł, myślałem, że to będzie kolejny odcinek o problemach małżeńskich. Na szczęście się pomyliłem. Pomysł jest odgrzewany- już w kilku odcinkach sąsiedzi czegoś pilnowali, nawet nie chce mi się wyliczać w ilu :P (dużo więcej niż z posta powyżej) Do tego zapowiada się wiele greenscreenów- to również liczę na minus, nawet jeśli będą dobrze zrealizowane, bo sam fakt mnie drażni. Do tego tytuł nam chamsko spoileruje, że w ostatniej scenie okaże się, że sąsiedzi bali się jakiejś głupoty i nie grasuje żaden mutant, tylko np. wiatr albo pijany Badura. Widzu powinien dać za to po warnie Yoce i Sobiszom (a najlepiej od razu bana :P ). Jednakże widzę też plusy- akcja może być mimo wszystko ciekawa, skoro mamy do czynienia z pewną tajemnicą, twórcy mają szansę do pokazania Boczka i Paździocha w dużej ilości, jeśli serio będzie tu jakiś wątek fantastyczny (moim zdaniem tytuł jest wiarygodniejszy niż opis, opisy często były trochę błędne i sąsiedzi tylko będą sobie wyobrażać mutanta, który w rzeczywistości okaże się czymś innym, więc nie będzie tu wątków fantastycznych), to również liczę go na plus, bo lubię takie motywy w Kiepskich.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-09-27, 13:48   

Opis odcinka 523 "Non profit", emisja 18.10:

"Mieszkańcami kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 wstrząsa wiadomość o śmierci wieloletniego dozorcy - pana Kieliszkowskiego. Sąsiedzi zastanawiają się, kto przejmie jego funkcję. Niespodziewanie i samozwańczo dozorcą mianuje się Boczek, który powołuje się na protekcję prezesa Kozłowskiego. Ferdek jest wstrząśnięty i pełen obaw. Co gorsza, jego złe proroctwa się spełniają. Boczek zaczyna terroryzować mieszkańców."

http://programtv.naziemna...lsat=2017-10-18

I to może być fajny odcinek z Boczkiem w roli głównej :lol: Chociaż troszkę przypomina "Portiera".

~Robert Górski

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-27, 14:17   

"Boczek zaczyna terroryzować mieszkańców" :lol: Opis wróży dobry odcinek, jedyne, czego się obawiam, to ten pogrzeb. :-/
Sam Boczek jako dozorca zapowiada mimo wszystko najlepszy odcinek sezonu.

Pabfer 
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-09-27, 14:27   

Bardzo dobrze, że odcinek przypomina Właścicieli i Portiera, bo to powrót do korzeni. Nie lubię odgrzewania, ale jak mam do wyboru odgrzanie czegoś dobrego albo chłam w nowym stylu, to z już z dwojga złego zdecydowanie bardziej wolę odgrzanie. Oczywiście pod warunkiem, że dobrze wyjdzie. To ma jednak potencjał wyjść fenomenalnie, bowiem dostaniemy dużo Boczka, który będzie istotny dla fabuły, a do tego nie będzie taki uległy- np. już się pewnie nie da wygonić z kibla i ochrzani Ferdka i Paździocha jak będzie trzeba. Jestem pełen nadziei. Tylko widzę, że nazwiska bohaterów epizodycznych w dalszym ciągu stoją na szalenie wysokim poziomie, ale to na szczęście nie ma większego wpływu na poziom odcinka.

Miuosh 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-09-27, 14:48   

kacrudy napisał/a:
jedyne, czego się obawiam, to ten pogrzeb.

Albo zostanie to tylko wspomniane, albo nawalą greenboxów.

Może wyjść z tego dobry odcinek. Lubię odcinki o Boczku, zazwyczaj są ok, więc jestem dobrej myśli.

Odpowiedz do tematu