Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
26 sezon ŚWK
Autor Wiadomość
Ferdas Kiepski 
Halinka
Mocny Full

Wysłany: 2017-07-23, 11:43   

Sezon zapowiada się tragicznie, co, biorąc pod uwagę kilka ostatnich lat, nie jest żadną nowością. Pociesza mnie nieco fakt, że zdjęcia z 22 serii również nie zwiastowały niczego dobrego, a powstało w niej bardzo dużo niezłych odcinków, do których chętnie wracam. Tutaj już na początku martwi obecność Pupcińskich (mógłbym poświęcić im oddzielny akapit, ale oszczędzę sobie nerwów), ponieważ oznacza to mniej czasu dla głównych i, co istotne, zabawnych bohaterów, którymi są Paździoch i Boczek. Swoją drogą, niewiele jest Mariana na tych zdjęciach. Niby nie powinno to dziwić, ale ten bohater zawsze podnosi poziom i chyba wszyscy chcieliby, żeby pojawiał się jak najczęściej. Dobrze, że zapowiada się spora ilość Boczka, oby występował równie często, jak choćby w 25 lub 23 sezonie. Na więcej niestety nie liczę. Badura spoko, Kozłowski może być, ale po co jego żona i mieszkanie? Jakby nie było, jak zawsze z niecierpliwością czekam na nową transzę.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-07-23, 15:00   

Dobrze, że Paździoch wrócił i ma nawet własny odcinek (chyba jako rekompensatę), ale jest go dość mało. Za to liczę, że jego odcinek będzie bardzo udany. Dziwne, że Kopernika też jest niedużo. Cieszy mnie to, ale i dziwi, bo wydawało mi się że od jego pojawienia się to Cipcińcy (wspólna nazwa Marioli i Kopernika, która wygrała w forumowej ankiecie) odbiorą pałeczkę Pupcińskim i wysuną się na pierwszy plan. Widzę natomiast, że ilość Pupcińskich się nie zmieniła. Jednak może te zmiany będą przebiegać stopniowo- Pupcińscy przez pierwsze trzy sezony też nie byli najważniejsi. Jeśli Düsseldorf będzie o Boczku, to się nastawiam pozytywnie bez względu na konkretną tematykę. Myślałem, że Fachowiec będzie o Ferdku i się pozytywnie nastawiałem, a tu na jednym zdjęciu Boczek naprawia WC, a na drugim Jolaśka robi fryzurę, więc to może być odcinek o jednym z tej dwójki. Jeśli o Boczku, to też dobrze chociaż pewnie samego Boczka nie będzie wiele, a jeśli o Jolaśce to fatalnie. Trzy Siostry i Non-profit będą przygnębiające, więc nie pasują do komedii. Arcyfakt jest filozoficzny, więc też może być smutny. Jak zobaczyłem Jolaśkę gwałcącą Waldusia w Czekoladzie, to prawie zwróciłem obiad. W kilku odcinkach widać zapychacze filmowe lub retrospekcyjne. Hitler pewnie będzie zabawny, ale cała reszta wynika z braku pomysłów, a to bardzo źle świadczy o serialu- wieje nudą i będzie wiało. Liczę, że Braciak wniesie coś dobrego, ciekawego, zabawnego. Jednak z twórcami nigdy nic nie wiadomo. Nawet hollywoodzką obsadę by potrafili zmarnować jakby się postarali. Odc. Wiele hałasu o nic to idealne podsumowanie ostatnich 200 epizodów, więc będę musiał się zmusić do obejrzenia.
Ten sezon wypadnie lepiej niż poprzedni, bo wystąpi Paździoch (i z tego powodu poprzedni sezon jest najgorszy w historii), ale i tak będzie tragicznie.

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

Szwejk 
Paździoch
Melduję posłusznie!

Wysłany: 2017-08-03, 12:55   

W najnowszej "Kropce.TV" napisali co nieco o nowym sezonie.

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-08-03, 13:01   

Tak się jarają greenboxami? :lol:

boczek13 
Waldek
Panie afera jest !

Wysłany: 2017-08-03, 13:09   

Na plus wydaję się obrona śmietnika i Boczek dozorca (skojarzenie ze świetnym odcinkiem Portier).
Na minus dużo Kozłowskiego z żoną i to zdjęcie w którym Walduś trzyma Jolaśkę.

Ferdas Kiepski 
Halinka
Mocny Full

Wysłany: 2017-08-03, 13:13   

Po tych opisach jestem dość pozytywnie nastawiony do nowej transzy. Boczek jako dozorca i fachowiec na pewno wypadnie świetnie. Obrona śmietnika również wydaje się ciekawa.

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-08-03, 13:18   

Fakt, że ten dozór kojarzy się z "Portierem", ale przeczuwam, że jak zwykle będzie wypierdzielanie go przez Ferdka i chamowate obrażanie, bo Kiepskiemu się nie będzie podobać nowa rola Boczka. Co do tych awarii ogrzewania i prądu to dopiero co był odcinek "Heca koło pieca" o bardzo podobnej tematyce.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-03, 13:21   

Boczek jako dozorca mści się na Kiepskich i jeszcze naprawia usterki w kamienicy? To może być bardzo ciekawe! Natomiast straż nocna to pewnie będzie jakiś horror, ale się zobaczy.

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-08-03, 16:39   

Ten odcinek to połączenie Właścicieli, Portiera i Kontenera, więc nic nowego. Do tego na greenscreenie, którym się niezdrowo jarają. Jednak odgrzane zostaną bardzo dobre odcinki, a do tego głównym bohaterem będzie Boczek. Właśnie dlatego, mimo wad, ów odcinek zapowiada się obiecująco i chętnie go obejrzę.
Szkoda, że z resztą już gorzej- znowu o małżeństwie starych Kiepskich, znowu jakieś obyczajówki... Większość odcinków powinna być zachęcająca, a tymczasem zachęca tylko jeden. Ale jak na dzisiejszy stan serialu, dobre i to...

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-04, 22:23   

A mi się mimo wszystko w miarę podoba. Dwa odcinki o Boczku, no ale wiadomo, jak to jest z tymi dzisiejszymi twórcami, a raczej właśnie nigdy nie wiadomo. Niepokoi mnie za to to, że te "Trzy Siostry" to będą prawdopodobnie nowe sąsiadki w kamienicy :-/ .

Oczywiście podoba mi się jak na Kiepskich, ostatnio ponownie powróciłem do oglądania Bundych. Tam nawet najgorsze odcinki mają dużo humoru, a tu cieszymy się jak twórcy pocieszą nas oklepanym dowcipem z piętnastu odcinków. Do tego Kidpscy stracili powtarzalne, ale zawsze zabawne motywy, które są wyznacznikiem sitcomu i zawsze się świetnie sprawdzały, ehhh.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-05, 12:41   

Trzy siostry raczej zamieszkają u Kiepskich tylko na jeden odcinek. Co do Bundych, tam scenariusze pisali świetni scenarzyści, a ŚWK reprezentują Sobisze z Yoką, których chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. :-/

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Mike Tytla 
Ferdynand Kiepski
Ukryty erosoman

Wysłany: 2017-08-05, 13:19   

Ale ŚwB ma o połowę mniej odcinków, zakończył się na 261, Kiepscy na tym etapie mieli masę dobrych epizodów. Gdyby Bundych ciągnęli do 500 któregoś odcinka raczej staliby na podobnym poziomie co obecni Kiepscy, bo pomysły się wyczerpują niezależnie jak dobrzy byliby scenarzyści.

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-06, 00:54   

Mike Tytla słuszna uwaga, nie wpadłem na to.
A mi się wydaję, że jednak te trzy siostry pojawią się chociaż w dwóch odcinkach, myślałem, że w "Non Profit" to tylko zdjęcia pomylone, ale czemu są w żałbonym stroju ? To jedno, a drugie to to, że w gazecie jest opisywane, że śmierć dozorcy dotknie wielu mieszkańców kamienicy i na obrazku znowu siostry, w żałobie, ale może to przypadek, albo dokończą ten wątek sióstr w następnym odcinku.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-08-06, 00:57   

W dwóch? Wątpię. Takie postaci epizodyczne zawsze były raz na cały serial. Moim zdaniem jest prawdopodobne, że te same aktorki dostaną jeszcze kiedyś podobne role, tak już się działo, np. patrz: Rakowska jako Redaktorka, ale to już chyba coś trochę innego, ona grała różne redaktorki, różnie się przedstawiała.
A jeśli masz jednak rację, to nie podoba mi się ten pomysł. Nie lubię horrorów.

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-06, 01:00   

No jedna to rozumiem, ale trzy i to tak samo ucharakteryzowane ? Raczej nie jest to jeden odcinek, w Non Profit, są na greenboxie gdzie inni i też w stroju żałobnym, teraz piszą w gazecie, że ich dotknie śmierć dozorcy który umrze w odcinku "Non-Profit" zaś mają też swój odcinek "Trzy Siostry", ale to tylko domysły, może i masz racje.

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2017-08-06, 15:46   

Bździuch, nie zauważyłeś kolego, że w postaci trzech sióstr wcielają się panie Zielińska, Jodłowska i Tkacz, a w ”Non profit” jako kobiety w czerni mamy również panie Zielińską i Jodłowską, a wraz z nimi panią Piasecką. Zapewne są to jakieś płaczki występujące w jednej scenie. Skorzystano z okazji i obsadzono 2 te same aktorki.

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-08, 08:11   

Derek faktycznie, to zwracam honor, nie wiem po co dawać dwie te same aktorki, tak samo je ucharakteryzować i udawać, że to kto inny.

lukaszlipinski 
Boczek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-08-08, 11:37   

Szczerze mówiąc, opisy i zdjęcia z nowych odcinków w ogóle mnie nie zachęcają do ich obejrzenia. Ferdek jest jeszcze grubszy i nosi przy tym dość długie włosy. Pomysły albo trącają wtórnością, albo są nieciekawe. A już jako dziwadło traktuję - zdaje się - nowego stałego bohatera - trupopodobnego narzeczonego Mariolki, o jeszcze dziwniejszym imieniu i nazwisko. Neutralnym okiem - to wygląda tak, jakby kręciło się, byle już dociągnąć do tego XX-lecia w 2019 r. i zarobić. :)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-12, 14:52   

26. sezon wraca do dawnej pory - w środy o 20:00 "Kiepscy", a po nich "Supermodelka Plus Size".

Źródło: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=9058

Bździuch 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-14, 21:38   

https://www.youtube.com/watch?v=W88jwlQJLNU teaser nowej serii. Pozostawię bez komentarza, bo brak mi słów :-/ .

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-08-14, 21:44   

Tylko Dracz i Braciak na plus. Co to K#$W@ ma być? Chyba sobie odpuszczę ten sezon.
I ten Ferdek... Jak on wygląda? Najgorzej z wszystkich 26 serii!!!

https://youtu.be/neeP_exqXoQ

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Fistakowa 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-08-14, 22:26   

Króliczki, krasnale rodem z łonderpolandu, przebieranki, tańce, śpiewy, greenboxy, Jolaśka wywijająca dupą po prostu lepiej być nie mogło.

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-08-14, 22:50   

O ja p***dole, co to było? Same zielone tla, króliczki, Pupcie, no i ta fryzura Ferdka. DNO! "Łonderpoland" mi się podobało, ale te tańce krasnali zapowiadają się gorzej niż "Wysokie obcasy", niestety. Fatalnie!!!

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-08-15, 01:36   

kacrudy napisał/a:
no i ta fryzura Ferdka. DNO!

Jaki człowiek, taki hołd dla Wodeckiego :lol:

Ogólnie gorzej niż karnawał idiotów, ale co się dziwić - przecież to ma lecieć przed nowym genialnym szoł Polsatu - Super Modelka XXL.
- To u pana też byli ?

lukaszlipinski 
Boczek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-08-15, 09:43   

Krasnale, tańce, postaci epizodyczne, narzeczony Mariolki-kosmita, śmiech Jolaśki, cyc Pierdoła, coraz większy zaciąg z niechlubnego wrocławskiego teatru, zresztą mnożąca się w nieskończoność liczba bohaterów epizodycznych, tanie romansidła, pseudo-kowboj, muzyka niczym z najgorszego disco - kto normalny promuje nowy sezon, pokazując to, co w nim najgorsze? Bo, że to jest to, co ma być najlepsze, wolę nie zakładać. :)

Odpowiedz do tematu