Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
26 sezon ŚWK
Autor Wiadomość
Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-16, 19:30   

Jak tak dalej pójdzie to i tego Kwietniewskiego wepchną do stałej obsady tak w 40 sezonie.

A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-16, 19:38   

Akurat jego lubię i bym się nie obraził. Mogą jeszcze jakąś kobietę wepchnąć- drugą żonę Waldusia i tym razem normalną. Ale kogo ja oszukuję...

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-16, 19:43   

Też go lubię ale serio dałbyś go na stałe do serialu? Nie mam nic przeciwko do jego występów raz na jakiś czas jak w "Motywatorze", ale nie róbmy z "Kiepskich" serialu "Pupcińscy i przyjaciele".

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-06-18, 08:10   

Aktorzy Teatru Polskiego we Wrocławiu to bodaj ci politycznie, aż do granic absurdu, zaangażowani. Yoka, Sobiszewscy i twórcy serialu też chyba są z Wrocławia, więc - mając podobne lewicowe poglądy - pomagają zapewne kolegom i koleżankom w potrzebie. Nowy aktor rzeczywiście przypomina wampira, a zdjęcie sugeruje, iż będzie postacią wpół fantastyczną. Nieśmiało marzyłem kiedyś o małżeństwie Mariolki z Boczkiem, ale niestety twórcy nie poszli tą drogą. Nie zapowiada się dobrze, ale mam nadzieję się pomylić.
Oglądałem w ostatnich dniach na Polsat 2 maraton odcinków z 2007 r. i wówczas serial, mimo politycznego zaangażowania, stał na naprawdę wysokim poziomie. Odcinki nie były tak głupie, jak na początku, i tak przefilozofowane-statyczne, jak nieco później. Ferdek był też chudszy, a Paździocha i Boczka było więcej. Niestety, czas nie stoi w miejscu. To zamierzchła epoka. Przeczytawszy, o czym będą nowe odcinki, i obejrzawszy zdjęcia, czuję lekki niepokój, acz - jak zwykle - chętnie obejrzę, by przekonać się w praktyce. :)

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2017-06-18, 10:00   

Co to się stało, że zbudowano mieszkanie Kozłowskiego? Już nie będzie można go wpisywać do minusów jako greenboxa, przyjaciele. :lol: Z tego co widzę, to z Grabowskim w salonie siedzi Dorota Piasecka, która w zeszłej transzy grała Władkową. Może jakieś odwiedziny rodziny się szykują? ;-)

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-18, 10:33   

Derek187 napisał/a:
Co to się stało, że zbudowano mieszkanie Kozłowskiego? Już nie będzie można go wpisywać do minusów jako greenboxa, przyjaciele. :lol:

Ale będzie za to masa innych, co już teraz widać ;) Tak samo jak w sezonie 13 - zaczęto pokazywać mieszkanie Paździochów, teoretycznie niby mniej greenboxów, ale ogromnym minusem stała się Jolasia. I tu jestem pewien, że będzie tak samo :lol:

A może to nawet specjalnie tak jest? Chcemy wsadzić na stałe kolejną postać, która się zapewne i tak niektórym nie spodoba, to w zamian im damy kolejne prawdziwe pomieszczenie, żeby nie marudzili.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-18, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-18, 10:42   

Zrobili im prawdziwe mieszkanie bo Kozłowskiej jak i Kozłowskiego jest coraz więcej i będą chcieli zastępować nimi i tym chłopakiem Marioli Paździocha i później Boczka, których jak wiemy zastąpić się nie da, a już na pewno nie takim czymś jak Kozłowscy.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-18, 11:04   

Jak już o pomieszczeniach, to mam nadzieję, że kiedyś wróci do łask pokój, który należał kiedyś do Waldka i Mariolki, a teraz należałby do Mariolki i Kopernika. Wiem, że teraz to jest tylko zastawka w kuchennym oknie, ale może będzie tak samo jak z Kozłowskimi- przez pierwsze sezony nic, potem greenbox (tfu! wiem, że to złe, ale musicie przyznać, że bardzo prawdopodobne), a potem kilka prawdziwych ścian w studio. Ewentualnie od razu dostaną fragment pomieszczenia, które jest już dzielone pomiędzy Paździochów, Pupcińskich i pustostan lub ewentualnie fragment nowego pomieszczenia, w którym mieszkają Kozłowscy. No chyba, że Mariolka i Kopernik się wyprowadzą, ale wtedy też pewnie i tak będziemy wkrótce oglądać ich mieszkanie, tylko po prostu nie tamten pokój, tylko jakiś inny. Ciekawe jak twórcy chcą to technicznie rozplanować.

Derek, Kozłowskiego minusuję zawsze bez względu na miejsce, w którym go widzę, bo ma bardzo irytujący styl bycia.

lukaszlipinski 
Waldek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-06-18, 13:29   

To, że zrobili mieszkania Paździochom, Pupcińskim i Kozłowskim, to jedno. Ciekawe, że przy okazji - posłuchali się chyba apeli fanów serialu - o ograniczenie greenboxów i filozofowania oraz narzeczonego/męża dla Mariolki. Inna sprawa, że nikt raczej nie oczekiwał wampira/kosmity i zwiększenia roli postaci epizodycznych, a całkiem spora zmiana w obsadzie odbywa się w zasadzie bez większego echa na forach - gdy pojawiała się Jolaśka i znikał/wracał Walduś toczyła się ożywiona dyskusja w necie - co samo w sobie świadczy o tym, iż Kiepscy mało kogoś już grzeją i są traktowani, jak kolejny serial, "jeden z wielu tasiemców" - vide "Ma jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Trochę smutne też, że - przy coraz większej niedyspozycji Grabowskiego, Kotysa i Gnatowskiego - serial traci resztki dawnego klimatu i swojskości. I jest ciągnięty, przynajmniej do XX-lecia w 2019 r., coraz bardziej na siłę. Nic nie ujmując temu, że poziom wciąż jest dość dobry. To już jednak nie to, co dawniej, szczególnie w latach 2004-2010. :)

serial123 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-06-24, 13:05   

Niech najlepszą "rekomendacją" nowego sezonu Kiepskich będą słowa Andrzeja Grabowskiego "parę dni temu skończyłem 12 odcinków Kiepskich i nie pamiętam o czym były te odcinki" :)

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aBXp4r2od5Q (1:54 - 2:01)

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-24, 14:11   

Czasem się zdarza odcinek o niczym i rzeczywiście trudno go opisać, ale mimo wszystko myślę, że specjalnie tak powiedział żeby zapobiec ewentualnemu ciągnięciu za języka o spoilery, których mu nie wolno zdradzić- po prostu skłamał.

serial123 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-06-24, 15:29   

Nie, trochę w innym kontekście to powiedział. Ogólnie zachęcam do obejrzenia całego wywiadu, bo jest dość ciekawy. Nie twierdzę, że za tymi słowami jest drugie dno, czyli w domyśle, że odcinki będą słabe - tzn. my wiemy, że będą słabe, ale pewnie nie miał tego na myśli :) Andrzej Grabowski od lat nie kryje się z tym, że nie żyje serialem i często nie wie lub nie pamięta fabuły, ciekawostek związanych z Kiepskimi. Po prostu sprawia wrażenie ignoranta, no ale cóż przecież to aktor - podniecać się serialem mogą widzowie, fani a aktorzy bardzo rzadko się angażują... Choć są wyjątki, bo np. Artur Barciś posiada nawet własne forum, gdzie dzieli się ciekawostkami na temat produkcji, w których występował, odpisuje na forumowe pytania itd. Ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę ;)

Crockett 
Boczek
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-06-25, 08:19   

Czy tylko mnie się wydaje, że Andrzej Grabowski trochę schudł? Wygląda znacznie lepiej.

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-07-22, 11:56   

Tytuły wszystkich odcinków 26. sezonu:

"Mężczyzna w kapeluszu"
"Non profit"
"Zmiana czasu"
"Mikołaj Kopernik"
"Dusseldorf"
"Wiele hałasu o nic"
"Orinoko"
"Fachowiec"
"Kalafior"
"Trzy siostry"
"Arcyfakt"
"Czekolada"

A tutaj zdjęcia, jest ich jak zawsze masa, myślę, że Vito je wstawi za jakiś czas w wyższej rozdzielczości. (najlepiej kliknąć prawym i "otwórz na nowej karcie")

"Mężczyzna w kapeluszu" i "Non profit":

"Non profit" i "Zmiana czasu":

2 pierwsze "Zmiana czasu", 2 ostatnie "Dusseldotf", reszta "Mikołaj Kopernik":

"Dusseldorf", "Wiele hałasu o nic":

"Wiele hałasu o nic", "Orinoko", "Fachowiec":

"Fachowiec", "Kalafior":

"Kalafior", "Trzy siostry":

"Trzy siostry":

"Trzy siostry", "Arcyfakt":

"Arcyfakt", "Czekolada":

Źródło: Chmura ATM

Za ciekawie to to się nie zapowiada. Jak zwykle greeenboxy, teraz jakieś pogrzeby, Jolaśka. Ale przynajmniej Paździoch jest :P "Mężczyzna w kapeluszu" będzie o wymianie mebli. Potem w "Kalafiorze" jakieś przebieranie za krasnoludki, czuję, że to będzie żałosne. Dobrze też, że jest w miarę sporo Boczka na tych zdjęciach, a Kopernika to widzę tylko w jednym odcinku.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-07-22, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  

Fistakowa 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2017-07-22, 12:32   

Też uważam, że po tych zdjęciach to będzie porażka. W dodatku w odcinku "Kalafior" wyglądają jak krasnoludki co kojarzy mi się z Łonderpolandem... a czekolada jakieś sado maso znowu :roll:

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2017-07-22, 14:03   

No to niezbyt dobrze się zapowiada... Od groma aktorów gościnnych, a tylko na kilku pojedynczych zdjęciach Paździoch... :-/ I znowu zapowiedź tańców, śpiewów, greenboxów i zapewne jakiegoś ludowego pierdzielenia. Paździoch91 miał rację aktualizując co sezon swój podpis... :->

Mungo Jerry 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-07-22, 16:45   

Kopernik jest chyba też w "Trzech siostrach" No cóż cięzko coś powiedzieć. Wygląda na to, że Paździocha nie będzie za wiele. Ale te zdjęcia przedstawiają pojedyńcze sceny i ciężko coś wywnioskować.

Kizior 
Typer Sezonu
imię bez a - JAN

Wysłany: 2017-07-22, 17:14   

Coś pomieszane bo Braciak pasowałby bardziej do odcinka "Fachowiec"

Co można powiedzieć, nieśmieszne tytuły, sporo przebieranek, żałosny Waldek z uszami, Jolaśka jako pirat :roll: , żałosna Mariolka, do tego parę nietrzeźwych "aktorek" i tradycyjnie Dracz :roll:
- To u pana też byli ?

Kiepski Widz 
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-07-22, 17:21   

Kizior napisał/a:
Coś pomieszane bo Braciak pasowałby bardziej do odcinka "Fachowiec"

Jest wysoce możliwe, że któreś zdjęcia są podpisane złym tytułem, w zasadzie to chyba zawsze taki błąd się trafia.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-07-22, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  

Szwejk 
Paździoch
V-ce user dekady

Wysłany: 2017-07-22, 17:42   

Co my tu mamy... Przebieranki, krasnale z "Łonderpolandu", filmy w telewizji, aktorów gościnnych i greenboxy. Czyli nic nowego i nic konkretnego. Ciężko wnioskować po pojedynczych zdjęciach, wszystko zależy od scenariusza i gry aktorskiej.

Trochę nadziei wiążę z występem Jacka Braciaka. Ten aktor potrafi zagrać śmiesznie, ma predyspozycje do komedii, jedynym zadaniem Sobiszewskich i Yoki jest tego nie zmarnować (a oni lubią to robić). Co do występów Krzysztofa Dracza jestem pewien - to najlepszy aktor w ŚwK (oprócz Kotysa), który gra najśmieszniejsze postaci. Stawiam dolary przeciw orzechom, że jego występ zapewni nam uśmiech na twarzy. Widzę, że twórcy będą chcieli umieścić w telewizorze parodię słynnej sceny z "Upadku", co może być dobre, jednak pisząc te słowa mam świadomość, że Sobisze lubią spartolić scenariusze z najlepszymi pomysłami.

Jolaśka w stroju piratki wygląda ładnie i kobieco, więc ten odcinek obejrzę z czystego erotomaństwa. W końcu w tym serialu Anna Ilczuk rzadko wygląda ładnie i kobieco, zamiast tego serwuje się nam obsceniczną ladacznicę, która jednak nie kusi mężczyzn, a wręcz obrzydza.

Paździoch jest, Boczek też, oby ich było dużo - oni nigdy nie zawodzą.

Bździuch 
Ferdynand Kiepski
Apolonia Chałupiec

Wysłany: 2017-07-22, 20:58   

Średnio się zapowiada, choć lepiej niż poprzednio, przede wszystkim trochę więcej Paździocha (No jego to nawet nie "trochę" :-P ) i Boczka. Smuci tylko ilość postaci drugoplanowych, no i te tańce i przebieranki. Przy "Kalafiorze" się załamałem z chęcią pominę ten odcinek.
Tytuły lepsze niż w ostatnich sezonach, Ferdek wstał z fotela/krzesła/kanapy/ławki/pudy na 7 zdjęć, nie skomentuję.
Postać Kopernika wydaje się być taka średnia, raczej nie będzie aż tak irytować, choć nie muszę chyba mówić jak bardzo jest zbędna. Cieszą mnie natomiast w znikomej, ale jednak ilości pomieszczenia poza standardowymi w studiu, dobrze, że kupili te przenośne ścianki. Nie ma niestety chyba odcinka na który bym czekał, trochę jedynie jestem ciekawy tych mebli i trzech sióstr, no i Dracza-Hitlera :-P Oby to tylko nie był program w tv :-/ . Cieszy natomiast mnie lekkie ograniczenie Pupcińskich, ale to tylko zdjęcia, nie wiadomo jak to będzie. Nie podoba mi się też, że tak spieprzyli ten pomysł o motylach: greenboxy, złomiarze. Ogólnie tak sobie.

Zapraszam do zapoznania się z moim scenariuszem: "Wersalka" do ŚWK (KLIK)

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-07-22, 21:29   

Słabo, choć i tak lepiej niż w poprzednim sezonie. Głównie dzięki Kotysowi i Braciakowi. Boczka też chyba trochę więcej. Co do tytułów - nie za ciekawe, chyba najgorsze z całego sezonu. "Łonderpoland" mi się podobał, więc "Kalafiora" nie oceniam na podstawie przebieranek (choć te wychodzą Sobiszom coraz gorzej). "Trzy siostry" faktycznie pachną bardziej "Czterem nocom z Marią", może być różnie. Najbardziej boję się, że Pupciaki znowu wystąpią we wszystkich odcinkach. Dracz jako Hitler rewelacyjny! Braciak, jak pisałem, może dobrze wypaść, bo to dobry aktor.
Zobaczymy!

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Vito_Corleone 
Ferdynand Kiepski
Garbaty anioł

Wysłany: 2017-07-22, 21:45   

Zdjęcia z planu 26 sezonu w większej rozdzielczości.

Mężczyzna w kapeluszu

Non-Profit

Zmiana czasu

Mikołaj Kopernik

Düsseldorf

Wiele hałasu o nic

Orinoko

Fachowiec

Kalafior

Trzy siostry

Arcyfakt

Czekolada

Zdjęcia: G. Golebiowski, ATM

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-07-23, 00:09   

Tak w ogóle to chyba spełniło się to, o czym mówił Widz - w odcinku o Paździochu zbierającym motyle będzie mało Paździocha i dużo pierniczenia na złomie. :-/

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

Luko 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-07-23, 08:51   

Mężczyzna w kapeluszu - widzę że będzie w tym odcinku dużo aktorów. Odcinek a'la "Motywator" z wieloma postaciami, za to już nie na greenboxie. Pewnie Ferdkowi spodoba się ten mężczyzna w kapeluszu (Braciak) i sam będzie chciał być kimś takim jak on. Podoba mi się zmiana wystroju salonu. Z tego co widzę to nie ma mebli i to pewnie będzie ten epizod, w którym one znikną.

Non-Profit - szykuje się jakiś pogrzeb. W dodatku scena w prawdziwym mieszkaniu Kozłowskiego no i obiadek... Z tym pogrzebem może w sumie jednak fajnie wyjść, bo z tego co widzę to coś wywinął/palnął głupiego :P No i ciekawa scena może wyjść z Draczem z miotłą u Kiepskich.

Zmiana czasu - pierwsze co rzuciło mi się w oczy to scena pod kiblem i być może pogawędka Ferdka, Boczka i Paździocha. Choć znając życie Ferdek go zwyzywa i wypierdzieli, co w sumie widać na zdjęciu. Może jednak zdążą zamienić parę słówek żeby było jak dawniej :-) Widzę też Boczka u Kiepskich w kuchni, fajnie. Dracz jako Hitler wygląda świetnie i scena z nim może wyjść bardzo dobrze. Ale Jolaśki jako piratki (znowu durne przebieranki!!) i Haliny na złomie nie skomentuję...

Mikołaj Kopernik - z tego co widzę to Jolaśka znowu będzie chciała wyrwać chłopaka Marioli, tak jak to było z tym Włochem. Ogólnie Kopernik nie wygląda na jakiegoś osobnika, który by mnie drażnił, jednak odcinek moim zdaniem zapowiada się bardzo źle.

Düsseldorf - widzę że Boczka będą chcieli siłą przekonać do przeprowadzki/wyjazdu, prawdopodobnie właśnie do Düsseldorfu. Może dlatego, że jak widać na zdjęciu, je przed kiblem makaron (?) i w końcu dojdą do wniosku, że nie da się z nim wytrzymać czy coś w tym stylu. Szkoda, że główna rola przypada Pupcińskim z tego co widzę. Boczek znowu w kuchni u Kiepskich - fajnie. No i wreszcie doczekałem się zdjęcia Paździocha.

Wiele hałasu o nic - żałosna sowa Jolaśki, żałosne uszy Waldka. Słabe sceny u Pupcińskich. Na plus Boczek, którego może być dużo.

Orinoko - słabo się to łapanie motyli zapowiada, nie przekonuje mnie ta fabuła.

Fachowiec - nie wiem o czym będzie ten odcinek. Nowe pomieszczenie okej, Boczek leżący w kiblu też. Scena u Pupcińskich jednak żałosna. No i oczywiście obiadek.

Kalafior - co to ku... ma być?!

Trzy siostry - z tym odcinkiem wiążę chyba największe nadzieje. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Arcyfakt - z tego co widzę to Helena będzie wróżyć. Ciekawie.

Czekoladka - też fatalnie się zapowiada...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi