Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
26 sezon ŚWK
Autor Wiadomość
Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-16, 20:30   

Jak tak dalej pójdzie to i tego Kwietniewskiego wepchną do stałej obsady tak w 40 sezonie.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-16, 20:38   

Akurat jego lubię i bym się nie obraził. Mogą jeszcze jakąś kobietę wepchnąć- drugą żonę Waldusia i tym razem normalną. Ale kogo ja oszukuję...

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-16, 20:43   

Też go lubię ale serio dałbyś go na stałe do serialu? Nie mam nic przeciwko do jego występów raz na jakiś czas jak w "Motywatorze", ale nie róbmy z "Kiepskich" serialu "Pupcińscy i przyjaciele".

lukaszlipinski 
Boczek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-06-18, 09:10   

Aktorzy Teatru Polskiego we Wrocławiu to bodaj ci politycznie, aż do granic absurdu, zaangażowani. Yoka, Sobiszewscy i twórcy serialu też chyba są z Wrocławia, więc - mając podobne lewicowe poglądy - pomagają zapewne kolegom i koleżankom w potrzebie. Nowy aktor rzeczywiście przypomina wampira, a zdjęcie sugeruje, iż będzie postacią wpół fantastyczną. Nieśmiało marzyłem kiedyś o małżeństwie Mariolki z Boczkiem, ale niestety twórcy nie poszli tą drogą. Nie zapowiada się dobrze, ale mam nadzieję się pomylić.
Oglądałem w ostatnich dniach na Polsat 2 maraton odcinków z 2007 r. i wówczas serial, mimo politycznego zaangażowania, stał na naprawdę wysokim poziomie. Odcinki nie były tak głupie, jak na początku, i tak przefilozofowane-statyczne, jak nieco później. Ferdek był też chudszy, a Paździocha i Boczka było więcej. Niestety, czas nie stoi w miejscu. To zamierzchła epoka. Przeczytawszy, o czym będą nowe odcinki, i obejrzawszy zdjęcia, czuję lekki niepokój, acz - jak zwykle - chętnie obejrzę, by przekonać się w praktyce. :)

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2017-06-18, 11:00   

Co to się stało, że zbudowano mieszkanie Kozłowskiego? Już nie będzie można go wpisywać do minusów jako greenboxa, przyjaciele. :lol: Z tego co widzę, to z Grabowskim w salonie siedzi Dorota Piasecka, która w zeszłej transzy grała Władkową. Może jakieś odwiedziny rodziny się szykują? ;-)

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2017-06-18, 11:33   

Derek187 napisał/a:
Co to się stało, że zbudowano mieszkanie Kozłowskiego? Już nie będzie można go wpisywać do minusów jako greenboxa, przyjaciele. :lol:

Ale będzie za to masa innych, co już teraz widać ;) Tak samo jak w sezonie 13 - zaczęto pokazywać mieszkanie Paździochów, teoretycznie niby mniej greenboxów, ale ogromnym minusem stała się Jolasia. I tu jestem pewien, że będzie tak samo :lol:

A może to nawet specjalnie tak jest? Chcemy wsadzić na stałe kolejną postać, która się zapewne i tak niektórym nie spodoba, to w zamian im damy kolejne prawdziwe pomieszczenie, żeby nie marudzili.
Ostatnio zmieniony przez Kiepski Widz 2017-06-18, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  

Lukovsky 
Ferdynand Kiepski
Karwasz Barabasz

Wysłany: 2017-06-18, 11:42   

Zrobili im prawdziwe mieszkanie bo Kozłowskiej jak i Kozłowskiego jest coraz więcej i będą chcieli zastępować nimi i tym chłopakiem Marioli Paździocha i później Boczka, których jak wiemy zastąpić się nie da, a już na pewno nie takim czymś jak Kozłowscy.

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2017-06-18, 12:04   

Jak już o pomieszczeniach, to mam nadzieję, że kiedyś wróci do łask pokój, który należał kiedyś do Waldka i Mariolki, a teraz należałby do Mariolki i Kopernika. Wiem, że teraz to jest tylko zastawka w kuchennym oknie, ale może będzie tak samo jak z Kozłowskimi- przez pierwsze sezony nic, potem greenbox (tfu! wiem, że to złe, ale musicie przyznać, że bardzo prawdopodobne), a potem kilka prawdziwych ścian w studio. Ewentualnie od razu dostaną fragment pomieszczenia, które jest już dzielone pomiędzy Paździochów, Pupcińskich i pustostan lub ewentualnie fragment nowego pomieszczenia, w którym mieszkają Kozłowscy. No chyba, że Mariolka i Kopernik się wyprowadzą, ale wtedy też pewnie i tak będziemy wkrótce oglądać ich mieszkanie, tylko po prostu nie tamten pokój, tylko jakiś inny. Ciekawe jak twórcy chcą to technicznie rozplanować.

Derek, Kozłowskiego minusuję zawsze bez względu na miejsce, w którym go widzę, bo ma bardzo irytujący styl bycia.

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

lukaszlipinski 
Boczek
lukasz_dom

Wysłany: 2017-06-18, 14:29   

To, że zrobili mieszkania Paździochom, Pupcińskim i Kozłowskim, to jedno. Ciekawe, że przy okazji - posłuchali się chyba apeli fanów serialu - o ograniczenie greenboxów i filozofowania oraz narzeczonego/męża dla Mariolki. Inna sprawa, że nikt raczej nie oczekiwał wampira/kosmity i zwiększenia roli postaci epizodycznych, a całkiem spora zmiana w obsadzie odbywa się w zasadzie bez większego echa na forach - gdy pojawiała się Jolaśka i znikał/wracał Walduś toczyła się ożywiona dyskusja w necie - co samo w sobie świadczy o tym, iż Kiepscy mało kogoś już grzeją i są traktowani, jak kolejny serial, "jeden z wielu tasiemców" - vide "Ma jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Trochę smutne też, że - przy coraz większej niedyspozycji Grabowskiego, Kotysa i Gnatowskiego - serial traci resztki dawnego klimatu i swojskości. I jest ciągnięty, przynajmniej do XX-lecia w 2019 r., coraz bardziej na siłę. Nic nie ujmując temu, że poziom wciąż jest dość dobry. To już jednak nie to, co dawniej, szczególnie w latach 2004-2010. :)

Odpowiedz do tematu