Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj
 Ogłoszenie 
WAŻNE: Dotacje dla forum. WYŚLIJ SMSa i pomóż w opłaceniu serwera - kliknij TUTAJ
Dla osób, które pomogą ranga Zasłużeni lub zdjęcie ostrzeżeń

Poprzedni temat :: Następny temat
187 Lunatyk
Autor Wiadomość
JaObiecujeWam 
Paździoch
Piwo lej barmanie...

Wysłany: 2012-10-01, 08:20   

+ Boczek władował się między Kiepskich :lol: :lol: poryczałem się ze śmiechu
+ Walduś eunuchem :mrgreen: 8-)
+ Paździoch przebrany za Halinę :mrgreen:
+ turlanie się, rumba lunatykującego Boczka :-D
+ F : Wyskocz pan po piwo (Boczek idzie do okna i wyskakuje przez nie) + miny Waldka bezcenne :lol: :lol: :lol:
+ P : Panie Boczek zanieś mnie pan do kibla :lol:
+ F: Panie Boczek kopnij go P: Panie Boczek przygnieć go swym bębnem do ściany itd :-P
+ tradycyjna kłótnia pod kiblem F : a nie prawda, że nie prawda bo prawda P : (...)co pan tak wygałuszasz bały :lol: :lol: :lol:
+ pojedynek na wykorzystywanie lunatykującego Boczka :-D

Odcinek genialny! Daje 10/10 bo właściwie przez cały odcinek się śmiałem.
Tylko mnie wybierz na prezydenta
Ja obiecuje wam, ja obiecuje wam tra-la-la-la

gafik3 
Ferdynand Kiepski
Co jest kurde?

Wysłany: 2012-10-18, 19:33   

- Boczek w sypialni Kiepskch :D Fajnie schodził z łóżka i jak Halinkę przygniótł :)
- Rozmowa Ferdka z Waldkiem mocna :mrgreen:
„Widziałem godzinę temu. Trzepał na podwórzu przed śmietnikiem” HEHE :D
- Złość Ferdka, dobra, nie to co teraz :)
- HEHE fajnie Paździoch zareagował jak dowiedział się, że Boczek był u Heleny w łóżku :D
- Taniec Boczka :)
- Wykorzystywanie Boczka
- Ferdek vs Marian na korytarzu przy pomocy Boczka :)
- Druga konfrontacja Ferdka z Marianem HEHE :lol:

7/10 :arrow: 10/10

Ferdziu1992 
Halinka
KARWASZ TWARZ !

Wysłany: 2012-11-24, 14:07   

Jak dla mnie jeden z najśmieszniejszych odcinków w historii ŚWK. Początek jak Boczek przyszedł do sypialni znakomity " Halinka on jest gruboskórny jego trzeba sposobem" albo jak Ferdek wziął książkę i mówi "ja go tylko tak pyrgnę kontrolnie" :lol:
Śmiesznie było także jak Mariolka powiedziała że u niej też był a Ferdek wpadł w szał wziął ciupagę i poleciał heh. I dialog pomiędzy Ferdkiem a Paździochem:
Ferdek: nie widział pan gdzieś dzisiejszego łobóza
Paździoch: widziałem godzine temu trzepał na podwórzu pod śmietnikiem

Albo potem jak Helena przychodzi o to u Pana też był? I ta wściekłość Paździocha "Helena powiedz było coś między wami" a potem "zejdź mi z oczu zła kobieto".
Po prostu odcinek mega niezłe było jak później Paździoch przebrał się za Halinkę i razem z Ferdkiem polowali na Boczka,rozwaliło mnie jak Paździoch kazał się Boczkowi turlać :lol:
Końcowa kłótnia Ferdka z Marianem też mega śmieszne

10/10
Ostatnio zmieniony przez Ferdziu1992 2012-11-24, 14:08, w całości zmieniany 1 raz  

Lonzio 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-01-01, 09:48   

Bardzo dobry odcinek. Najlepsze było oczywiście pomiatanie Boczkiem oraz obrona kobiet, Paździoch w przebraniu, Mariola wyznająca, że był u niej Boczek reakcja Ferdka, reakcja Paździocha gdy dowiedział się, że Boczek był u Heleny :-) Zakończenie niezłe.

8/10

MrElzvis 
Waldek
Adios kretinos

Wysłany: 2013-01-08, 22:32   

Smieszny odcinek, jeden z pierwszych z taką głupotą Boczka Na plus odmienne cele eksploatacji Arnolda u Ferdka i u Paździocha oraz ich szał po dowiedzeniu się o nocnych eskapadach sąsiada.

8/10

mocny full 22 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2013-01-09, 20:02   

Świetny odcinek, najlepsze momenty to przyłapanie Boczka na lunatykowaniu w sypialni Kiepskich, Paździoch przebrany za Halinę oraz te wszystkie rozkazy dawane Boczkowi przez Ferdka i Mariana. Oczywiście 10/10

Kiepski Widz 
Administrator|Red. Naczelny
No jak nie, jak tak?

Wysłany: 2013-02-18, 18:15   

Bardzo dobry odcinek. Najlepsze sceny to wejście Boczka do sypialni Kiepskich, tekst Heleny o Boczku "ale przynajmniej ugrzeje w nocy.", malowanie korytarza i zakończenie. Dobre też było, jak Marian przebrał się za kobietę. :mrgreen:

10/10

WojeWoda 
Ferdynand Kiepski
Anioł Piekieł

Wysłany: 2013-03-10, 17:08   

Świetny odcinek. Na plus wejście Boczka do łóżka Kiepskich, rozmowa Ferdka z Waldkiem w kuchni, wściekły Ferdek, reakcja Paździocha na wieść że Boczek był u Heleny w łóżku, Paździoch przebrany za Halinę, taniec Boczka, pomiatanie Boczkiem. Ogólnie 10/10.

xxdawidxx 
Waldek

Wysłany: 2013-03-22, 15:18   

Świetny odcinek.Plusy to Boczek w łóżku Kiepskich,rozmowa w kuchni Ferdka z Waldkiem i Mariolką,wnerwiony Ferdek,wściekłość Paździocha,ze u niej był Boczek w łóżku,Paździoch jako kobieta,wykorzystywanie Boczka.10/10

pocieszacz 
Waldek
Precz z komuną!

Wysłany: 2013-04-24, 17:07   

Pierwsza połowa odcinka idealna. Najlepsza była scena jak wściekły Ferdek wybiegł z ciupagą na korytarz i zaczął krzyczeć "Gdzie jest Boczek?" :mrgreen: . Druga połowa troszkę słabsza, ale też bardzo dobra, zwłaszcza moment kiedy Paździoch kazał Boczkowi nosić siebie do kibla. 9/10

Won do warzywniaka po kartofle!

Brady 
Ferdynand Kiepski
Menda

Wysłany: 2013-05-07, 19:05   

Odcinek rewelacyjny, dawno się tak nie uśmiałem. Najlepsze było jak rozkazywali Boczkowi i jak Paździoch powiedział "Kulaj się arbuzie jeden" - padłem :mrgreen: Dobre też było jak władował się Kiepskim do łóżka oraz jak się okazało, że nie tylko im :lol: Końcówka bardzo dobra, rozkazywanie Boczkowi też, no i kłótnia Paździocha z Ferdkiem wyjątkowo zabawna. 10/10

woofer
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-07, 19:57   

Zgadza się odcinek bardzo dobry, dobre to było jak Waldek pytał się wszystkich co to eunuk, czy coś takiego a Ferdek mu mówi to jest bardzo porządny człowiek, albo jak w jednym uszku leżał Paździoch z Ferdkiem, a i fajne to było jak Boczek malował ściany wodą, a Helena mówi że dobrze w nocy grzeje, a za kończenie rewelacyjne, urwij mu Pan, i takie tam :mrgreen: 9,4/10 więc daje mocne 9, bo na dychę to trochę za mało ;)

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2013-05-07, 20:57   

Odcinek rewelacyjny. :D

Na plus +:
- początek, władowanie się do łóżka Kiepskim,
- rozmowa w kuchni, Ferdek dowiadujący się ,że u Mariolki też był,
- scena na korytarzu, wkurzony Ferdek i Boczek,
- kolejna scena na korytarzu, "eunuch" :)
- Paździoch z Ferdkiem w łóżku, Boczek turlający się i tańczący salsę, wyskok przez okno,
- scena w kuchni, "...ananasa",
- rozmowa sąsiadów (nocna) na korytarzu, Paździoch na barana do kibla,
- zakończenie :mrgreen:

Ocena maksymalna 10/10 :lol:

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-08-05, 20:06   

Plusy:

- Pierwsza scena
- Rozmowa w kuchni
- Scena na korytarzu
- Scena w kuchni
- Rozmowa sąsiadów na korytarzu
- Zakończenie :D

10/10

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2014-06-05, 11:14   

Na plus:
+ Boczek "duszący" Halinkę i Ferdka
+ Paździoch jako Halinka
+ taniec Boczka
+ wykorzystanie Boczka
+ końcówka
Na minus:
- Boczek w koszuli nocnej Halinki
8,5/10.

StorN 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2014-06-17, 19:24   

Naprawdę bardzo dobry odcinek. Najlepsza była akcja z czekaniem na Boczka w sypialni, a później wykorzystaniem go, żeby skoczył po piwo, po za tym dobre było też jak Arnold niósł Paździocha do kibla. W dodatku pomysł na epizod zaliczam do tych ciekawszych.

8/10

paździoch91 
Ferdynand Kiepski
Menda bazarowa

Wysłany: 2014-08-23, 20:41   

Śmieszny odcinek, choć tradycyjnie kładzie się na nim cieniem tragiczna gra Żukowskiego w tej transzy. Świetna scena na korytarzu ze wściekłym Ferdkiem oraz Paździochami. Potem zabawne polowanie na Boczka (Paździoch w szlafroku Haliny) i wykorzystywanie go oraz kłótnie między Ferdkiem i Marianem. 8/10

Dawid 
Paździoch

Wysłany: 2014-09-22, 19:39   

Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu. Świetny pomysł na fabułę i wykonanie. Na plus pierwsza scena i rozmowa z Mariolką, czekanie na Boczka, teksty o haremie, scena na korytarzu z sąsiadami oraz zakończenie. Trochę na minus Waldek, w tym odcinku mocno irytował. 8/10

Pabfer 
Prowadzący Facebooka
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-02-11, 18:01   

W tym odcinku świetnie ukazano cechy Boczka. W niektórych odcinkach- głównie początkowych (np. w ,,Właścicielach''0 - jest czasem ,,wielkim panem'', ale jego typowe cechy to te, pokazane z ,,Lunatyku''. Czy to dobrze, czy źle- to już kwestia gustu- byleby nie przesadzać, a tu moim zdaniem nie przesadzili, bo to jeszcze nie odcinki Yoki. Mi się odcinek bardzo podobał. Szczególnie skok przez okno. Wielu userów krytykuje Żukowskiego, natomiast ja nie jestem nim rozczarowany. Dla mnie w tym odcinku jest na neutral nie minus. Cała reszta aktorów na plus.
10/10

http://kiepscy.org.pl/por...-patricka-yoki/

http://forum.kiepscy.org....mepl-vt5847.htm

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2015-02-11, 23:34   

Odcinek nie dość, że po którymś tam obejrzeniu się znudził, to jeszcze zauważyłem wady "kosmetyczne":
- chyba pod wpływem chociażby odcinków tego sezonu pisałem chaotyczne scenariusze, bo trochę nie porządku było w tym odcinku chociażby
- tu nie tylko Waldek męczył grą aktorską, ale jeszcze Ferdek :>
- zaczęto wprowadzać chamskiego Ferdka i wykorzystywanie Boczka. Wtedy niby jeszcze znośne, bo później Ferdek już raczej się trochę ustatkował (prócz ostatniej kłótni z Paździochem), ale jak przez takie pomysły doszło do arcychamskiego Ferdka w sezonie jesiennym ubiegłego roku, i jak doszło do arcygłupiego Boczka różnymi odcinkami, to nie muszę wspominać...
Reszta raczej dobra. A dam z 7/10 :D

karol piękny 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2015-02-12, 17:26   

Śmieszny odcinek :-o

Plusy:
+ pierwsza scena
+ rozmowa Ferdka z Waldkiem w kuchni, wejście Mariolki
+ rozmowa sąsiadów na korytarzu
+ następna scena na korytarzu
+ scena z Ferdkiem i Marianem w łóżku, wejście Boczka
+ kłótnia Ferdka z Marianem pod kiblem :-D
+ końcowa kłótnia :-D

10/10

boczek13 
Halinka
Panie afera jest !

Wysłany: 2016-07-31, 08:36   

Genialny odcinek
Plusy:
-wizyta Boczka w łóżku Kiepskich
-rozmowa Ferdka i Waldka o Boczku
-reakcja Ferdka na wieść że u Mariolki też był Boczek
-zawał Paździocha
-Walduś eunuch
-Paździoch przebrany za Halinke i leżący w łóżku z Ferdkiem
-Boczek najpierw turlający się po podłodze potem tańczący rumbe i na koniec wyskakujący przez okno po piwo
-rozmowa jak by wykorzystać lunatyzm Boczka
-"Panie Boczek zanieś mnie pan do kibla" :mrgreen:
-wykorzystywanie Boczka do urwania siusiaka, kopa w dupę itp
-genialne zakończenie
Minusy:
-brak
10/10

Janusz Tracz 
Mariolka
Filantrop, wizjoner

Wysłany: 2016-08-10, 20:33   

Genialny odcinek 10/10

Na PLUS
+ Pierwsza scen
+ Rozmowa Ferdka z Waldkiem
+ Rozmowa z Paździochami
+ Scena łóżkowa
+ "Kulaj się arbuzie !"
+ "Urwij pan pitola Kiepskiemu i wrzuć do kibla"
+ Zakończenie

Bździuch 
Redakcja

Wysłany: 2016-12-03, 01:12   

Odcinek w dwudziestce moich ulubionych, świetny pomysł na odcinek, genialne wręcz dialogi.
Moja ulubiona scena to z Paździochem ze strzelbą w stroju Halinki, w łóżku Kiepskich – genialne. Rozwaliła mnie pierwsza scena i scena na korytarzu jak się przekupywali „urwij mu Pan siusiaka !”, "Urwij pan jemu pitola i wrzuć do sedesu !" Dobry był taniec Boczka. Masa powalających tekstów: „Jak się Panu podobam ? Nie myślałem, że wyląduję kiedyś z Panem w łóżku”, „Turlaj się, arbuzie jeden !”, „Głupa rżnie, cwaniaczek ! "ale przynajmniej ugrzeje w nocy.", „panie to nie jest Pana prywatny Boczek”, „U mnie na działce, buduję altankę”, Dobre było jak go do wszystkiego wykorzystywali, ale ogółem pierwsza połowa mi się bardziej podobała, choć druga nadal rewelacyjna. 10/10 !

Odpowiedz do tematu