Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
13 posterunek - S1 oraz S2
Autor Wiadomość
Ferdas20 
Moderator
Róbta co chceta

Wysłany: 2013-05-16, 16:50   

PharellMan napisał/a:
Pulsie zwykłym, czy Pulsie 2?

Na zwykłym Pulsie.

Sławek Wiśnik 
Ferdynand Kiepski
Siwy koniu!

Wysłany: 2013-05-16, 16:52   

A ja zaś czytałem w necie że w Pulsie 2 też ma lecieć, tylko że o 21:30
Ostatnio zmieniony przez Sławek Wiśnik 2013-05-16, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-05-16, 17:01   

Sławek, sprawdziłem i masz rację:
http://www.teleman.pl/pro...date=2013-05-21

Derek187 
Ferdynand Kiepski
Ale jaja!

Wysłany: 2013-05-25, 11:29   

Oglądałem na Pulsie wszystkie do tej pory odcinki :D
Wymienię teraz najlepsze sceny:

Na plus +:
- Czarek grający na biurku Beethovena,
- sprawdzanie czy Andżelika nie ma gorączki :D ,
- wizyty Kota i Pieżchały,
- Stępień widzący jak wyglądają policjanci bez ubrań,
- próba kradzieży klucza Kasi :mrgreen:
- strajk prostytutek, wizyta księdza,
- casting na komendanta,
- "Czerwony kapturek, niebieski ma garniturek" :)
- przesłuchiwanie konwojenta,
- widzowie po przedstawieniu, Andżelika rozwalająca bęben, prąd pokopał Kasię

Bardzo dobry serial. 10/10. :-D
Ostatnio zmieniony przez Derek187 2013-05-25, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2013-05-25, 11:37   

Ja ostatnio przypomniałem sobie najlepsze odcinki 1 serii i muszę powiedzieć, że do tej pory się z nich chichram :lol: Przede wszystkim miło wspominam odcinek "Wszystkie kobiety Czarka", w którym najlepsza była chyba scena, gdy na posterunek wpadła Miss Mokrego Podkoszulka, a Czarek chciał ją zatrzymać pociągając za koszulkę. Niestety, koszulka się urwała, a pani została z gołymi piersiami :P A w tym samym momencie wchodzi Kasia i Czarek woła "Kochanie! Tego akurat nie widzisz!". Jeszcze ta miss za nim krzyczy, a Czarek udaje "A ja sobie biegam! Gimnastyka, gimnastyka! Młodość, zdrowie!"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez pollen99 2013-05-25, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  

Poland 
Mariolka
Polsatus!

Wysłany: 2013-06-10, 07:09   

Tymczasem ostatnio a dokładniej od 21 maja) drugą serię pokazuje Telewizja Puls oglądając ją sądzę że jest równie dobra jak pierwsza a momentami nawet lepsza.
Moja ocena dla tego serialu to ogólnie: 9/10 (seria pierwsza) i 8,5 (seria druga)
Oceniając drugą serię mogę powiedzieć (a raczej napisać) że jak na razie najlepszy jest odcinek w którym policjanci udawali postacie historyczne by pomóc Agnieszce (siostrze Cezarego) zdać maturę.
Poza tym też genialna ich piosenka którą możecie zobaczyć i posłuchać tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=sztZ2q-2IMs
Najlepsze postacie z tego serialu to idąc od tyłu mojego rankingu Arnie, Komendant, Kasia no i rzecz jasna postać główna czyli Cezary która to sprawiała że serial nie był nudny - wręcz przeciwnie można było go oglądać wielokrotnie najpierw na kasetach video a teraz poprzez nagrania na Youtubie.

Inn 
Ferdynand Kiepski
A robić nie ma komu

Wysłany: 2013-08-14, 10:47   

Super serial, kiedyś go oglądałem. Za całokształt dwóch serii oceniam go na 9/10. Wie ktoś czy będzie jeszcze gdzieś emitowany?

woofer
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-15, 22:17   

Inn, Nowych odcinków na pewno nie będzie, odcinki możesz sobie obejrzeć w necie, Derek napisał też że oglądał to na Pulsie, więc warto sprawdzić, może na ATM rozrywką będą, nie wiem.
Serial dla mnie był dobry, chociaż mało go oglądałem i było to bardzo dawno, podobała mi się rola Czarka Pazury.

Bercek 
Edzio Listonosz
Fan Kiepskich.

Wysłany: 2014-01-31, 18:13   

Serial Legenda . Każdy odcinek tego serialu obejrzany kilka , kilkadziesiąt razy ! ;) i nadal mi się nie znudził . ;)

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2014-03-01, 02:53   

Puls zakupił i drugi sezon !
Pierwszy odcinek w poniedziałek o 16:20 !

ps. cały czas czekam na Miodowe Lata :idea:
- To u pana też byli ?

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2014-03-01, 09:14   

Znowu? :/ Mnie już się zrobiło nudno od tego drugiego sezonu! Ale ostatnio Puls wykupuje seriale od TVN'u (Kasia i Tomek, Niania), a to chyba on ostatni miał prawa do emisji.

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-03-05, 00:27   

Kizior napisał/a:
Puls zakupił i drugi sezon !
Pierwszy odcinek w poniedziałek o 16:20 !

Znaczy się pierwszy?

Kizior 
USER MIESIĄCA
imię bez a - JAN

Wysłany: 2014-03-05, 00:43   

Drugiego sezonu.
- To u pana też byli ?

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-04-24, 15:20   

Jak jeszcze ktoś nie wie, to zapodaję taki rozkład na sezon pierwszy na Polsacie 2:
Od piątego maja o 17.15, od szóstego maja o 11.50, raczej będzie od poniedziałku do piątku. Na razie nie wiadomo jak w weekend.

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-06-17, 09:53   

Czytaliście nowy Tele Tydzień? Jest wywiad z Pazurą i Woźniacką nt. 13-tego posterunku.

Matrixun 
Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2014-06-17, 16:41   

PharellMan napisał/a:
Woźniacką
Nie Woźniacką, a Woźniak. ;-)

pollen99 
Ferdynand Kiepski
Obywatel GC

Wysłany: 2014-06-17, 16:45   

To Pharell, po prostu zajeżdża wiejszczyzną :mrgreen: ;)

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2014-10-23, 17:57   

Po latach wróciłem do oglądania "13 Posterunku". Obejrzałem odcinek 9 na Polsacie 2. Potem zrobiłem przerwę. Wróciłem do tego serialu i obejrzałem odcinki 25-41 (też na Polsacie 2). Fajnie zrobili w odcinku 26 ze zmianą czcionki w czołówce. Brakowało tytułów odcinków w czołówce/tyłówce (wyjątek: odcinek 41. Tylko dla dorosłych, czyli kulisy serialu). Świetna gra aktorów i sporo gwiazd w rolach gościnnych (m.in. Małgorzata Braunek, Bogusław Linda, Artur Żmijewski, Piotr Fronczewski, Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Zamachowski i Olaf Lubaszenko).
Ulubiona postać: Arnie
Ulubiony odcinek: odcinek 38 "Koks"
Ulubiony tekst: I co wy k***a możecie wiedzieć o zabijaniu (chyba jedyny tekst w serialu bez cenzury)
Ulubiona scena: ciężko wybrać, ale do najlepszych należały: spuszczanie rybek akwariowych (odcinek 9), scena z Bogusławem Lindą i jego tekst o zabijaniu, który pisałem wyżej (odcinek 12), "walka" z monterami (odcinek 25), naśladowanie innych postaci przez Cezarego Pazurę z zakończeniem "Bo to zła kobieta była" (odcinek 34), scena nocna w odcinku 38 i pożegnanie Alfa oraz Kasi w odcinku 40

Szkoda, że dzisiaj Polsat 2 nie emitował "13 Posterunku 2", tylko od 1. odcinka "13 Posterunek", a na Pulsie nie mam okazji 2. sezonu oglądać.

Ocena "13 Posterunku": 9/10

PharellMan 
Ferdynand Kiepski
1947-2016

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2014-10-23, 22:37   

To było "A co ty k**wa wiesz o zabijaniu?" raczej.

kanalium 
Ferdynand Kiepski
Fan Kiepskich

Wysłany: 2014-10-24, 11:52   

PharellMan napisał/a:
To było "A co ty k**wa wiesz o zabijaniu?" raczej.

http://www.youtube.com/watch?v=ZYROZdugYWo
Tak jak ja napisałem, może tego "I" nie słychać.

Szkoda, że na Pulsie w przyszłym tygodniu (od wtorku) nie będzie od początku "13 Posterunku 2" (jak dali od początku "13 Posterunek" na Polsacie 2, zamiast tego "Niania" i "Akademia policyjna"), więc tak prędko 2. sezonu serialu nie zobaczę (chyba że na YouTubie - na pewno jest tam większość, a może nawet i wszystkie odcinki 2. sezonu w tym serwisie).

Marciosss 
Ferdynand Kiepski
Piwo to moje paliwo

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2015-02-10, 19:15   

Niby przeszkadza wam erotyzm w kiepskich, ale jakoś w 13 Posterunku nikt go nie krytykuje mimo iż w kilku odcinkach było widać nawet gołe cycki.

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2015-02-13, 19:56   

Marciosss napisał/a:
Niby przeszkadza wam erotyzm w kiepskich, ale jakoś w 13 Posterunku nikt go nie krytykuje mimo iż w kilku odcinkach było widać nawet gołe cycki.

Ludzie szukają czegoś by się przyczepić. Mi tam erotyka nie przeszkadza, z resztą ale mieliśmy tej erotyki w Kiepskich... OHOHO normalnie jeszcze ktoś się zgorszy, takie emocje...

Edzio Jajcarz 
Edzio Listonosz

Wysłany: 2015-08-19, 19:23   

Pamiętam jak w którymś odcinku zagrali koszykarze HOOP PEKAESU Pruszków.

Pabfer 
USER DEKADY
OKIŁ WRÓĆ!!!

Wysłany: 2015-08-19, 19:45   

Oba seriale stoją na niziutkim poziomie i bawią tylko momentami, ale 2. Sezon jest zdecydowanie gorszy od pierwszego. Owszem, tam też zdarzają się zabawne sytuacje, ale sporadycznie. Kiedyś bardzo chętnie to oglądałem, a jak wróciłem po latach, to mnie odrzuca i to nie jest kwestia znudzenia.
Aczkolwiek gra aktorska jest wybitna i nie sposób na nią narzekać. Pod tym względem serial wypadł rewelacyjnie!

Nirvana 
Ferdynand Kiepski
Remember me

Wysłany: 2015-08-24, 17:26   

Bardzo lubię ten serial, ale jak byłem młodszy chyba bardziej mi się podobał. :)
Po prostu w TV chętnie obejrzę, szczególnie jak nie ma nic do wyboru, ale gdy chciałem sobie obejrzeć odcinki na Youtube to szybko się nudziłem.

Uważam, że pierwszy sezon był lepszy, ze względu na klimat, oryginalną obsadę, świetne pomysły;

No cóż, miło było popatrzeć na policjantkę Kasię :) Postać Stępnia jest jedną z najlepszych w serialu i często ratował odcinki wg mnie ;) Cezary dobrze grał, ale reszta postaci o wiele bardziej mnie śmieszyła niż "główny bohater".

Po powrocie, w serialu trochę się pozmieniało na minus. Np. postać Rysia- bardzo średnia wg mnie, policjantka Andżela pasowała nawet do erosomańskich podtekstów :lol: Ale zniknął Luksus i Zofia :/

Odpowiedz do tematu