Zobacz koniecznie: Filmy | Forum filmowe
Świat według Kiepskich Strona Główna
 Strona Główna  Kiepscy  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
059 Egzekucja
Autor Wiadomość
StorN 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2015-04-12, 21:32   

Bardzo dobry odcinek. Ciekawy pomysł, dobra gra aktorska i mnóstwo zabawnych momentów, takich jak gra w szachy, sądzenie Paździocha, czy zachowanie Edzia i Boczka motywowane chęcią pracy w haremie. Kolejny epizod trzymający wysoki poziom.

8/10

karol piękny 
Kiepski Znawca
Mam pomysła!

Wysłany: 2015-05-12, 14:31   

Świetny odcinek! - jeden z lepszych w 1 sezonie ;-)

Plusy:
+ gra w szachy
+ kłótnia Paździocha z szejkiem
+ proces sądowy, przeglądanie aktów :-D
+ występ Edzia
+ więzienie na korytarzu
+ rozstrzelanie drzwi
+ próby ratowania Paździocha
+ zakończenie

10/10 :lol:

Ontario 
Boczek
anime jest dla ciot

Wysłany: 2016-01-13, 18:57   

Bardzo fajny odcinek i jak to bywa w 1 sezonie, świetny pomysł na odcinek.

Na plus:
+Masa śmiesznych tekstów,
+gra w szachy,
+menda Paździoch,
+szejk,
+Edzio,
+sądzenie Paździocha i przeglądanie aktów w dosłownym tego słowa znaczeniu :lol:
+więzienie,
+rozstrzelanie drzwi,
+atak z zaskoczenia :mrgreen:
+zakończenie.

Minusów brak. 10/10.

Matrixun 
Moderator|Redakcja
Maria Chodupska

Wysłany: 2017-02-21, 21:42   

Jeden z moich ulubionych odcinków. Świetny początek z grą w szachy, scena na korytarzu genialna, Łapiński znakomicie zagrał szejka, dobry także Edzio "Ja? Ja, ja, ja wohl!". Rozprawa mistrzowska. "Tu to już normalnie zbrodnia". :lol: Ostrzelanie Ferdka dobre, świetne było jak Ferdek się zaczął litować nad Paździochem i obmyślił plan ewakuowania Mariana. Scena więzienia Paździocha znakomita, zapłakany Paździoch, piosenka "Brunetki blondynki, ja wszystkie beduinki całować chcę", dialog o żonach i "Rach ciach, rąsia w piach" genialne. Przepraszanie Paździocha przez Araba również bardzo fajne. Zakończenie - coś fantastycznego. Takie rzeczy tylko w Kiepskich. Na "Dziękuję, kochana Paździocha!" i "Oddawaj mój dworzec, złodzieju!" prawie popłakałem się ze śmiechu. 10/10 :!:

kacrudy 
Ferdynand Kiepski

Wysłany: 2017-02-22, 18:38   

Kolejny fenomenalny odcinek. Na plus gra w szachy i pojawienie się szejka. Rozprawa sądowa najlepsza, a szczególnie fragment z Boczkiem jako sędzią przeglądającym akta sprawy. :lol: W sumie z początku nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, aresztowanie Paździocha może trochę irracjonalne, ale na pewno nie bardziej niż inne odcinki tego sezonu. Najbardziej do gustu przypadł mi fragment, w którym Ferdek ucieka, a drzwi za nim zostają ostrzelane - świetne! :-D Potem oczywiście biała flaga! Dobre teksty: "Panie Ferdku, ja nie wiem, czy mi religia nie pozwala" i "Brunetki, blondynki, ja wszystkie Beduinki całować chcę!" :lol: Akcja się rozkręciła na dobre, gdy Ferdek odbił Paździocha. A potem przyszedł szejk z tekstem: "Nie wolno krzywdzić Mariana Paździocha!" Dobre zakończenie, gdy się okazało, że Marian naprawdę sprzedał szejkowi Dworzec Główny we Wrocławiu. :lol: Na mały minus tylko to, że odcinek jest tak krótki. Ale i tak dostaje 10/10. ;-)

http://forum.kiepscy.org....6133.htm#207686 - Zapraszam do lektury moich scenariuszy

boczek13 
Waldek
Panie afera jest !

Wysłany: 2017-04-11, 18:24   

Świetny odcinek
Plusy:
-gra w szachy za pomocą kostki
-afera na korytarzu
-żart Paździocha
-rozprawa sądowa
-akta
-uwięzienie Paździocha
-przywiązanie Ferdka do krzesła
-ostrzelanie drzwi
-próba uwolnienia Paździocha
-Program w TV
-zakończenie "Oddawaj mój dworzec złodzieju !"
Minusy:
-brak
10/10

Ferdas20 
Ferdynand Kiepski
Róbta co chceta

Wysłany: 2017-11-30, 18:03   

Bardzo fajny odcinek. Świetna gra w szachy kostką na początku. Śmieszny ten Arab i historia ze sprzedaniem dworca za 100 dolarów i jak mu wkręcali, że Edzio to policjant. Najlepsze posiedzenie sądu i czytanie akt :mrgreen: Dobre było jak zamknęli Paździocha w klatce i pilnowali go na korytarzu i próby odbicia go przez Ferdka i Waldka. Śmieszne zakończenie jak okazało się, że Paździoch rzeczywiście jest spadkobiercą dworca. 9/10

Odpowiedz do tematu